Dada plenky, Bella happy, Panda. Které jsou lepší?

veunka17
23. srp 2020

Jaké jsou podle vás lepší Dada plenky (když už nejsou fialové) zlaté nebo zelené? Přemýšlím které koupit. 🤔
Nebo ještě koukám na Bella happy nebo taky Panda... Vůbec nevím jaké...
Doteď jsem používala fialové dada 1 a byla jsem spokojená.

jjasmina
23. srp 2020

@veunka17 My máme zlaté Dada

lucifux
23. srp 2020

Kupuji zelené a jsou super. Zrovna nedávno, jsme jeli nakoupit jinam než jezdíme a byla jsem donucena koupit babylove dm. Syn ačkoli se jen vyčůral, tak jsem měla pocit že je pokakaný až na záda jak smrděli. A to jsem mu od narození normálně kupovala, pak jsem přešla na Dada a vypadá to, že už nikdy nic jiného nekoupím. A Pandy jsou s prominutím na h***o, hned protečou a jsou jako prkno. Tlusté, špatně ohebné, a myslím že nemají ani to pérování na lepítkách. Jednou jsem dostala zbytek těchto plenek, kdyby mi nebylo líto je vyhodit, tak by letěli hned, ale sdělala jsem aspoň přes den. Kdy jsem přebalovala každé pocůrání.

kelerub
Autor odpověď smazal
Zobraz
lucifux
Autor odpověď smazal
Zobraz
klokanka31
23. srp 2020

@veunka17 My od narození bella happy, doktor na kyčlích říkal že i díky nim má malá kyčle v pořádku 😊

jjasmina
23. srp 2020

@kelerub Zkuste fb kolikrát tam vždycky někdo rozváží

marti89
23. srp 2020

@veunka17 Pro mrně do zahojení pupíčku jsem kupovala Bella Happy, mají snížený pas na ten pupíček. Potom jsem zkoušela víc druhů plenek a nejvíc nám sedí ty Bella Happy nebo Bino.

Na Bella Happy byla teď akce na pilulka.cz a po zadání slevového kódu "nasestravenka" dostaneš slevu 10 %.

michelle_01
23. srp 2020

Kupuju od narozeni jen Dada. Driv fialove, ty byly top. Ted zlate, taky fajn. Stridame je s Pamperskama z plenkoveho dortu, at neprijdou nazmar a mam radsi Dady. Parkrat se mi stalo, ze protekly, ale chtelo to jen vetsi velikost. Cena bezkonkurencni.

@kelerub ja beru na chcipleny.cz. Zdarma rozvoz po Ostrave, bez starosti a staci mi vyjit pred barak.

veunka17
autor
24. srp 2020

@jjasmina
@lucifux
@klokanka31
@marti89
@michelle_01
Všem moc děkuji za vaše zkušenosti 😊

jancabr
24. srp 2020

Kupuji Dada, Lupilu a občas v Albertu Happy Baby. Vždy jen v akci balení kolem 150 Kč.
Dady kupuju u nás ve městě u jednoho pána, co má drogerii/barvy/laky. Objednává to přímo z fabriky tady v ČR, kde se vyrábí

sebinka123
24. srp 2020

@veunka17 já jsem kupovala víc druhů než se malá narodila a nakonec jsme si nejvíc oblíbili Dada zlaté. Krásně drží gumičky, mala mi v nich neplave. Teď má 3 týdny, máme č 2,sedi krásně. Mám ještě pampers premium, ale ty ji jsou velké. Fajn jsou i bílé z Alberta, ale také hrozně velké. Já kupuji na kupplenky. Cz. Jsem moc spokojená

zelenaesmolda
24. srp 2020

@veunka17
kazdemu diteti vyhovuje neco jineho,proste zkus a uvidis
Ja jsem zkousela skoro vsechny plenky,nektere i zahranicni,ktere u nas nejsou a mala mela problem jenom s Tesco plenkama.

lady742
24. srp 2020

Vyzkoušeli jsme taky hodně a určitě zlaté Dáda,jaký je prosím rozdíl mezi zlatými a zelenými,kdo máte zkušenost?

jjasmina
24. srp 2020

@zelenaesmolda Jak vám seděli velikostně? Já dostala ted ty Fred Flo vel 3/ 5-9kg, malá má kolem 7kg a jsou nám hrozně prtavé teda, to má někde u podbřišku.

zelenaesmolda
24. srp 2020

@jjasmina
velikostne v pohode ale byla po nich nehorazne opruzena,jakmile jsem neprebalila hned po pocurani tak pruser.a to je moje dite extremne pohodove co se plenek a opruzovani tyce,netrpi na to vubec

jjasmina
24. srp 2020

@zelenaesmolda No malá taky na to netrpí, ale když jsem je rozbalila, tak už mi připadali malinkaté, třeba se sekli ve výrobě . Malá snáší všechny plenky taky dobře, akorát u nás teda plenky z Lidlu, to měla i mokrej zadek teda

amazonkajanik
24. srp 2020

Za mě vedou Gaga z Tesca. Cena/výkon super. Teď je kluk na vel.5 a větší už tedy nedělají, ale to si myslím,že už bude na nočníku 😁

lolam10
24. srp 2020

Happy bella vyšly moc dobře v dtesty,hlavne kvuli pomer cena vykon

88petule
24. srp 2020

I my kupujeme zlaté Dada ☺

cherie24
24. srp 2020

@veunka17 malé teda víc sedly ty zlaté. Ty zelené jsou menší a užší a malá byla otlačená z nich. Celkem byly docela dopobné těm fialovým.

elencze
24. srp 2020

Zelené dady, absolutně nám sedí. Zlaté mi přijdou oproti nim zbytečně dražší. Navíc si pro ně sama jezdím do Polska, takže mám balík v akci za 120 Kč.

betyblue
25. srp 2020

Používám zlaté Dada za 126 Kč a nakupuji zde: https://www.4child.cz/dada-plenky-extra-care/

veunka17
autor
25. srp 2020

Tak jsem nakonec koupila zlaté i zelené (od každého jedny) a pak jedny Bella happy a uvidím 😅 poté doobjednam to co nám bude nejvíce vyhovovat. Tentokrát jsme objednávali s kamarádkou na kupplenky.cz

kamca050
17. čer 2021

Děvčata, pokud byste některá měla zájem, tak tu mám několik úplně novych balíku Dada Extra Care Pants 4, 39ks v balení. Balik za 180,-, při odběru více než 3 balíku je balik za 170,-. Osobní vyzvednutí v Plzni a nebo při platbě předem zašlu přes Zasilkovnu🙂