Co vám opravdu zabralo proti prdíkům u novorozeněte?

syraell
6. črc 2010

Ahoj, u prvního synáčka jsme si tím taky prošli, jenom to začalo trochu později. Matěj má tři týdny a nebožátko se nám kroutí jak paragraf, bříško mu dává zabrat. Kojící čaj proti nadýmání piju na litry, mast Pupík nezabírá, nahřívání taky nic moc. Kapičky jako Sab Simplex u prvního prďoly vůbec nezabírali, ani Baby Calm. Tak nevím, asi to stejně zkusím.
Máte někdo OPRAVDU zaručený recept?
Moc díky!

petasa
18. črc 2011

nam pomohlo cviceni nozkama,masirovani briska taky,ale nejvic ze vseho caj z fenyklu,ne ten sackovanej co se prodava v lekarne,ale klasika,koupit fenykl koreni a udelat odvar,to je sila,

laurapa
18. črc 2011

bezplenkovka - nechat vyprdet v klubicku do nocnicku. Kdybych se toho nebala uz u prvniho ditete, mohla jsem si usetrit tri mesice revu a zoufalstvi nad neucinkovanim probiotik, sab simplexu a babycalmu...

biibaa
19. črc 2011

rektální rourka- ta pomohla nejvíc a nechat mimčo rozbalené kopat nožičkama a cvičit -krčit kolínka na prsa

michaela022
20. črc 2011

Ahoj.Taky jsme měli problémy.Máme 4.měsíční holčičku a od začátku měla bolesti.Pak nám paní doktorka dala Espumisan kapky tak 5kapek každé druhé jídlo.A upravilo se to perfektně.Pak se přehoupl 3 měsíc a jsme úplně ok.Kapičky už nepoužíváme dlouho.

aisha16
22. črc 2011

u nas zabira infacol a Bio Gaia

dilemma
22. črc 2011

ahoj ja nekupovala zadny akovyhle veci mamka jako spravna mamina ktera odchovala 4 deti mi v druhem tydnu kdyz maly se taky tak kroupil mi poradila abych udelala fenyklovy odvar normalne koupit fenyklove koreni trosku nasypat do hrnicku zalyt prevarenou vodou a nechat troschu vychladit a davat kazdou chvili napit a opravdu nam to vzdy pomohlo a netpely jsme na to nikdy a to kluci na to trpi vice nez holciny🙂 a znama nam pak rekla i o prdici trubicce🙂 se zavadi do zadecku uplne nakraj a detatku to hodne pomaha na prdeni a taky je pak neboli brisku ale ten fenykl zabral vzdy

r.m
25. črc 2011

Baby calm 🙂

adelkav
25. črc 2011

Probiotické kapky BioGaia, infacol a masáže bříška

forji
26. črc 2011

Infacol do 3 měsíců, ted dávám jen laktobacílky a já jím taky probiotika. Hlavně pohyb. Od tří měsíců je to podstatně lepší, dřív to byla muka pro malou i mě.

weri1
26. črc 2011

probiotika bio gaia

dagina
27. črc 2011

nic, vyzkoušela jsem snad všechno, holky z toho musely vyrůst cca v 6-8 měsících. Mladší trpí do teď 😖, i když méně.

carollinet
27. črc 2011

Ahojky, tak u staršího to bylo podobné, trpěli jsme celá rodina 🙂 Pak jsem už nemohla kojit a mudra nám doporučila Bebu a docela se to zlepšilo. Ty probiotika jsou holt fakt dobré (Beba je má rovnou v sobě 🙂 )

radanar
8. srp 2011

U nás to bylo pdobné, zkoušeli jsme klasiku Sab, ale řekla bych že sice neuškodil, ale taky nepomohl. Teď zkoušíme ty nové kapky od Espumisanu a zdá se mi malá mnohem lepší. Jsou takové banánové slaďoučké, takže jí i chutnají a nemám problém je do ní dostat. A vypadá to, že konečně neco zabralo.

milejdy
11. srp 2011

BabyCalm kapičky

ined77
11. srp 2011

u nás nic...jen čas 😅 .u malého jsme vyzkoušeli snad opravdu vše.maličké dávám od 1 měsíce probiotika, ale taky to chtělo čas.

soncamar
11. srp 2011

Ahoj,nam trochu pomaha Sab Simplex, trochu Bio Gaia,ale uplne nam nepomaha nic. Mam pocit, ze ji dela dobre i masaz briska olejem od Weledy.A nahrivani briska ji moc uklidnilo a vzdycky pri tom usnula,akorat ted pres leto to nesnasi...logicky🙂 Dobry byl Baby Calm, ale nase mala ma problemy se vykakat-jde to jen pres rektalni rourku. A po techto kapickach mela prujem, coz ve finale zhorsilo situaci:(Zkousela jsem i Espumisan,ale Sab se mi zda lepsi.No a tahne nam na ctvrty mesic a porad koncertujeme,jen uz si nejsem jista,jestli to jsou ty prdiky-tvrde brisko obcas ma,ale na druhou stranu uz krasne sama prdi.Casto vyvadi u kojeni, krouti se a place.Proste neco ji v tom brisku musi zlobit. Mate nekdo zkusenosti s tim, ze se miminko nemuze vykakat bez rourky?A jestli ano, kdy to preslo?Diky...

lipetra
10. lis 2011

Ahoj holky nam pani doktorka doporucila Nutrilon antikolikum a zabralo to, davame to ke kojeni 1-2x denne 30 ml. A je klid. A jeste nam doporucila infacol.

vladii
10. lis 2011

Ahoj, my měli prdíky hlavně po očkování Rotarixem, dr. nám doporučila Lactobacílky baby, dávala jsem je denně (možné i 2x). Jde to sice hůř rozmíchat v mléce, ale od té doby ani jedna kolika. Je důležitý je dávat pravidelně, protože střevní mikroflora se musí posilovat pořád... Jinak jsme měli samozřejmě Sab Simplex, ale ten působil tak po hodině (jestli vůbec), nahřívala jsem jak to šlo a cvičili jsme taky pořád, dávala jsem hodně na bříško. Ale opravdu na Lactobacílky nedám dopustit 🙂 Zkus je jíst taky a k tomu zakysaný mléčný výrobky s bakteriema. Ale pozor na množství, méně někdy znamená více 🙂 Držím pěstičky a ať se vám dobře prdíkuje!

katcha21
11. lis 2011

I my jsme si s prdama pěkně užily 😒 a nejvíc nám zabraly probiotika Bio Gaia. Sab Simplex vůbec!

natalia18
11. lis 2011

Nam taky zabraly Bio Gaia. Sab Simplex jsme vyhodily, protoze ucinek se nedostavil.

janula28
7. pro 2011

Davídkovi zabraly přírodní kapičky Emulips Anýz. Jejich cena je velmi přijatelná, 50ml stojí 375Kč

dlabinecka
7. pro 2011

Nám zabírá espumisan a před každým krmením na několik minut položit na bříško

sipkova1
11. pro 2011

Holky odkdy se ty kapičky daj používat? Jde to i u 8denního mimča?

milada2
11. pro 2011

Sipkova1 Nevím, jak ostatní kapičky, ale my jsme už od druhého týdne dávali Sab simplex (dávali nám je přímo v nemocnici).

Pak jsme přešli na Espumisan kapičky a přidali laktobacilky Swiss a musím zaklepat, že máme klid. Hodně taky dělá cvičení s nožičkama.

cervena_vila
12. pro 2011

Opravdu zabralo, když novorozeně vyrostlo 😉

lida4321
12. pro 2011

Ahojky, nám tedy zabraly Probiotické kapky BioGaia. Mohou je ti těhotné ženy a tak jsem je koncem těhotenství brala, aby se dostaly do mimouše. A jak se narodila, tak jsem je nasadila a musím říct, že ani o nějakých bezesných probrečených nocích nevíme. Stačí denně dát 5 kapiček třeba i do jídla a po pár dnech je po problému. Dala jsem na rady známých a vyplatilo se to. Ale spoustu užitečných informaci jsem našla i na stránkách www.probiotickekapky.cz. Tak držím palce 🙂 Není nad spokojené miminko

adenka84
14. pro 2011

Ahojky..vřele doporučuji Laktobacílky...stačí vysypat jednu kapsličku večer do mlíčka a je pokoj zabrali nám ihned..

lilien_photo
20. pro 2011

Zkusili jsme SAB, Espumisan a Infacol. první 2 zabrali prvních pár dní a pak stejny jako predtim :( nejlíp zabral asi ten Infacol

evab.
20. pro 2011

Já si každý den dám do konvičky trochu fenyklu, zaleju horkou vodou a musím říct, že už máme prakticky po problémech, Páťa si krásně odprďává. Ze začátku jsem m dávala Espumisan a občas mu ho šoupnu i teď, ale od té dob co si dělám ten fenykl, tak mám po starostech 🙂

soucke00
Odpověď byla odstraněná
Zobraz