• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Daruji mateřské mléko. Byl by zájem?

1. listopadu 2016 
Milé maminky z HK,
pokud máte některá zájem o zamražené MM, mohu věnovat. Málá mi na začátku místo bumbání spinkala, tak jsem musela odsávat a dokrmovat stříkačkou. Protože jsem ale měla strach abych nepřišla o mléko, vždy jsem odsála maximum co šlo a mlíčko si schovávala pro případ růstového spurtu. Teď mi ale Anička pije krásně, tak než bych mlíčko rovnou vyhodila, nabízím ho zde. Uchovávané je v sáčcích bez BPA. Je ke spotřebě během ledna. Po celou dobu odsávání jsem byla 100% zdravá. Případné otázky prosím směřujte do SZ.
18. pro 2013 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Aha, já dle nadpisu myslela, že daruješ svého manžela :grinning: Holt úskalí zkratek :wink:
18. pro 2013 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Zkuste zkontaktovat pediatričku, která Vás zná a zná i další maminky, kterým by to pomohlo. My takto dáváme k pediatričce příkrmy, plenky apod., když přecházíme na jiné a zbydou nám. Rozdá to dalším maminkám...
19. pro 2013 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen mala vsuvka pro kohokoli, hlavne potencialni zajemkyne - MM je treba pasterizovat nez se poda jinemu diteti.
19. pro 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj měla bych zájem o darované mlíčko. jsem z Prahy... mám mlíka málo musim dokrmovat a dost mě to trápí... paratko-m@seznam.cz děkuji
6. dub 2014 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mlíčko není v naprosté většině případů třeba pasterizovat. Mlíko také nepasterizujete, když děťátko krmíte z prsu. Pokud člověk doržuje, alespoň nějaké hygienické zásady a pod. není třeb nic takového.
13. kvě 2014 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Take,mohu darovat...jsem zdrava,nepiji,nekourim a jim opravdu zdrave..mlicka furt zamrazujivpro svojivmalou,ale postupnebzase vylevam..neni kam tolik sacku schovavat....:blush:
31. říj 2016 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercasindel A porodnice nemají zájem ? Moje máma měla mléka také hodně a to si dokonce jezdila zdrav. sestra z porodnice pro mléko až k ní domů a ještě jí za to zaplatili. Bylo to před 40 lety, tak snad i v dnešní době si MM považují.
31. říj 2016 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,ono je to slozitejsi,spis tak pisu,kdyby to nektere mamince omohlo
1. lis 2016 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek