Dáváte dětem müsli tyčinku, případně jakou?

maminkazelvinka
12. črc 2012

Ahojte holky,chtěla jsem se zeptat jestli dáváte prckům na sváču mussli tyčinku ,dneska jsem jedla fit mussli tyčinku a malej se po ní sápal ,tak jsem mu půl dala a šmakovala mu.Dáváte ji dětem často?Říkám si, jestli vlastně je zdravá?! A jestli celá není třeba moc?Případně jaké značky dáváte ,dobré jsou prý z dm ,ale tu máme z ruky ....Díky za názory 🙂 🙂

selu
12. črc 2012

ahojki, davam dceri 4,5 roku tak 1-2x tydne 😉 dostavaji je nekdy i ve skolce

cerstvamama
12. črc 2012

Jestli se nepletu tak je vhodna az tak od 3 let, do te doby ji děti hůře tráví. Myslím, že střeva s tím maji problém.

hojda
12. črc 2012

Tak dokonce v Sama doma byla nějaká ordobornice a ta řekla, že si maminky myslí, že je to zdravá pochutina a prý taky ne......sušené ovoce nedoporučují kvůli plísním......vlákninu děti špatně tráví....já četla dokonce až cca do 9 let..

slundo
12. črc 2012

Já zase slyšela, že většina běžných tyčinek je hlavně tuk a cukry .... takžeraději číct složení. Pokud máš možnost zajít do obchodu se zdravou výživou, tak tam mají různé druhy a ty nejsou tak sladké. Jde o to jestli by dítěti chutnaly.

ija1
12. črc 2012

kupuju tycinku od Hippu.....je od roka.....

ja.na81
12. črc 2012

kupuju Hipp nebo Alnatura z DM, synkovi budou dva roky, tycinku ma tak 1 - 2 tydne (jako rychlou svacu, kdyz jsme nekde v terenu)

llluckaaa
12. črc 2012

Nemyslím si, že by v musli tyčince bylo něco zdravého, spíš naopak. Takže já ji dětem dávám vyjímečně, když není nic lepšího po ruce.

rozarka65
12. črc 2012

Občas dostane ve školce,ale většinou jí nechutná...já nekupuji...

hasky24
12. črc 2012

Nedávám - nekupuji 😉 😉

jijitka
12. črc 2012

já tedy občas dám, hlavně jako rychlovku venku a to buď Hipp nebo Fit fruit (je taky v té oplatce jako Hipp). Zase mi to přijde zdravější než různí Brumíci apod.

bunicka
12. črc 2012

Já malé dávám,až ted od 3.roku celou Fit šťavnatou a to jen v případě,že si ji dávám sama a ona chce taky.Jinak Hipp,nebo takovou tu Fit fruit v oplatce zkusila i dřív,ale jen vyjímečně.Nikdy to neměla jako pravidelnou svačinku 😉