Dali byste dítěti u moře plenu? Jakou značku?

kacab
25. kvě 2011

Prosím poraďte... letos jedeme na pláž, kde určitě bude více lidí a i přes moji veškerou snahu 1,5 roční syn je na pořád plenách... Nejraději bych ho nechala nahatého, ale chápu, že by někomu mohlo vadit, že se mu cizí dítě 3x za dopoledne vyčůrá pár metrů od deky... nemám problém koupit plenky do vody - ale zase aby chudák neměl z toho zapařenej zadek... jak jsem to řešili vy? a pokud někdo máte dobrou zkušenost s nějakou značkou plenek do vody, tak taky písněte.... děkuju 🙂

puppi
25. kvě 2011

My jsme byli s malou poprvé u moře, když jí bylo necelých 5 měsíců, tak to se tak ovalovala na dece a občas plenku měla, občas jsem jí nechala rozbalenou... Letos také vyrážíme a je jí rok a budu to prostě řešit nahatou prdelkou 🙂 Kakat mi chodí naštěstí na nočník a čůrání prostě bude "do přírody".. nech ho provětrat, ať není chudinka zapařenej.. a lidí se neboj, myslím, že jsou vesměs dost tolerantní a navíc se přeci počítá s tím, že takhle malí špunti běhají jen tak!!! Já jsem pro větračku 🙂 🙂 🙂
No a ta značka plenek, tak my máme zkušenosti z plavča s Huggies, které jsou fajn a jinak jsem kupovala takové ty obyč od DM nebo Rossmann.. Na pleny jako takové jsem zcela na Pamperskách a to ještě těch Premium care a neměnila bych, protože jsou super a tyto věci jsou nejlépe investované peníze, obvzláště když mám holčičku.. ale ty do vody myslím stačí ty obyč, beztak je to na chvilku.. 🙂

kammka
25. kvě 2011

já bych ho nechala nahatýho a vybrala si takové místo, kde bude minimální šance výskytu lidí, kterým by to vadilo, tj. někde mezi rodinkama s dětma podobnýho věku..nebo mu dej slipy, aby nečůral "do dálky" pak mu je vyměníš... přece nebude čůrat stále,no ne??
spíš je horší stolice, třeba po ovoci 😲 to je rychle.. a to by teda vadilo asi i mně, kdybych do toho pak šlápla.. já dávala plenku jen do vody, do bazénu, na břehu sundat..

syll.
25. kvě 2011

Taky jedeme s malým konec srpna k moři, to mu bude 13měsíců, asi vemu pár plen do vody, hlavně, když se hned po ránu nevykaká, tak mu ji dám na pláž, a když se vykadí hned na penzinu tak ho nechám lítat volně, nebo má takové plavečky kraťáskové. 😀 No bude to sranda asi :o), ale to nějak zvládnem. Letíme s ním do Bulharska. Pár plínek do vody určo vemu.

jolcap
25. kvě 2011

Nevím kam jedeš,ale tam to lidi moc neřeší, nakonec někde je sposta psů a ty to dělají všude, třeba se naučí chodit na nočník právě tam, jinak moře je nejčistší voda tak proč je prcky balit do plen,holka jezdí od roku a půl a kolikrát se na pláži i vykákla,stačilo vzít pytlík a vyhodit jako po pejskovi

takyja
25. kvě 2011

Ahoj, taky to řeším - beru s sebou plavací plenky Huggies (1 balení) a plavečky s integrovanou plínou a plavečky bez plíny (mám toho hodně, pač jsme něco dostali a tak využívám 🙂 ). Budu to řešit podle situace, ale určitě do bazénu u hotelu budu dávat plínu /plavky. U moře podle situace (jak moc tam bude lidí, jestli bude malá vykakaná, atd.), dám třeba jen normální plavečky (nechci písek taky dolovat bůhví odkud 😉 ) nebo ji nechám nahatou. Taky z toho mám hlavu v pýru 😀

myska
25. kvě 2011

My jsme byli u moře loni, když bylo malýmu 11 měsíců, sice jsem sebou klasický plavečky pro něho měla, ale ani jednou je neměl na sobě, byl pořád nahulatý. Nad plínkama do vody jsem ani nepřemýšlela, jasný, jinak bych to brala kdybych s ním jela do hotelu k bazénu, tak plínky vemu, ale na pláž k moři zbytečnost 😉

hasky24
25. kvě 2011

@kacab asi takhle k moři ne ale k bazénu u hotelu rozhodně ano 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kristi
25. kvě 2011

k mori bez a k bazenu ....ale co oko nevidi 😀

kacab
autor
25. kvě 2011

Díky - jedeme do chorvatska - takže bazén nehrozí 🙂 v podtatě se bojím jen reakce lidí..... my byli taky loni - ale ještě nechodil, byl pořád nahý a čůral si jen u nás.. a to sestřička vždy ochotně přiběhla s konvičkou a spláchla to 🙂 letos asi bude běhat volně okolo a to už je trochu jiné.... ale vypije mi v teple i tak 1,5-2l vody denně... takže kropit bude pořádně... 🙂 á vlastně dofala, že mu je tam dám pleny jen na noc a trochu ho budu cepovat... Na nočník si nesedne, to bych ho musela zlomit v zádech a to nedělám.... Spíš to okouká od sestřičky - občas byl náznak, že si dřepnul jak ona.... rozumu má až nad hlavu na to kolik mu je, jen je tvrdohlavej... taky doufám, že to tam pochopí... a jinak s těma slipečkama je to super nápad.... mám jich nakoupeno a zatím nám jsou k ničemu 😀 😀 😀