Dcera má v prsu bulku, v druhém menší. Máte zkušenost?

pilotkaanetka
29. srp 2009

Ahojky nemáte někdo stejný problém naše malá má pod prsem pod bradavkou bulku asi jako fazoli 😉 na druhým prsu ji má menší

pilotkaanetka
autor
29. srp 2009

😉

labell
29. srp 2009

Ahoj,
moje malá to měla taky..obvoďačka nás poslala na endokrinologii, tam jsem byly asi ještě tak třikrát a už je to pryč..
Něco se píše i tu: https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

eva.85
29. srp 2009

Ahojky, můj syn to měl také, ptala jsem se dětské doktorky a ta mi řekla, že se to samo vstřebá, že je to vlivem hormonů, které má ještě z tvého těla, jak byla v bříšku. Nám to samo zmizelo asi během dvou až tří týdnů. Ale radši si zajdi k dětské ať máš klid, ahoj.

kinsen
30. srp 2009

Ahoj, také jsem slyšela že to je vlivem tvých hormonů 🙂 a že to samo zmizí 🙂

karpisek
31. srp 2009

Ahoj. Můj chlapeček to měl také. Volala jsem dětskému doktorovi a prý je to skutečně vlivem hormonů v mém těle, které se do něj dostávali přes kojení. Vůbec nic to není a během tak 14 dní se to začalo zmenšovat, až to zmizelo úplně.

sjuzan
1. zář 2009

Naše malá má bradavky zduřené ještě teď a to je jí 9. měsíců.Dětská doktorka říkala,že je to ještě následkem hormonů po porodu,že měla po porodu ty prsní bradavky zduřelé hodně,tak to trvá déle,než se to ztratí,ale že se to určitě ztratí samo.Tak snad to tak bude.