Dcera málo čůrá. Co vaše miminka?

misellll
28. led 2010

Ahoj holky včera když jsem malou přebalovala po třech hodinách zjistila jsem,že vůbec za ty tři hodinky nečůrala,plenka byla naprosto suchá.A takhle to bylo i další přebalování,taktéž po třech hodinách.No když jsem jí přebalovala dneska ránno plenka byla docela počůraná,ale to taky bylo za celou noc protože dneska poprvé spinkala celou noc(což je divné)no a teď jsem jí zase přebalovala po hodině a zase nic!!!Vždy jsem byla zvyklá,že plenka byla vždy počůraná.Podotýkám,že je na Um a už papá příkrmy,tudíž jistě nejde o to,že má málo papání....Nevíte jestli to něco znamená a stává se to i některým vašim miminkům.Děkuji za každou radu

soanpe
28. led 2010

misellll
na 1kg hmotnosti má mít cca 120-160ml tekutin 😉 počítá se UM,MM, voda z kaše, polévky... 😉
ale jestli opravdu tak málo čůrá, tak bych šla k dr, abych nezanedbala zánět. já jako dítě na to trpěla a mívala jsem i bílkovinu v moči. v těhu se mi to vrátilo ☹

misellll
autor
28. led 2010

tak holky právě jsem dovolala s doktorem a prý se to občas stává,že miminko méně čůrá mám počkat ještě dva dny a kdyby to bylo stejné nebo horší přijíd.Tak snad se to zlepší

misellll
autor
28. led 2010

všem děkuji za rady a to pití určitě dávat budu

soanpe
28. led 2010

není zač 😉

aponchie
28. led 2010

sayast taky sem na nej kukala ,ale nevim esti vydrzi ..budes ho brat dneska?

sayast
28. led 2010

jo jo,odpo pro nej skocim. kauf ma vyhodu ze kdyztak bez problemu vrati penize. tak to zkusim a uvidim 🙂

petistaaaa
7. srp 2015

Zdravím maminky
mám problém- mám dcerku 7m, teď ji asi trápí zoubky nezdá se mi její stolice vždy, když se pokaká tak je nazelenalá někdy žlutá a je tam jak kdyby sražené mléko (žmolky zdrclého mléka) a strašně to smrdí,je na UM + přikrmy, kašičky, odmítá mi jíst jak mléko tak příkrmy nechce pít vodu, čaj- vypije minimum tak 60 ml tekutin vždy když ji chci nakrmit tak začne plakat a dlouho trvá než ji utěším, horečky nemá čelo má studené a strašně se potí, mám strach, že má nějaké trávicí potíže nemůže mít něco s žaludkem? Doufám že je to jen takové blbé období nebo ty zuby a přejde to brzy, vadí mi že nepapá má něco málo přes 7 kilo je droboučká s jídlem bojujem už od narození . prosím poraďte