Dcera málo jí. Jsem z toho už unavená

tominka29
21. čer 2008

ahoj holky, je tu někdo se stejným problémem, moje holčička malo jí. Já už jsem z toho úplně unavená. Když ji mám jit krmit tak mám husí kůži kolik toho sní a jestli ji to bude chutnat. Má rok a váží 8400g takže je takový kostlivec. S manželem se hádame, on v tom problém nevidí. Ona sní tak 150g až 180 a konec. O mlíčku vůbec nemluví, vypije 120ml někdy 150. No co vám budu povídat. Fakt trápení. Závidím maminkám, které mají jedlíky.

jjaanca
5. bře 2009

lucie81: A proč si se nervovala? Váhu měla a má krásnou. Lucka se narodila 3,33kg a teď může mít tak 7,5kg. 😅

kacamar
5. bře 2009

lucie, diky za prispevek. Nase bude mit v sobotu rok a vazi cca 9,3kg (ovsem narodila se s 3,92kg). Jak jsem psala, ze nic neji, tak uz asi vime, cim to bylo. Pred mesicem mela chripku a na tu navazal prujem, ktery trval asi 3 tydny - co snedla to hned vykadila. Prestala jsem ji uplne davat mleko a za 3 dny bylo po prujmu. Tim ji prestalo bolet brisko a ted basti jak blazen. Vcera: k snidani banan, k svacine polivku, k obedu kure na paprice s kolinkama, k svacine celou !!! presnidavku, pak kus rohliku a k veceri opet polevku - toto bylo driv nemyslitelne. Tak doufam, ze nam to vydrzi - mala je ted i veselejsi a jsem happy, kdyz vim, ze ji neco uvarim a ona otvira pusinku jak kaprik.... 😵

lucie81
5. bře 2009

volala jsem té dr.a ona,že je to homeo přímo dané na to určité dítě...je pravda,že když jsme tam byly poprvé,tak se nás asi půl dodiny ptala na vše-od těhotenství po porod a až do ted.A podle toho se ten lék určí.Za šest týdnů se jde pak na kontrolu a dr.posuzuje jestli to zabrala.Od podání léku se má vše důležité zapisovat... jjaanca:nervovala jsem se proto,že jsme to měly přesně,jak kačamar,malá snědla pár lžiček a to jí stačilo.Absolutně mi odmítala maso-zeleninové příkrmy,at doma vařené nebo kupované.Jedla jen jogurty a pila mlíko.Tak to bylo asi 2 měsíce.A to jsem pak začala mít strach,at jí nechybí nějaké vitamíny ve stravě.Jen o mléku přeci nemůže roční dítě být 😒

lucie81
5. bře 2009

kačamar:tak to je fajn,že jste se tak rozjedly.Tak to co jsi psala,že zbaštíte nám nehrozí ani ve snu!A myslíš,že vám tedy pomohlo úplně přestat pít mlíko??

kaciska
20. bře 2009

ahojky poradtě mále 7 měsíců a nechce mě žádně mlíčko pít,byli jsme na nutroši AR ale problém už není tak jsme šli na hipp to pila tak 2 dny ale pak jak když utne a nechce to,tak sunar ale toho vypije tak 20-30 a už nechce...mám strach aby nazačla schazovat,dřív mě pila 180/210ml každé krmení...nechápu co se to tedka stalo,napište kdo měl podobnou zkušenost...(jo a zkoušela jsme fakt vše i přidat trochu ochucené kaše do mlíka ale nic) ☹

iloha
3. dub 2009

Ahoj, mám podobné trápení. V roce Terezka vážila 8 780 gr a měřila 76 cm. Teď je jí 26 měsíců a měří 91 cm a vází 10,80kg. O jídle se u nás hovořit nedá. Teď je nemocná, zánět průdušek a její včerejší jídlo - 3 lžičky jogurtu, 1 lžička těstovin - oběd, 1 jablko 🙂 celé ke sváče a tím končila, večeři bramborovou kaši uplně vynechala.
a dnes ... ráno si 5x kousla do koláče, který si sama vybrala a snědla ždibec suché housky k obědu. Odpoledne chtěla mattyho (malý jogurt) a k večeři snědla 3 lžičky suchých brambor. Mlíko nechce už od roka.

sisstin
3. dub 2009

iloha: to mi nepřijde zas tak málo, malej měl na roce 8400g a 73cm..a jí naprosto normalně 😉

knobloska
4. kvě 2009

Ahoj maminky hubeňourků. naše malá též málo papá, má 13 měsíců a váží 9 kilo. Protože už se pomalu smiřuju s tím, že jedlík z ní nebude, chtěla jsem bych jí dávat papat tučnější jídla, aby trochu přibrala. Myslím tím...dávám jogurty bíle, Activie, ty sladké. Myslíte, že by byl rozdíl, kdybych jí začala dávat nějaké hutné smetanové, popř. poraďte jaké. Totéž ovocné přesnídávky...dávám Sunarku bez cukru, ale Hamánek cukr má, do teď jsem jí to nedávala, ale od roka bych už myslím mohla a možná by jí narostly i nějaké faldíky 🙂. Co myslíte?

motylek
4. kvě 2009

Tak my máme 11 měsíců a necelých devět kilo. Když mi k obědu sní 120g příkrmu, tak jsem šťastná jako blecha. Mlíka pije 100-150ml, víc nevypije. Ke snídani mu dávám kaši,, maximálně sní 120ml. S tím cukrem to moc neřeším, dávám mu granulovanej čaj - ze celej den vypije cca 80ml, takže taky žádná sláva. A kaši sní jen jogurtovou a čokoládovou od sunaru. Takže co mi zbývá jinýho než mu dávat aspoň toto. A sladký je to jako prdel, takže cukr tam je. Jsou sice od 6. a 8. mesíce, tak to asi tak špatný být nemůže. Aktivii sladkou dávám taky, zkoušela jsem i chocenský smetanový, ale ten mu nechutná. Jedině s přesnídávkou, ale taky toho moc nepojí. A dávám mu někdy piškoty s mlíkem. Tam je taky cukr.

knobloska
4. kvě 2009

Jo jo, asi jí trochu osladím život, třeba jí to bude víc šmakovat 😉