Dcera jde na operaci. Máme zamluvit nadstand. pokoj?

kapulet
26. únor 2009

Ahoj, máme s manželem dilema, či odlišný názor na pobyt dítěte v nemocnici. Naše beruška půjde na operaci nosní mandle, s tatínkem, a řešíme, zda zamluvit nadstandartní pokoj či je nechat na normálním dětském pokoji. Podotýkám, že se jedná o dospělácné ORL se dvěma dětskými pokoji.

Prosím o vaše zkušenosti, zda je pro dítě lepší trávit čas na pokoji s ještě jedním dítětem a rodičem, nebo zda je lepší nadstandart kvůli většímu klidu.

Moc dík

kapulet
autor
7. bře 2009

Ahoj lidičky, kdyby to někoho zajímalo, tak máme po operaci. S dceruškou byl v nemocnici manžel a jeho zkušenost je, že je lepší být na pokoji i s jinýma dětma + jejich rodičem. Malá rychleji zapoměla na bolesta začala si hrát s dítětem, které na pokoj přišlo i s tatínkem. Byl rád, že dal na můj názor a netrval na nadstandartním pokoji. Další velkou zkušenost - nikdy by nenechal naše děti v nemocnici bez doprovodu rodiče - byla sice statečná, ale hodně se bála, v tatínkovi měla oporu a snadněji se vyrovnala s bolestí.
toť naše zkušenost
pokud by vás něco podobného potkalo, držím palečky

geminis
7. bře 2009

ahoj kapulet,
tak ono asi hodně záleží, s čím to dítě v nemocnici leží, a taky jak je "staré".
naše malá tam byla s rotavirem a na pokoj k nám přišla další holčička s tatínkem. měla rovněž rotavirus, ale k tomu děsný kašel. takže celou noc prokašlala a prokřičela a naše malá z ní byla vystrašená a celou noc vzhůru.
další den jsme byly na pokoji samy a prospinkala celou noc.
já tedy rozhodně upřednostňuji samostatný pokoj, právě z tohoto důvodu! a to už máme, bohužel, za sebou hospitalizace dvě.
a naprosto souhlasím s tím, že s dítětem by vždycky měl někdo být. je to pro dítě opora a jediný ostrůvek bezpečí.
jsem moc ráda, že u vás vše proběhlo ke "spokojenosti" jak malé, tak tatínka.

gabrielamikes
19. bře 2009

Náš alý byl na operaci dvakrát a vždy jsme volili nadstandart...už jen proto že je tam wc a koupelna takže nemusíte běhat někde po chodbě..malý měl větší klid i v noci a je lepší jídlo můžete si většinou vybrat tak já si radši pro ten klid připlatím 😉