Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Cvičení v době kojení. Můžu chodit?

verusch
16. zář 2019

Ahoj mam dotaz muzu chodit na powerplate abych treba neztratila mleko ?

20190418
16. zář 2019

Určitě. Ztráta mléka hrozí při vrcholovém tréninku (i když ani v tomto případě ne kazdopadne) nebo extrémním vyčerpaní. Ne při cardio lekci ve fitku.

simkru
16. zář 2019

@20190418 z pocatku se kvuli tomu ale bricho nesmi cvicit vubec, nebo? Jen nevim presne, po cisari to jsou 4 mesice a po vag. dva. Ja bych rada zacala po sestinedeli...

martiniquest
16. zář 2019

@simkru Zacit muzes okamzite po porodu - ovsem cviky na zpevneni brisni steny a diastazu

20190418
16. zář 2019

@simkru ale tak to je úplně jiná otázka. Ptala ses kvůli kojení ne za jak dlouho od porodu 🙂 Císař to vůbec netuším a určitě je na místě být hodně opatrný. Po v pohodě vaginálním porode je asi šestinedělí základ a pak každý dle toho, jak se cítí.

eithelwing
16. zář 2019

V šestinedělí jsem cvičila to, co mi ukázala fyzioterapeutka v porodnici.
Po šestinedělí, jelikož jsem se hojila dobře, jsem přidala i kolo. Nic extrémního. Jen jsem si dávala pozor, abych vyrazila po kojení a měla rezervu na další. Prý, když se kojí hned po sportu, nemusí dítěti mléko chutnat. Zkušenost s tím ale nemám.

martiniquest
16. zář 2019

@eithelwing Pri fyzicke namaze se do mleka vyplavuje kyselina mlecna. Ale muselo by jit o opravdu velmi narocnou aktivitu, aby to dite poznalo.

jade85
16. zář 2019

Já běhám, cvičím ve fitku a mléka mám pořád dost a nezdá se mi, že by mladej nejak reklamoval po cvičení jeho kvalitu 😂 o kojení se kvůli cvičení rozhodně bát nemusíš😉

verusch
autor
16. zář 2019

Diky holky neptala jsem se od kdy ale kvuli mleka vin te zezacatku to nesmím přehánět ale uz bych chtela zacut neco dekat

Sem začni psát odpověď...

Odešli