Co si myslíte o Play Wisely (moudré hraní)?

verczu
28. kvě 2012

Je to k něčemu? Nebo zas jen nějaký módní výstřelek? Máte zkušenosti?

hojda
28. kvě 2012

Musím pohledat co to vůbec zase je🙂

naty
28. kvě 2012

mně to přišlo veeelice podobné Montessori, co sem tak postřehla...takže nic novýho pod sluncem... 🙂

rozarka65
28. kvě 2012

@hojda http://playwisely.cz/playwisely/Home.htm
@naty Vypadá to tak.... http://playwisely.cz/playwisely/ContactUs.htm
@verczu ještě jsem o tom neslyšela...ale jestli vycházejí z montessori,tak to bude dobré..🙂 Jen tohle vypadá jako forma seminářů a bude to nejspíš i drahé.... o montessori si můžeš hodně přečíst a "praktikovat doma"...🙂

alushka
28. kvě 2012

Chodí na to 2 moje kamarádky, mají 1,5 leté děti, chodí tam asi od 10 měsíců), hodina stojí ( teda asi 30 min) 350 Kč), děti jsou zatím malé, tak je to jednotlivě, až jsou větší, teď nevím, od kolika let, tak jsou ve skupince. Holky si to chválí a jsou s tím moc spokojené. Ale upřímně, dle toho, co říkaly, ty hry apod. s dětmi můžeme dělat i doma a nemyslím, že by to těm dětem dávalo tolik, že by byly ve výviohi o hodně dopředu. Nejspíš je to další modní vlna jako plavání, hudební kurzy Yamaha apod.

ludmilad
8. čer 2012

Přijde mi to dost drahé, my chodíme v Praze na cvičení Pohyb dětem, taky je to o pohybu, říkačkách a rozvíjení motoriky...

selouckk
22. led 2015

Kurz vede k všestrannému rozvoji: rozumovému včetně jazykového a matematického u starších dětí k rozvoji logického myšlení, jemná motorika se rozvíjí s použitím specielních pomůcek Play Wisely a montessori pomůcek, hrubá motorika je o všestranném rozvoji (trénuje se chytání, házení, trefování, rovnováha, posilování, rotace v prostoru, různé typy přesunů v prostoru, kopání). Hodně lidí si myslí, že jde jen o cvičení s dětmi, ale to je jen půlka lekcí, druhæ polovina lekce zahrnuje trénování kognitivních dovedností za pomoci specielních karet. Na ukæzkovou hodinu může jít každý zdarma a pak si udělat představu o tom, zda jde jen o cvičení, které jinde stojí pær korun nebo zda se dětem lektoři věnují i jinak. Se svými dvěma dětmi jsem na lekce chodila léta a investované finance považuji za dobře vložené. Děti dělaly obrovské pokroky především v matematice a logice a písmena znají už jako předškoláci. Za číslicí 5 si umí jasně představit, co znamená. Jæ za sebe moc doporučuji.