Dcera od návratu z nemocnice v noci nespí, co mám dělat?

gabrielaben
3. únor 2015

Dobrý den, byla jsem s holkou dlouho doma, byla nemocná od 2. ledna na ATB, pak píchání ucha, Další ATB, nemocnice, po návratu se osypala neštovicema, který se jí dostaly na průdušky, tak nemohla skoro dejchat... No jde o to, že večeří kolem 18, kolem 18:30 -19:00 koupeme a mažeme a do 20:00 spinká. Usínala mi v postýlce sama jen s tím, že jsem ji držela lahev s mlíkem, teď ji musim uspávat v náručí ( o to by nešlo)...mezi 22-23 se vzbudí napije mlíčka a usne a mezi 24-1 ráno se vzbudí začne plakat uplně histericky, ta by udělala cokoliv aby se z postýlky dostala, ale překecám ji, usne, a určitě spí...no, tak si jdu lehnout a sednu na postel a znova řev!!! takhle to je skoro hodinu,někdy i dýl, dokud nenatáhne ruce že chce jít vyloženě za mnou... pak rezignuji a uspím ji v náručí, když s ní usnu je to dobře, protože se vzbudím, ji dám do postýlky, ona se zázračně nevzbudí a spinká tak do 6, pak nespí, nebo když jsem hodně v háji tak ji beru ke mě do postele, stejně nespí pokud jí vyloženě nedržím....Včera jsem koupila Sedálii, ta nám zabrala v létě když nespinkala skrz zuby...pije meduňkový čaj...Co mám dělat? Přijde mi jako by měla fakt blbý sny...nějaký trauma skrz nemocnici....Podotýkám že od roka do té nemocnice spala celou noc!!!!!!

pistalinda35
3. únor 2015

@gabrielaben nas Kaja mel za svuj zivot 5x antibiotika na "anginu" , 3x hospitalizace. Boji se od te doby byt v postylce sam, tak spi u nas 😉

gabrielaben
autor
3. únor 2015

Tak to je vyborný, tak myslíte, že to bude tím špitálem? Braly mi ji jenom když ji dávali kanylu, jinak byla furt se mnou, ani ty atb v noci ji nebudily, když je dostávala kapačkou...nevím z čeho má tak šílenej strach. ve špitále mi spala hezky, začlo to až jak jsme se vrátily domů

pistalinda35
3. únor 2015

@gabrielaben to je to samé jako u nás. V nemocnici také hezky spinkal.... Jenže tam to dávám spíš do souvislosti s tím, že mu nebylo dobře... On pobyt v nemocnici byl podle mě hodně stresující. Vyšetření, kanyla, pak měli kapačky....cizí lidi...

smardik
3. únor 2015

@gabrielaben podle mě to bude nemocnicí, mi malý spal už v porodnici celou noc, doma pak od 4 týdnů sám v obyváku, usínal sám, ráno se vzbudil a byl v pohodě, tak to šlo do 6,5měsíců kdy byl na operaci srdce a 2dny beze mě, domů jsem přijela s dítětem které bylo třeba uspat-jen já v náručí nebo aspon se mnou v posteli, u všech ostatních řval, budil se mi 20-30 x za noc se strašným pláčem a kolikrát nešel uklidnil, řval i půl hodiny takže začal spát s námi a spal tak skoro do 2,5let

gabrielaben
autor
4. únor 2015

Já tady asi zbytečně plaším...včera jak se vztekla, tak jsem viděla v pusince na 3x místech bílé dásně. tak jsem ji dala čípek na noc a vstávala jen 3x!!! a to na napití a dostala dudu a spinkala, sice v 6 vstávala, ale to je taková naše klasika 🙂 Tak budu tajně doufat, že to způsobily zoubky...4 ěsíce byl klid a nic nevyrostlo, tak se jich teď rojí víc...