Dcera bouchá hlavou o cokoliv. Co mi tím chce říct?

martule20
17. únor 2009

😢 😢 Prosím moc o radu!!! Naše malá začala občas bouchat hlavou o něco. Nejdřív to dělala
jen u zrcadla nebo balkonových dveří a já si myslela, že dělá berany duc s "mimčem". Dnes ale
seděla zády opřená o skříň a rytmicky bouchala hlavou i o tu skříń!!!! Co mi tím chce říct??

andy80
17. únor 2009

martule20: vůbec ti tím nechce nic říct, malá sedí na zemi, za sebou má dveře nebo zeď a bouchá se o to hlavou a přitom si hraje. Děti to dělají

romana29
17. únor 2009

marti taky to občas malej dělá, vždycky mu řeknu, že se to nedělá, bude mít bebínko a najdu mu jinou zajímavější činnost - ukážu knížku, auto, řeknu, ať mi jde pomoct. Třeba tak odlákáš i Elišku a časem to přestane dělat

martule20
autor
17. únor 2009

Jako, že je to normální? 😒 Taky vždycky řeknu, ať to nedělá, že ji mám ráda a nechci, aby si ubližovala,
odnesu ji někam pryč a dám jiný podnět... Tak to jsem si docela oddychla, že to dělají i jiné děti 😀

helca76
21. únor 2009

Náš malej to dělá taky 😀 To jsou truhlíci malý. Občas mi dá hlavičku, že vidím hvězdičky a on se směje 😅

motylek
21. únor 2009

U nás to dělá taky, třeba sedí na pohovce a mlátí sebou dozadu jak šílenej. Je to dobrý, že zatím jenom na té pohovce, je měkká. Ani mě nenapadlo, že by to nebylo normální 😀 😀 😀 .

martule20
autor
21. únor 2009

Ahoj holky, zadala jsem si dotaz k pediatričce online a odpověděla mi, že to prckové
dělají, když jsou hodně unavení nebo se nudí 🙂 Takže zabavit 😀

gedgitka.a
22. únor 2009

martule: ahojky mě sice nebouchá o nic halvičkou bo je mu 7 měsíců a ještě nehačá, ale když se překulí z bříška na záda má jako zábavu zvedat natažené nožičky a patičkama řachat o podlahu 😉 a je fakt, že jsem si všimla, že to dělá, když už má všechny hračky co mu dám ohrané 🙂 🙂

alianka
28. únor 2009

ahojky, ja si toho vsimla prvni u kamoscineho syna, ma ted rok a 4 mesice a jak byl u nas, stoupl si ke skrini a zacal do ni dost silne mletit hlavou, no valila jsem oci 😀 no a nase mala ted jak uz sedi, tak taky zacina opatrne hlavickou otukavat skrin, kdyz se k ni doprdeli 🙂 myslim ze je to normalni, ze proste deti zkousi co to udela 😉

jaannaa
28. únor 2009

gedgitka.a... malá mi to atktéž dělá stěma nožičkama, takže víc zabavit? no jéjej, to bude dřina 😠 máme nespavé dítě (přes den) tak si hrajeme stále, ale je fakt, že hračky už nevím jaké mám dávat, páč žádné ji už nebaví....pořídila jsem ji vkaldačku a když sedí (s mou oporou) tak si chvíli i vydrží hrát ... 😅

gedgitka.a
1. bře 2009

jaannaa: ahojky jojo náš to dělá když má, už obehraný všechny hračky co má u sebe 😀 ale občas zabere pohádka nejraděj má autíčka a krtečka 😀 😉

ina.b
1. bře 2009

Naše buší hlavou o polštář či peřinu, většinou to dělá, když lumpačí a hraje si. Do zdi už ne, protože zjistila, že to bolí.

veronika160388
16. říj 2013

Dobry vecer chci se zeptat me sinacek uz asi tak tristvrte roku bucha do postele kdys de spinkat a kdys se probudi.Co mam stim delat?A je to vubec normalny?A porad to dela nevym co stim