• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dáváte malým k obědu i polívku? Tolik, kolik chtějí?

2. listopadu 2008 
Zajímalo by mě, jestli dáváte malým v poledne obě jídla najednou a kolik asi.Tolik, kolik chtějí nebo nějakou dávku? Nebo jen masozeleninu a nebo jen polévku?
26. říj 2008 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,já zatím dávám je jedno hlavní jídlo ,zatím myslím že jí to stačí.
26. říj 2008 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já taky dávám jen jedno jídlo.bud dám jen polívku nebo jenom bramborovou kaši
26. říj 2008 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
my zatím také dáváme buď jen polévku nebo jen hlavní jídlo.Většinou máme tak 3xza týden kuřecí vývar a zbytek dní hlavní pokrm. :wink: Ještě jsem nezkoušela dávat polévku a ještě hlavní jídlo,myslím,že by toho bylo na ni moc a nesnědla by toho tolik :wink:
26. říj 2008 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
když byl kubíček menší taky jsme dávali jen jedno jídlo bud hlavní nebo polívečku,bohatě mu to stačilo a když měl po polívce ještě hlad,dostal i druhé.
26. říj 2008 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem vždycky dávala jen jedno jídlo a i teď sní Honzík jen buď polívku a nebo hlavní... :wink:
26. říj 2008 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
díky za rady, myslela jsem si, že by jedno jídlo mohlo stačit. :slight_smile:
26. říj 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Power, záleží na tom, jaká je polívka - hustou dávám jako hlavní jídlo, vývar dám i s hlavním jídlem. Ale to spíš jen o víkendu, když jíme všichni. Přes týden jen jedno jídlo a stačí :slight_smile:
31. říj 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak naše malá do roku, jedla taky jen jedno hlavní jídlo, ale od roka jsem začala dávat polívku i druhé jídlo a hezky mi to sní....potom mi spí pravidelně 3 hodinky, je napapaná. :slight_smile:
31. říj 2008 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi to děláme podobně jako janeses - cca do toho roku měl vojta v poledne jenom polívku a ještě baštil sunar, když už sunar nebyl (spíš už ho nechtěl), tak dáme polívku, jdeme spát a po vyspání máme druhé jídlo - a to vstane a už letí k troubě, rumpluje s ní a křičí řízek,řízek.... :grinning:
31. říj 2008 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nedávám dvě jídla, myslím, že mu jedno stačí. Navíc není průhledný, tak mám i obavy, aby z něj nebyl otesánek. Hrozně rád totiž jí, dost snídá, nevynechá vydatné svačinky.
Možná je to i tím, že já nikdy nebyla polévková, nemám proto k jejich vaření jakýkoli vztah.
31. říj 2008 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě by teda nenapadlo dát dvě beru to podle sebe, buď si dám polévku nebo normální jídlo, ale dvě bych fakt nedala, tak to nebudu dělat ani u malý
31. říj 2008 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem do roka dávala jedno jídlo a teď už dávám trochu polívky i druhé. :wink:
31. říj 2008 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my máme zatím jenom polívku a myslím,že i přesto,že jsme dost velký jedlíci,tak to tak zůstane ještě dlouho,než zavedeme i druhý chod.holky obě ještě nesnědli najednou obě jídla v 5letech.a starší syn chodí do druhé třídy a nesní oboje ještě ted.mezi polívkou a druhým musí mít pauzu.a o víkendu,když nejsou děti ve škole,tak dostávají polívku tak kolem 11 a druhý tak kolem 12,tak myslím,že u mrnat je naprosto normální,že mají třeba jenom polívku.
31. říj 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my máme buď polévku nebo hlavní jídlo.. obojí bysme asi nezvládli
31. říj 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak my taky od roka davame oboje kolem jedenácté davam polívku a ve dvanáct druhé a mí kluci vyžadují polevku každy jsou na ní zvyklí,ale pokud mam hustou polévku tak mame jen to .
2. lis 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malé dva chody nezvládne - pokud toho není moc. Já to dělám zatím fikaně - smíchám mu trochu tekuté polívky s trochou pevného hlavního jídla. Origo mišmaš :grinning:
Dnes měl třeba bramboračku s rýží a kouskem kuřete - všechno v jedné misce. Má tam všechno, je toho ale jakoby jedna porce - asi 2,5 dcl.
2. lis 2008 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jedno nebo druhé a nebo od každého max 4 lžíce :grinning:
2. lis 2008 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek