Cvičení a plavání batolat. Od jakého věku chodíte?

marti7
15. říj 2008

Ahoj, chtěla jsem se jen zeptat jaké máte zkušenosti, od jakého věku dítěte jste chodily nebo chodíte, jak jste spokojené, zkušenosti, jestli jenom samé klady nebo i nějaké zápory (bojím se aby mi dítě třeba na plavču nenastydlo 😕 ) Děkuju 😵 😵

tomasek06
28. čer 2009

Jo já chodím a skoro pořád už asi od 18 měsíců.

johzuz
15. lis 2010

Dobrý den, všechny vás chci varovat před jednáním a přístupem BC terezka. Vylákají s lidí peníze a řešení konkrétní situace jde mimo ně, i když vina je na jejich straně.
Zaplatili jsme si kurz plavání novorozeňat na floře a to v neděli, aby mohl chodit i tatínek, jiné kluby nedělní plavání neposkytovali, tak jsme slevili na vybavení a velikosti bazénu atd a šli do toho. Po 4 lekcích nám plavání (v únoru) na floře zrušili s tím, že dolavat si můžeme ve všední den na chodově a to až !!od května!!. (zavřeno, kvůli nezaplaceným fakturám pronajímateli bazénu) No nic na výběr jsme nedostali, zato jsme dostali na doplavání omezený čas cca 1.5 měsíce, jelikož přes léto měli zavřeno. Každá lekce byla s jiným lektorem a našemu malému se to přestávalo líbit a začal na hodinách plakat. Bylo pro nás složité najít čas, který by nám vyhovoval, protože lekce byly již obsazené a oni nás náhrady potřebovali vždy k někomu "šoupnout". Tak jako tak náhrady jsme odplavat nestihli, ale ochotně nám převedli zbytek hodin do září a nalákali nás na další kurz, s tím, že budou mít nový větší bazén, prostory apod. jelikož tady ten byl asi 40cm hluboký a lozili jsme v něm po kolenou. Nový bazén se nekonal. Od září jsme se snažili brát jak náhrady tak nové hodiny, ale jelikož jsme plavali od začátku roku po pár lekcí, pak dlouho nic a pak zase nové lekce s různě pokročilými, náš malý se stále neuměl potápět a začal mít z vody strach, září už jsme prakticky utíkali (po kolenou) před koncem hodiny, protože rušil ostatní. Ctěli jsme skončit a malého již dále netrápit. Z BC terezka se nám měli ozvat, jak se to bude řešit, jelikož vždy nahražují 50% neodplavaných lekcí. Měsíc a půl se nám nikdo neozval, tak jsem volala já. Odmítli nám nahradit 1. kurz (4 neodplavané lekce) a z té druhé nám tedy uhradí 1/2. I přes to, že jsem jim několikrát připomněla jejich pochybení - zrušení prvního kurzu, dlouhé promlky mezi lekcemi, sliby, na které nás nalákaly.

hrusticka84
10. led 2011

@kuzelka začínám o tom uvažovat 🙂 , než vstoupíme do kurzu plavání tak aspon´zjistím jak se jí to bude líbit 🙂 .....

gegitka
12. led 2011

Tedy nevím,kam chodíte plavat,že máte tak studenou vodu. My chodíme u nás v Jihlavě do Orci a je to tam super. Voda má 30 stupnů. Náš malej nejdřív chodil na vaničku,kde se potápění učil už cca třech měsíců a od čtyř jsme chodili na bazén a v poho. Ted děláme třetí kurz a super. Také vím,že děti kolem roka občas pláčí ve vodě,protože některé už si začínají připouštět strach. Důležité je vytrvat ono to přejde. Nacvičení ještě nechodíme,ale plánujeme,že budeme chodit jen musíme zjistit,kde v Jihlavě něco takového je.