Dcera neřve, jen když spí. Co mám dělat?

marcii
18. lis 2008

ahoj maminy,
dnes má Klárka devět měsíců, přestaly jsme kojit je to dva dny.Jsem z ni už na nervy mám pocit, že ji neslyším kňourat a křičet jen když usne.Řve ,že chce chovat pak hned, že chce na zem, je to jako kdyby vůbec nevěděla co chce. Nic ji nezabaví jen když u ní sedím, ale to po mně začne lozit a kňourat. Bývala v pohodě vydržela si hrát sama a já myslela jaký mám zlatíčko, ale ted je to siréna.
Máte někdo podobnou zkušenost?Skončí to někdy?
Děkuji za odpovědi Marci

jjaanca
18. lis 2008

A není to tím kojením? Proč jste přestaly?

mikulcena
18. lis 2008

ahoj Marcii, to je asi normální, z našich šputnů se stávaj osobnost, hlavně se bojí, že jim odejdeš a už se nevrátíš, mají v tom troch hokej, ale ono to přejde jen jak z toho začnou mít rozum. Některý dítko to dělá víc některý míň.. snad se to do měsíce zlepší... Já se snažím ho často pučovat babičkám a nechávám ho v postýlce s tím, že odejdu a pak přijdu a zas odejdu atak, aby viděl, že se vždycky vrátím...
hold musíme vydržet 😉

marcii
autor
18. lis 2008

nekojím, protože už delší dobu jsme kojily jen ráno a a ni to už nebylo potřeba. Babička ji má dost často a furt ji chová a mazlinká se s ní, jestli to nebude tím, že není vůbec sama.
Mikulcena: a v postylce ho nechas i kdyz rve jak na lesy?

mikulcena
18. lis 2008

no chvilku jo, ale přijdu za ním on se uklidní, ukážu mu hračku, vysvětlím mu, že mu jdu nachystat snídani, je pravda, že mi tento ritual děláme od narození, tak moc neřve, jen když to chystání trvá moc dlouho 😀

mikulcena
18. lis 2008

klárka z toho vyroste, třeba je to i zubama, že jsou víc ukňučený... ☹

marcii
autor
18. lis 2008

to je prave to, od mala jsem se snazila ji nebyt furt za zadkem tak je to pro me sok, ze se zacala takhle chovat, zuby ma dva dole a na dalsi to nevypada,,no proste jsem to mela vsechno v klidku pohoda a ted jsem z toho vykulena

marcii
autor
18. lis 2008

dik za odpovedi holky, doufam, že to nebude trvat moc dlouho,, 🙂 Vojtu jeste kojis?

mikulcena
18. lis 2008

vojta není kojenej od 3m. o ojení bych mohla vykládat.
ale je pravda, že nekojený děti nejsou tak fiksovaný

majenka
18. lis 2008

Marcii: my tohle máme když malé rostou zuby. To neví, co by chtěla...na ruku, dolů, na ruku, hrát si, lézt po mě, na ruku, dolů.... 😝 . Uklidní ji jen kojení (což už vy nemáte). Ale je to i věkem 😉 -už jí nestačí jen být se mnou v kuchyni nebo sedět u linky v židličce-musí být na ruce, aby viděla do hrnců 😅 . Určitě to přejde, ale nevím, kdy... 😀

mysinka
18. lis 2008

Marcii, a co separační úzkost? 😕

hlavinka
15. bře 2012

Cau holky, chtela bych ozivit tohle tema.

Jsem na mrtvici, protoze Majda (8 mesicu) ted jen rve a rve. A kdyz myslim porad, myslim fakt porad, kdyz teda nepocitam obdobi spani a dobu, kdy ji nosim. Jinak rve.
Ja uz nevim co s tim☹ Nemuzu ji porad nosit, musim varit, uklidit, vycurat se, najist se. Nehlede na to, ze by se mela zlepsovat v tom, co umi - jakoze plazit se a ucit se lezt, ale ona ne. Jak je na zemi (posteli, kdekoliv), tak rve a rve a rve a nedela nic☹
trva to uz asi 14 dni. Myslela jsem, ze zuby, ale asi ne....Zdrava je, ji dobre, jeste ji kojim (v noci a pres den asi 3x) nevim...Dneska jsem si byla pro Neurol a spunty do usi. nekdy totuz rve, i kdyz ji nosim.
Ja uz nemuzu.....nemate s tim nekdo zkusenost? Co pomaha?
Dekuju.

maciik
15. bře 2012

@hlavinka ahoj jsem na tom v poslední době úplně stejně, u nás ještě s tím rozdílem, že řve i v noci, taky už nevím, co s ním, váží deset kilo a to se fakt pronese po chvíli... taky přivítám každou radu.

kachen
15. bře 2012

U nas to zacina byt dost podobny. Jakmile se na sekundu vzdalim, tak zacne jecet. Dnes se s jekotem doplazila az na zachod. Musim nechavat otevreny a volat na ni. Jak v raplhausu. Pry maji deti v tomto obdobi separacni uzkost. Zacinaji poradne vnimat a uvedomovat si samotu. Holt to musime vydrzet. 😖