Co to může být za pupínky?

verunkabu22
8. kvě 2019

Dcerce (4 m.) se dělají bílé pupínky, takové tvrdé, vystouplé, bez zarudnutí. Může se jednat o potničky? Dělají se jí spíše v záhybech, u loktu, u podpaží, pod kolínkem. Pod kolínkem to má už delší dobu, teď jsem objevila další. Ví někdo, o co by mohlo jít? Děkuji za odpovědi. 😉

lnk84
8. kvě 2019

@verunkabu22 nas malý ma podobné na obličeji...nikterak to neresim, ale nedavno jsem na seznamu náhodně cetla clanek, ale už si nepamatuju, jak se ty pupinky jmenují, ale u miminek je to prý normální a i dospělých se to řeší pílingem..jen se to nesmi propichovat

neomenia
8. kvě 2019

Retencni cysticka mazove zlazy. Neresit...

janaaanna
8. kvě 2019

@neomenia neresit jakoze to zmizi samo nebo to je na porad? Maly ma od miminka na tvaricce, neresila jsem, myslela jsem, ze se to samo nejak vyloupne, ale uz mu jsou dva a je to spis vyraznejsi, uz jsem si rikala, ze resit zacnu. Co s tim?

neomenia
9. kvě 2019

@janaaanna tak je to kosmeticka záležitost, neni tonemoc. Asi bych vlastní dítě kvuli tomu netrapila vymackavanim apod.

eviiisekk
11. kvě 2019

Malý měl od narození dva takové na obličeji a jeden na zadečku. Už se všechny vylouply samy (jsou mu 3 měsíce)

alcar
11. kvě 2019

Nejsou to mílie? Zkusena kosmeticka lehce pichne jehlou a vytlaci. Vetsinou to ani neboli. Pokud si troufas, tak muzes koupit v lekarne jehlu a propichnout doma sama.
@janaaanna

alcar
11. kvě 2019

@janaaanna http://www.medaprex.cz/cs/magazin-krasy/problem... tady krasny navod. Neni to zadne drama. 😉

janaaanna
11. kvě 2019

@alcar dekuju, ja uz jsem si prave rikala, jestli to nezkusit nejak resit, mrknu na to.

alcar
11. kvě 2019

@janaaanna pokud to ma na obliceji a uz dlouho, tak bych to resila. 😉