Dáváte malým k obědu i polívku? Tolik, kolik chtějí?

power700
26. říj 2008

Zajímalo by mě, jestli dáváte malým v poledne obě jídla najednou a kolik asi.Tolik, kolik chtějí nebo nějakou dávku? Nebo jen masozeleninu a nebo jen polévku?

lenkazdenek
26. říj 2008

ahoj,já zatím dávám je jedno hlavní jídlo ,zatím myslím že jí to stačí.

nensy
26. říj 2008

tak já taky dávám jen jedno jídlo.bud dám jen polívku nebo jenom bramborovou kaši

jandalinka
26. říj 2008

my zatím také dáváme buď jen polévku nebo jen hlavní jídlo.Většinou máme tak 3xza týden kuřecí vývar a zbytek dní hlavní pokrm. 😉 Ještě jsem nezkoušela dávat polévku a ještě hlavní jídlo,myslím,že by toho bylo na ni moc a nesnědla by toho tolik 😉

marselina
26. říj 2008

když byl kubíček menší taky jsme dávali jen jedno jídlo bud hlavní nebo polívečku,bohatě mu to stačilo a když měl po polívce ještě hlad,dostal i druhé.

zany
26. říj 2008

Taky jsem vždycky dávala jen jedno jídlo a i teď sní Honzík jen buď polívku a nebo hlavní... 😉

power700
autor
26. říj 2008

díky za rady, myslela jsem si, že by jedno jídlo mohlo stačit. 🙂

majaaita
31. říj 2008

Power, záleží na tom, jaká je polívka - hustou dávám jako hlavní jídlo, vývar dám i s hlavním jídlem. Ale to spíš jen o víkendu, když jíme všichni. Přes týden jen jedno jídlo a stačí 🙂

janeses
31. říj 2008

Tak naše malá do roku, jedla taky jen jedno hlavní jídlo, ale od roka jsem začala dávat polívku i druhé jídlo a hezky mi to sní....potom mi spí pravidelně 3 hodinky, je napapaná. 🙂

vojtisek2007
31. říj 2008

tak mi to děláme podobně jako janeses - cca do toho roku měl vojta v poledne jenom polívku a ještě baštil sunar, když už sunar nebyl (spíš už ho nechtěl), tak dáme polívku, jdeme spát a po vyspání máme druhé jídlo - a to vstane a už letí k troubě, rumpluje s ní a křičí řízek,řízek.... 😀

amina
31. říj 2008

Nedávám dvě jídla, myslím, že mu jedno stačí. Navíc není průhledný, tak mám i obavy, aby z něj nebyl otesánek. Hrozně rád totiž jí, dost snídá, nevynechá vydatné svačinky.
Možná je to i tím, že já nikdy nebyla polévková, nemám proto k jejich vaření jakýkoli vztah.

mkr
31. říj 2008

mě by teda nenapadlo dát dvě beru to podle sebe, buď si dám polévku nebo normální jídlo, ale dvě bych fakt nedala, tak to nebudu dělat ani u malý

helenkaa
31. říj 2008

Já jsem do roka dávala jedno jídlo a teď už dávám trochu polívky i druhé. 😉

radka.m.
31. říj 2008

tak my máme zatím jenom polívku a myslím,že i přesto,že jsme dost velký jedlíci,tak to tak zůstane ještě dlouho,než zavedeme i druhý chod.holky obě ještě nesnědli najednou obě jídla v 5letech.a starší syn chodí do druhé třídy a nesní oboje ještě ted.mezi polívkou a druhým musí mít pauzu.a o víkendu,když nejsou děti ve škole,tak dostávají polívku tak kolem 11 a druhý tak kolem 12,tak myslím,že u mrnat je naprosto normální,že mají třeba jenom polívku.

kacka79
31. říj 2008

Tak my máme buď polévku nebo hlavní jídlo.. obojí bysme asi nezvládli

petik77
2. lis 2008

Ahoj, tak my taky od roka davame oboje kolem jedenácté davam polívku a ve dvanáct druhé a mí kluci vyžadují polevku každy jsou na ní zvyklí,ale pokud mam hustou polévku tak mame jen to .

kubaka
2. lis 2008

Malé dva chody nezvládne - pokud toho není moc. Já to dělám zatím fikaně - smíchám mu trochu tekuté polívky s trochou pevného hlavního jídla. Origo mišmaš 😀
Dnes měl třeba bramboračku s rýží a kouskem kuřete - všechno v jedné misce. Má tam všechno, je toho ale jakoby jedna porce - asi 2,5 dcl.

petule.h
2. lis 2008

jedno nebo druhé a nebo od každého max 4 lžíce 😀