Co vaříte 9ti měsíčním dětem a jaký máte jídelní režim?

marcii
9. lis 2008

Ahoj holky,
chtěla bych se zeptat co vaříte 9měsíčním svišťům. A jaký máte dení jídelní režim. Taky zkouším dávat sunar, ale vůbec ho nechce. Jak dlouho můžu uvařené mléko ze sunaru uchovat, jako jestli když ho nevypije hned, tak ji ho dát (studené) později.
Děkuji

petronilla
9. lis 2008

Ahojky,
Adélku ráno nakojím,pak má dopolko ovoce,pak oběd,odpoledne jogurt,na noc kaši a mezitím kojíme 🙂,hlavně v noci 🙂
S tím sunarem nemáme zkušenost.

marcii
autor
9. lis 2008

ahoj Petronillo,
Já jsem noční kojení odbourala,kojím ráno a večer.

kijonkova.k
9. lis 2008

marcii:A jak jsi ho odbourala? 🙂

petronilla
9. lis 2008

No to by mě taky zajímalo 😅 ,malá do 4 měsíců spala celou noc,vedrama se začla budit a přetrvává to....Ani už čajem ji neoblbnu,tak kojíme 1-2x za noc.

kijonkova.k
9. lis 2008

Tak my jsme spaly celou noc do 6 měsíců a s příkrmama to začalo 🙂 Kojíme 2x za noc 🙂

andy80
9. lis 2008

Pokud ti sunar nevypije hned, tak ho radši vylej. Nemá se podávat znovu.

timbouctou
10. lis 2008

kijonkova.k_ nám to začalo taky v 6 měsících - zubama 😒 kojím 2x a někdy i 5x za noc, podle toho, jak se vzbudí, i když kolikrát jen párkrát cucne. Ale když si ho nepřiložím tak strašně vyvádí.

marcii_ já kojím po vzbuzení ( protože doufám že ještě usne 😀 ) ale mám už slabé mléko. Pak spolu snídáme, dostane pár proužků chleba s máslem nebo lučinou, v deset jablko a jogurt, na oběd zeleninu s masem a kolínka nebo rýži, brambory většinou plive, tak je moc nedělám. Odpol banán nebo piškoty, záleží jestli jsme venku a večer krupička s ovocem.