Co proti únavě?

nika110818
8. črc 2021

Ahoj. 😊 myslim, ze toto tema resi snad kazda maminka s malickym miminkem, tak by bylo fajn znat zkusenosti i jinych maminek. Prosim, co vam pomohlo v boji s unavou? 😊 nase miminko v noci celkem hezky spinka, stejne je ale unava pomerne velka. Co vam pomohlo? Zlepsilo se to po sestinedeli? Nase miminko ma 5 tydnu a ja mam porad pocit, ze uz nikdy nebudu mit energii. 😂 dekuji

leniczka23
8. črc 2021

Kojis? Důležité info..pokud ne tak doporučuju Kotvičník 2x denně šálek. Akorát bacha vedlejší účinek je sexuální apetit.

hezz17
8. črc 2021

Spi, kdyz spi dite. Pokud mas prvni, tak neni nic lepsiho...

95newmommy2020
8. črc 2021

Spinkej s dítětem. A pokud by byla únava fakt velká tak si nech zkontrolovat krev. Mě třeba zjistili 4 měsíce po porodu nedostatek hormonu T3. Od te doby co ho beru jsem s energii v pohodě. Kolikrát spis nemůžu usnout. :D

margriet
8. črc 2021

Máš dost železa? Při porodu jsem přišla o hodně krve a únava po porodu byla z nedostatku železa.

lpch
8. črc 2021

Mne doporucili v lekarne dostatek zeleza a horciku. Na krevnich testech jsem ale tehdy nakonec nebyla. Koupila jsem si i nejaky drink pro mamy od Nutrilonu urceny pro kojici maminky, to taky nebylo uplne spatne

jjasmina
8. črc 2021

@nika110818 spát kdykoliv to jde