Dcera asi snědla knoflíky. Vykadí je?

besinecek
8. pro 2008

holky stalo se to některé z vás. malá žužlala na svetru knoflíky a pak jsem zjistila že dva chybí, doma jsem je nenašla, mám strach jestli je snědla, vykadí je? Vůbec nevím co mám dělat.

jituska
8. pro 2008

Byly to nějaké velké knoflíky? Ty by snad nespolkla, třeba je někam vyplivla a nebo někam zapadli za dupačky nebo pod deku...., zkus znovu hledat. Můžou být někde zapadlé, přece by je jen tak nesnědla. Byla úplně bez dozoru nebo nevšimla sis, jestli nemá něco v puse, jiného výrazu a tak....

radka.k
8. pro 2008

Tak co, jak to dopadlo?

mady
8. pro 2008

besinecek náš malej si jako mimi hrál s budíkem a pak tam chyběli dvě taková zubatá kolečka. Ti řeknu jsem měla stres. Takže doteď nevím zda je tehdy snědl nebo zda je ztratil. Ale nakonec jsem nebyla ani u mudry.On dobře kakal tak mi bylo řečeno že se nic neucpalo. No a jak jsem hledala na netu tak ty děti fakt sní vše možné třeba kamínky nebo pecky od třešní a většinou to výjde ven. Tak hodně štěstí aby to u vás bylo vpohodě.

johanda
9. pro 2008

besinecek, vykadí, neboj. Pokud je spolkla, v podstatě se nic nestalo - horší by bylo, kdyby je vdechla. Naše malá jednou zblajzla několik perliček - ani jsem nevěděla, jak se k nim dostala a hovínko mělo 3 barevné tečky - tak jem na to přišla

martas123
9. pro 2008

besinecek - naše dcera snědla v 10-ti měsících korálku a druhý den ji vykakala 😉

besinecek
autor
9. pro 2008

holky tak nevím, zatím jsem nic v hovínku nenašla a ty knoflíky taky né tak nevím. Ale říkala mi tchýně že její děcko rozebralo a snědlo budík a v pohodě. Ale je to dost stresující. Ještě počkám a uvidím co a jak. děkuji za příspěvky.

kalu
9. pro 2008

Besinecek,neboj, pokud byly malé a nebyly ostré,tak je to v poho...
Moje ségra,když byla malá,tak spolkla dudlík (celé to gum ové) a vykadila ho asi za tři dny.
A moje malá letos v létě,když jsme chodili na písek, tak vykakala celý bombon zabalený v celofánu- vůbec jsem nevěděla,že ho spolkla- zřejmě jí to nějaké dítě podalo nepozorovaně na písku a to jí opravdu hlídám !!!
Pak jsem z toho byla špatná, že jsem hrozná matka a od té doby jí hlídám ještě víc...

mmisak
10. pro 2008

cyklus trávení je 12-72 hodin pokud po 72 hodinách nebyl daný předmět ve stolici,tak jej na 100% tvoj mrnosek nespapal ale někam zahrabošil. 🙂

j.a.n.u.s.
10. pro 2008

besinecek dej vedet jak to dopadlo!