Čučení do stropu a zrychlený dech miminka. Je to ok?

syrael
9. pro 2007

Zdarec zeny, zni to divne, ale nas Kubajs od malicka miva takovy zvlastni chvilky - vetsinou po kojeni lezi na zadech, uprene pozoruje strop, kope nozickama a jakoby zrychlene dycha, asi jako kdyz funi pes, ci co...
Miva to ted docela casto. Rikame tomu navsteva stropniku, ale rikam si, jestli je to uplne o.k. Nemate nektera podobny zkusenosti?
Diky vsem!

dlinduska
9. pro 2007

ahojky nemame ale nase luci taky zacala delat neco co jiny deti nedelaj no a ja byla z¨toho pekne nerovozni takze jedina rada je zeptat se pediatricky (neboj taky ji nekdy volam kvuli uplnej kravinam a rikam si ze jsem fakt padla na hlavu) ale je to jedina moznost jak se uklidnit.

bledulka
9. pro 2007

syrael-také to náš prcek dělá..nebo se dívá na něco jiného,ale přesně jak popisuješ-kope nohama a zrychleně nahlas oddychuje-jakoby vzrušením oddychuje-když ho něco zaujme a nebo i jen tak.,.Nedělám si s tím moc hlavu-dělá to fakt když ho něco zajímá a nebo má jakoby radost...(dělal mi to třeba když jsem ho dala na deku pod hrazdičku a tak na ní zíral a dělal toto...a pak si s ní začal hrát..)

kristi
9. pro 2007

Mia to dela,kdyz ji schovam hlavu pod plinu, kope nohama nebo je ma napnuty jak sranky, zrychlene dycha....myslim,ze proste ma radost nebo to pro ne je sranda

konoupek
9. pro 2007

Já myslím,že je to normání,naše deniska to taky dělá 😉

draga
9. pro 2007

syrael náš Dála tohle dělá od narození, strašně kope nohama a přitom čučí kamsi a dýchá jak o život, no ono si to zkus ležet a kopat nohama v tom jejich tempu 😉 navíc jsme říkali, že zase vidí ducha... a to beze srandy někdy na něj upřeně koukal i hodinu, teď už to tak dlouho nevydrží ale zase se na něj usmívá, mává mu......prostě tam ty naši miláčkové mají asi nějakou jinou dimenzi 😎 😉

syrael
autor
9. pro 2007

S tema duchama to sedi🙂 Rikala jsem si kolikrat, ze se na nej chodi divat babicky a dedecci, co uz nezijou...

kristynaw
9. pro 2007

my se takhle divame a smejeme na andilky🙂

valina23
24. pro 2019

Říká se tomu tkzv. Andelsky pohled a.je to normálni

teckadvojtecka
24. pro 2019

Vždyť je to úplně jasné - vidí ducha :D Tady na koníkovi je to pořád duch tady, duch tam, tak i duch u vás na stropě. 🙂

teckadvojtecka
24. pro 2019

Zkus ten strop vyfotit a hoď tady na MK a my se podíváme, jestli tam vidíme ducha nebo ne.

petina3
24. pro 2019

Patricie (3 měsíce) to dělá taky. Vidí duchy a andílky. Emily to dělala taky a když už umela mluvit, tak mi rikala, že na stropě vidí andílky, že vypadají jako děti, mají křídla a mávají a smějí se na ni. Jednou se mě ptala, co je to za pana támhle v rohu. A babičce vyprávěla, že už se znají dlouho, akorát dřív vypadaly jinak a byly spolu v té velké vodě a že se tam utopila. Pak se babičky ptala, jestli si pamatuje, jak byly spolu v kostele, jak tam byla v rakvi ta stará paní a pak že spolu jedly kaštany. Nechápala, že si to babička nepamatuju (bylo jí neco kolem 2/3 let).