Dcera mě v těhotenství vytáčí. Neublížím tim mimču i jí?

lidu
27. srp 2009

Ahoj holky, jsem ted podruhe tehotna, mam doma dvouletou holcicku. S manzelem jsme deticky planovali po 2 letech a krasne se nam to podarilo. Mala je skvela, zbornuju ji, ale obcas mam pocit, ze me chce vytacet a stvat. Nekdy se neudrzim a reknu ji neco, co me pak mrzi.... treba, ze je neskutecne protivna a ze ji nechci treba 10 min. ani videt apod. Ventiluji tim svuj vztek, obcas ji samozrejme plesknu po zadku, ale to vetsinou vubec nezabira. Mam strach, jestli timto "nervacenim" nejak neublizim miminku a samozrejme taky male. Je to moje slunicko, ale nekdy me opravdu poradne stve. Jsem snad sama takova?

rozalie7
27. srp 2009

Ahojky tak to víš že bys měla být v klidu ale každá máme sem tam nerva já ani nemluvím zažívala jsem dost velký stresy když jsem byla těhotná jenže jsem o tom jen do šesti měsíců nevěděla že jsem v jiném stavu to byl pak pro mě šok a malej je v pořádku a je to moje sluníčko. 😉

lidu
autor
28. srp 2009

Ahojky, diky za uklidneni. Nekdy je to opravdu narocne. Trochu se bojim, protoze pri prvnim tehu jsem byla celkemv klidu a mala byla presto strasne moc uplakana, tak se toho bojim o to vic. Ale hlavne se samozrejme tesim.

adellaide03
28. srp 2009

Ahoj,
já si taky myslím, že takovéto nervíky a stresíky neublíží ani Tobě, ani miminku ani malé. Já jsem teď poprve těhotná a k tomu jsem studovala, v červnu dělala státnice, teď mám zlomenou nohu a to všechno určitě nervy jsou. Prostě tomu se člověk neubrání. Někdo bohužel prožívá v těhotenství horši nervy než co my takže se neboj, užívej si těhulkování a uvidíš, že vše bude v pořátku.

sunysara
28. srp 2009

Ahoj holky, já dneska zažila první nervy ale hodně.
Jsem ve 14tt a zítra začínáme 4 měsdíc.
dneska jsme chytla nerva se vším jsem bouhala a i jsem si rvala vlasy že sjem tlustá a škaredá a nic minení na oblečení. tohle trvalo ais minutu a to mě manža ještě držel aby mě uklidnil. mohlo se prckovi něco stát? bojím se abych třeba i nepotratila ☹

adellaide03
28. srp 2009

Suny já myslím, že to dělají hormony, které se teď zbláznily, ale neboj pokud nekrvácíš, nemáš křeče tak potratit nemůžeš. Teď už ale buď jen klidná udělej si nějakou radost, třeba si něco kup, nech se rozmazlovat a uvidíš že bude líp. 🙂

sunysara
28. srp 2009

No když tohle jsem absolvovala před dvěma hodinama, tak nevím do kdy by se křeče akrvácení dostavilo????

majatob
28. srp 2009

suny, klid, pokud jsi nebouchala sebou, tak je to ok 😉 jak pise adellaida, to delaji jen hormony, kup si neco, v cem se budes citit krasna a hubena a bude ti hned lip 😉

sunysara
28. srp 2009

no nebouchala žádný otřesy jen ty vlasy a šílenej vztek
brečela jsem, nadávala a třískala věcmal. ale na bříško ani že bych sebou praštila o zem to ne.
vážně žádný otřesy, trvalo to asi minutu a ted se moc bojím, začlo mě bolet v podbřiškua eleot je asi tím že se to malýmu nelíbilo, tak myslíte že mám být v klidu???

sunysara
28. srp 2009

Je koukám maji že taky končíš 3 měsíc, a já mám TP na 4.3. to jsme podobně, tak snad už je to nejhorší za nama.

majatob
28. srp 2009

suny, klid, brisko te muze bolet uz ted z toho jak z toho vysilujes 🙂 me obcas taky chytne rapl, to je fakt normalni 😉
jj, taky taky,akorat si rikami, ze uz by mi mohlo zacit byt lip at muzu konecne normalne fungovat 😀

sunysara
28. srp 2009

No to jo no, já se vždykcy strašně vystresuju, prostě se o malý moooc bojím ale ty to asi určo chápeš.
máš krásnýho syna, už bych chtěla mít taky takovýho.
Takže myslíš , že pohoda?

majatob
28. srp 2009

jj, nic si z toho nedelej, timhle skodis mimcu vic nez tim vybuchem 🙂 ja vim, ze se bojis, ja se u prvniho taky hrozne bala, ted uz to tak moc neprozivam 🙂

sunysara
28. srp 2009

jj no každý ted píchnutí v podbřišku mě rozhodí. no. jsem blbá a vím že se tak rozčilovat nemám, když mě půlka rodiny říká jak jsem tlustá. a to jsem na konci třetího měsíce. snad je to období krizový za nama. oni říkají do toho 3 m je to blbý že?