Co s sebou na dovolenou s ročním mimčem?

pday
12. kvě 2009

Ahoj holky, omlouvám se, že možná zakládám zbytečně nové téma. Procházela jsem to tu, ale nikde jsem nenašla něco jako seznam, co bych měla vzít pro našeho prcka na týdenní dovolenou k moři letadlem... Poradíte mi, prosím? Máte někdo zkušenosti, co vše je potřeba mít s sebou?
Mockrát vám děkuji.

milik75
12. kvě 2009

Ahoj, zalezi kam letite. My byli v roce v Italii, tak jsem moc veci netahala, protoze jsem si rikala, ze to tam prinejhorsim koupim. Dukezite jsou ale leky (hlavne na pripadny prujem, teplotu atd), 40 faktor opal.detsky krem, nejake konzervicky, oblibene hracky, par plen na zacatek, oblibene umele mliko, prirucni lekarnicku a to je asi vse co me ted napada. Stastnou cestu!

pday
autor
13. kvě 2009

Ahoj, mockrát děkuju 🙂 Letíme na Krétu, tak tam snad se také budou dát ty základní věci koupit. Jsem z toho taková trochu nesvá, jak to zvládneme ☹ Hlavně cestu letadlem a mám prostě strach, abych něco důležitého nenechala doma...

milik75
13. kvě 2009

Kreta je v pohode, maji tam celkem dobre vybavene lekarny i potraviny a vse priblizne za ceny, jako u nas. Dokonce i jidlo maji bezva, hodne zeleniny, ovoce, coz dite v roce uz taky muze. Horsi by byl Egypt, nebo Tunis. Tam bych s malym ditetem nejela. Cesta letadlem bude asi nejhorsi....my jeste s prckem neleteli, ceka nas to letos ve 2 letech, ale taky mam z toho obavy. Tak hezky pobyt!