Dáváte mimču kaši na snídani nebo oběd?

kopcik
3. led 2009

dáváte některá svým dětem kaši na snídani nebo na oběd? připadá mi to logičtější, aby měl hodně energie z rána než být nacpaný na noc. hlady se nebudí, spí od sedmi, kdy má poslední jídlo do sedmi do rána... máme těch kaší plno nakokupených, tak mě napadlo mu to dávat na snídani nebo jako sladčí oběd

aluskas
3. led 2009

Kopciku, já dávám kaši na snídani i na večeři. Mathiásek je děsná kyselina a kaše ho zasytí asi nejvíce. Občas mu dávám kaše kupované, občas mu vařím doma. Klidně můžeš kaši dávat na oběd, záleží na tom, jak vám to bude vyhovovat.

berenika39
3. led 2009

jj, taky to dělám, měli jsme potíže vydržet od jednoho mlíčka k druhému dopoledne, dávám mléko v šest, pak kolem půl desáté kaši a je pohoda. dělej to tak, jak to vyhovuje tobě a miminku, ne jak píšou v tabulkách 😝

very
3. led 2009

Ahoj,my snídáme kaši ještě dnes..a děláme to tak už dlouho..po noci se pěkně napapá a je spokojený..
Moje mami mi od začátku vnucuje, že za ní se dávali kaše na večer, aby se dítě zasytilo.., ale podle mě je to na vás jak vám to vyhovuje..
My ranníkaši jen tak nedáme.. 😵

kopcik
autor
4. led 2009

díky holky.
dala jsem mu ji dneska na oběd a nemohl se dojíst. dala jsem mu do ní trochu jablka. jak vše snědl, hrozně plakal. nestačilo mu 🙂 máme prostě otesánka 😵

jankax
5. led 2009

Kopcik - klidne dej kasi kdykoliv, treba tady v Anglii davaji kasi spis rano nez vecer 🙂
Jo a chlapecek ma krasne jmeno 😀 ten nas je taky otesanek tak asi neco bude v tom jmene 😀