Čtvrté miminko

mlsdlisaci
29. lis 2010

Přeji pěkný večer,den,chtěla bych si popovídat s maminkama co mají či čekají čtvrté dítko 🙂 nebo jsem tu sama? 😀

marton
12. led 2011

@kaliska Ahojky po delší době 🙂 .Díky za zprávu a velká gratulace k Dominičkovi 😵 .S antikoncepcí nemohu přispět zkušeností.Z mé strany nebyla nikdy žádná a děti jsou všechny plánované 😀 .Doufám,že to bude fungovat i nadále,pět dětí už by bylo moc. A auto jsme taky museli vyměnit.Pořídili jsme Mercedes řadu R500.Teda tuším,že to je ta řada.Auto jak kráva,ale řeknu vám,že někdy je to tak tak 😝 .
@kaliska Co malá a hlavně co prcek,už nežárlí?

mlsdlisaci
autor
14. led 2011

😀 AHOJ HOLKÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝ 😀 😀 😀 😀 nejprve MARMA MÁ GABIŠKA včera večer 3620g a 50cm porod velmi dlouhý ale ona vám to vechno poví a všechny vás tu zdraví 😀 😀 😀 a já se omlouvám že píšu až dnes ale nějak nám blbla wifi a když jsem to dala na kabel tak to nešlo vůbec.
Všem děkuji za podporu a přání malej je úžasnej jen jí a spí je to hotovej pokládek dnes to pokoušet nebudu protože to jde půl hodiny ale zítra bych sem dala fotečky.Holky taky super o těch věčích ani moc nevím ty příjdou kouknou a zalezou se učit nebo si hrát až mě to mrzí ale o té malé wopici vím víc než kdy předtím 😀 😀 😀 😀 ale už se to srovnává.Je pravda že jsem dost unavená porod stál za to a být to první tak máme jedináčka už bych do toho nešla.
Ve čt 6.1 v 10hod jsem zjistila že krvácím a začalo mě bolet v podbříšku tak jsem jela a pan primář mi oznámil že se chystám k porodu.Ale tak rychle to nebude. už si mě nechaly v porodce. \Během dne se ukázaly kontrakce ale byly víc v zádech než v bříšku a nález stále na prst. Tak mi primář na noc zavedl do hrdla nejaké tyčinky Dilaplanty které mají nabobtnat a tak nenásilně otevřít hrdlo a dostala jsem injekci abych se prý vyspala.Ale prdlačky ko po 7min celou noc a ráno nález na 2prsty ☹ tak mi zavedly čípek a hod ležet,ale po 10min už kont po3min a vůl desáté mi luply vodu daly nálev a o půl jedné otevřená na 3 prsty.Tak mi píchly oxitocín s tím že za hodinu mám zavolat manžela.A najednou fofr jak blázen moc si toho nepamatuji ale vím že se na mě ve 12.40 přišel podívat ještě primář a že jde na oběd a to už jsem jen prohlásila že už nikam nejde 😀 že jdeme rodit 😀 manžel to bohužel nestihl. No a ve 12.47 jsem měla Domíška už v náručí 😀 bylo to velmi náročné malej byl omotaný šňůrou tak se tak rychle dral ven byla jsem dost roztrhaná ale vnitřně no mazec a do teď mě zlobí tlak mám ho od porodu vysoký.Takže takto jsme rodily 😀 ještě že je to už za mnou.
ještě jednou všem děkuji za podporu a přání 😀

marton
18. led 2011

@mlsdlisaci Ahojky 🙂 Teda běhá mi mráz po zádech, když čtu ten tvůj porod.Ještě že na to člověk za nějakou dobu zapomene.Ty jsi měla dvojčata císařem?Mám stejnou zkušenost s velkejma dětma.Kolikrát přijdou ze školy a jelikož mají pokoj v přízemí a já jsem s dětma nahoře,tak se vidíme třeba až večer nebo jen přijdou a poňuchňaj se.
Mrknu jestli už máš fotečky bobíska.
Zatím ahoj

jakelina
24. led 2011

Holky můžu se k vám přidat??? 😉

kaliska
25. led 2011

@jakelina jasně 🙂 😉

jakelina
25. led 2011

@kaliska nějak to tady moc nežije. ☹ Snad se to rozjede. 😉

kaliska
25. led 2011

@jakelina je nás tu málo 😖 a mlsdlisaci je momentálně bez noťase,snad ho brzo bude mít opravený 😉
koukám,že tři starší máš už veliké,to závidím 😀

jakelina
25. led 2011

@kaliska já jsem se zrovna dívala, jak máš ty poslední dvě děti s malým věkovým rozdílem. Máš se co ohánět, že jo. 😉

kaliska
25. led 2011

@jakelina 😀 no,hlavně,když máme někam jet,jinak je to v pohodě...kdyby se zadařilo hned,tak už mohla mít nejmenší rok,to by bylo teprv něco 😀

septim
25. led 2011

gratuluji k mimcu. Mohu se k vam pridat? Ja mam 4 holky 😀 😀 jinak auto to byl orisek ale ted mame noveho Chrysler Grand Voyager a musi rici super vejdeme se v pohode. A jeste je jedno misto volne 😀

kaliska
26. led 2011

@septim Další čtyřmamča,super,že nás přibývá 🙂 nad Chryslerem uvažujem už delší dobu 😵

septim
26. led 2011

@kaliska auticko je super byla to sice palka manzel kupoval uplne nove ale je nadherne 😀 treba za 10let poridime jeste jednoho prtouska a bude to chlapecek 😀 😀 😀

marecek4
26. led 2011

ahoj můžu se přidat?dětičky máme hezky dvě na dva

fass
26. led 2011

Ahoj holky,taky bych se ráda přidala.

milin
26. led 2011

Ahoj holky
tak tohle téma jsem tu nikdy nečekala 🙂 není to nic ve zlém. Jen Vám chci říct,že jste dobré mýti 4děti. Já bych si přála též početnou rodinu,ale nevím jak na tom budeme ze všech hledisek co Vás napadnou. Přála bych si tedy 3 děti,ale přítel s toho není moc nadšený. Teď mám roční dceru a už bych si někdy to miminko přála,ale zase si říkám že je moc brzy že si chci malou užít.
Ale vám tedy srdečně závidím tolik dětiček plnej dům radostí, ale i starostí.
Tak ať jste všechni zdraví. Páá. A sorry že jsem Vám vlezla do diskuze. 🙂

jakelina
26. led 2011

@milin nevadí, bylo to milé 😉

kaliska
26. led 2011

@milin 😀 taky jsem vždycky obdivovala a záviděla- v dobrém..no a už mám taky doma svoji 4smečku 😀 je to super a už mi to ani nepřijde,jen pro okolí jsme tak trochu exoti 😉
@septim jsem si říkala,že už končím,vždycky jsme chtěli čtyři,ale třeba jednou.... 😅
@fass ahoj 🙂

jakelina
26. led 2011

@kaliska o těch exotech mi vyprávěj. Nám ještě navíc všichni říkají, že máme tolik dětí jenom proto, že nemáme pořád tu holku. 😀 😝

kaliska
26. led 2011

@jakelina 😀 😀 😀 tak já mám od každého druhu po dva kusy 😀 te´d už snad jedině dvojčata,ty mi ve sbírce chybí 😀 a to mi je manžel sliboval 😠 😀

jakelina
26. led 2011

@kaliska máš to hezky rozdělené, no jo. U nás je to pořád to stejné 😀 😀

marton
27. led 2011

Vítám nové přírustky 🙂
@jakelina Ahoj,super, taky někdo se čtyřma klukama 😀 .Ale koukám,že Septim má pro nás nevěsty 😉 .
@kaliska Na ty dvojčata ještě není pozdě.Podívej se na mě.A to mi je nikdo nesliboval 🙂 .Ale u nás už je to konečná.Ty jsi ještě mladice 🙂 .

jakelina
27. led 2011

@marton děkuju za přivítání. Taky máme Matyáše. 😀 Já chodím na jinou diskusi a tam jsme náhodou tři se čtyřma klukama, jsme se sešly. 😉 😉

septim
27. led 2011

nas tata chtel strasne chlapecka a mame same holky 😀 😀 u nas budete mit nevesty schovane 😀

jakelina
27. led 2011

@septim dívala jsem se na fotky a jsou všechny kouzelné. Moc se vám povedly a ty vypadáš dobře. 😉

septim
27. led 2011

ja tam mam focene jen bricho, doufam ze si me nepletes s tchyni 😀 😀 😀

septim
27. led 2011
marton
27. led 2011

@septim Ahojky,holčičky jsou opravdu krásné 🙂 Koukám,že máš také dvojčátka a máš můj obdiv,že poslední Lucinka je jen 2 roky od dvojčátek.Jak to zvládáš?Napiš nějaké vychytávky s dvojčatama 🙂.
@jakelina Jo,jo Matyášků je 🙂 .Říkám si,že až půjdou naše dvojčata do školy,tak to bude samé dvojče a každý druhý Matyáš a Tobiáš.Ale já jsem nemohla odolat 🙂 .
Přeji dobrou noc.

jakelina
27. led 2011

@septim já jsem tě viděla na jedné fotce jak ležíš a kojíš, tak to asi tchýně nebude. 😀 😀

septim
27. led 2011

@jakelina tak to jsem ja 😀 ale neni me moc videt nerada se fotim 😀
@marton s dvojcaty je to moooc tezke, kazda ma svoji hlavu a nekdy je to fakt sila 😠
museji mit pevny rad jak se jednou porusi zaciname vzdy od zacatku. Porad si rikam az budou vetsi bude to lepsi a ono prd. V kazdem jejich veku je neco. Jednou se kousaji, pak se mlati, ted do sebe zas strkaji, kdyz do sebe strci z gauce tak to je mazec je chytat. Ale zas je hezke kdyz je clovek ulozi a pak za dvermi posloucha jak si povidaji. 😀 je fakt ze na sebe nedaji dopustit, kdyz nekdo venku jedne neco udela tak ji druha brani. 😀 Je to hezke ale zaroven tezke 😉 ja je mam o 1rok a 10mesicu a zacatek byl teda dost na palici. Ale ulehcuji si to jak se da. Ted ma teda i pani ktera mi chodi 2xtydne pomahat jinak bych se nikam nedostala. Manzel je pryc a rodina na hlidani nejak nefunguje 😒 kdyz potrebuji udelat nakup obejit urady a odpocnout si tak mi pomaha pani. Taky dvojcata jsou jeste na kocarku a mimi taky tak bych ani nikam daleko nedojela 😀 ale od zari bude tezka pohoda dvojky jdou do skolky a me zustane doma pres den jen mimco to teda nevim co budu celej den delat, asi se budu nudou kopat do zadku 😀 😀 😀 😀

marton
28. led 2011

@septim Taky si doma říkáme,že mamči s jedním dítětem se musí moc nudit 🙂 Ještě že ty naše první děti jsou už větší.Ani naše rodinka na to hlídání zas tak moc není,takže fungujeme jako ty s paní. 🙂
@jakelina Koukám,že jsme podobný ročník a že máš děti pěkně od sebe.To sis krásně každého užila,viď?Taky byl ten poslední na rozmazlování 🙂 U nás to tak mělo být,dvojčata byla náhoda 😀 ,ale zjistila jsem,že i ty se dají rozchovat a umazlit 😉 .