Dával někdo doma miminkům čepičku?

hojda
27. čer 2014

Nedávno jsem viděla nějaké fotky miminek v čepičkách a vzpomněla jsem si, jak mi tchýně stále doporučovala dát doma malým miminkům čepičku, přišlo mi to hodně divné 😨 . Dával někdo?

lennus
27. čer 2014

Ano, protože se narodil o 7 týdnů dříve, měli jsme doma děsný hic! Taky záleží, jak se doma topí a zda je třeba zima, ale normálně bych asi nedávala.

anakolut
27. čer 2014

Já jsem ji dceři taky dávala, byla v čepičce spokojenější a klidnější.

holubice.petra
27. čer 2014

Ne...maly se narodil v listopadu ani v porodnici nam ji nedavali..tak me doma ani nenapadlo ji davat 😉

ellar
27. čer 2014

My ano. Kubík je prosincový, a když jsem šla v domě o patro níž, tak tam se tolik netopilo.

killi
28. čer 2014

Doma ne. Malá je v lednu a v ložnici jsme na spaní mívali 19°C, tak ani tak by nenapadlo dát čepičku. 😉

lucies25
28. čer 2014

Lukasek se narodil o mesic driv a slabou cepicku jsem mu doma davala asi tri tydny.Za prvy nam to doporucila doktorka a za druhy byl porad studenej.Doma mame cca 25°C,a byl v zavinovacce,pod dekou,capku a rukavicky.Ted uz ma pres sebe jen lehci deku.

kamilka007
29. čer 2014

Nam rikali v porodnici, ze cepku nejmensim mimcum nasadit, kdyz je min nez 20'C. Takze doma ji davam jedine po koupani, kdyz ma vlhke vlasky, a vetsinou jen tak na hodku. A popravde - pripada mi legracni argument "nedali nam ji ani v porodnici", protoze mama jsem prece ja, a tak jsem si o ni proste rekla.

marticep
29. čer 2014

Já jsem dávala slabší na spaní pár měsíců nebo spíš týdnů ze začátku (v lednu), v ložnici jsme měli cca 18 stupňů,kdyby měl hlavu zpocenou, přestala bych dávat. Přes den spal v teplejší místnosti, čapka nebyla potřeba.