• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dcera má hrozně citlivou kůži. Setkaly jste se s tím?

18. ledna 2009 
Ahoj holky, máme u naší holčičky problémy s kůží. Když se vrátíme z venku, strašně jí zrudnou tvářičky a vydrží to až do večera. Včera ráno se navíc celá osypala a dr říkala, že je to reakce na nějakou potravinu. Koukala i na ty červené tváře a říkala, že má hrozně citlivou kůži, "kreslila" na ní prstem a je fakt, že jakmile jí přejela prstem po bříšku, měla tam hned červenou čáru.
Nesetkala jste se s tím některá u svých dětí?
18. led 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky - tak mys me to měli taky,když malému bylo kolem 2měsíců. To zarudnutí nám zmizelo,až asi ve 4tém měsíci. Mažu malého ráno ivečer krémíkem od Hippu a po koupání Norkovým olejíčkem. Teď sme byli na plavču a jak sem ho dlouho držela za holé tělíčko,tak byl jak ráček ,ale hned jak sem ho namazala ,zmizlo to. A tvářičky taky hodně mazat :wink: Jinak si dotaz mohla napsat sem http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=80923&vGroupOffset=40 a nezakládat nové téma :wink:
18. led 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Díky, za to téma se omlouvám.
18. led 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
náš malej má tayk citlivou kůži, jak se ho dotknu, tak je červenej, ale za chvilku to zase zmizí, jen ty pupínky nám přelítli do exému :frowning2:
18. led 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek