Dcera a i děti sousedů pláčou denně ve stejnou hodinu

j.a.n.u.s.
19. led 2009

Ahoj...

...kazdy den uz tyden v kuse mi mala zacne plakat mezi 13:00 a 14:00...ale z niceho nic. Je to takovy zvlastni brek, takovy "jekot" spise, jako z praveku...pak to prestane...zvlastni na tom je, ze sousedce (maly ma 14mesicu) place ve stejnou dobu...a u sousedky nahore taky slysim krik maleho....

Nemuze se jednat o nejakou magnetickou vlnu, ci co? Deti jsou citlive...a jak pisu, je to jiny plac-nez ktery znam...

tannawe
19. led 2009

janusko 😕 😕 😕 what's up? Nas malej dneska taky... 😖 😲 a visel na me az do sesti nez prisel manzel, a to se mi ho podarilo jeste uspat aspon na hodinu,ale za zadnou cenu nechtel na zem, musela jsem ho porad nosit...fakt jsem to nepochopila, protoze rano byl uplne v poradku, takova nase klasika a pak to vypuklo... 😅

bramburka
19. led 2009

Rekla bych ze se jí prostě chce spát, touto dobou bývají unavené. Spinkala před tím?

hancas
19. led 2009

ahojky můj malej pravidelně začne v 10hod.večer.je to také jiný pláč než který znám,tak jdu k němu zakriju ho,pohladím po hlavě,zadečku a hned usne,opravdu nevím co to může být jestli se mu něco zdá,ale ve stejnou domu už týden??to je asi blbost ne???tak nevím 😉

j.a.n.u.s.
autor
21. led 2009

bramburka...ona je vyspana, spi pred obedem...me ten plac samotny nezarazi, spis mi prijde divne to, ze v okoli ty mimina placou ve stejnou dobu a taky to neni normalni plac...jak pisu, jakoby sla VLNA nejaka...erupce na slunci...ja nevim...tak me zajima, jestli to u svych ditek a u ditek svych kamaradek pozorujete taky... 😔