Dcera pláče při jízdě autem. Máte zkušenost?

martas123
23. kvě 2008

ženský poraďte, jak na mimčo (ella 5,5měsíce), které v autě usedavě pláče? 😠
jezdíme dost často autem a je to teda fakt děs! a to každou jízdu plánujeme tak, aby malá už byla jako unavená a na spaní. někdy se tam uřve a na 20-30 usne a někdy neusne vůbec a řve a řve. nepomáhá nic. máme ještě starší 8-mi letou dceru, ta ju pořád baví, podává hrčky, dudlíky, ale to je všechno jen na chvilinku a nic ju prostě nezabaví. je to opravdu usedavý pláč, který nejde ztišit.
už jsem se na to ptala doktorky, napsala mi nějaké léky na uklidnění Phenaemaletten®, zatím ještě nemám vyzkoušeno, ale teď o víkendu zase jedem pryč, tak mi asi nezbyde, než je zkusit ellince dát.
poraďte - máte zkušenosti?

ivulinda
23. kvě 2008

martas to musí asi přejít samo.asi se jí v autě nelíbí.jinak bych ti ráda poradila,ale nevím jak.naše malá autozbožnuje a je v autě klidná tak nevím 😉

karot
23. kvě 2008

Náš mladej v autě taky pobrekává,protože ho to tam nebaví. 😖
Takže když se vydáme jen na hodinovou cestu autem,naplánuju to tak,aby jí celou prospal.
Horší to je,když jedeme k našim(naštěstí je to jen 3krát do roka,tak to přežiju 😅 ).To jedeme 2,5 hodiny a z toho spí jen hodinu. 😖
Navíc,když se k němu otáčím(sedím vedle něho v zadu),tak se mi z toho dělá šoufl. 😝

nensy
23. kvě 2008

no tak naše je v autě taky někdy protivná ale to je asi že to je na ní dlouho já ji dávám do sedečky hračky.jinak je hodná skoro furt nám to prospinká 😀

maakule
23. kvě 2008

Naše malá taky dost často křičí v autě, ale nakonec tam usne. Jezdíme jen po Praze, takže dekší cestu nemám ještě vyzkoušenou. Myslím si, že je to většinou proto, že je jí v sedačce hodně teplo. Má totiž dost často úplně zapařený záda. Co zkusit změnit sedačku, možná jí je nepohodlná. Nevím, jestli máte ještě vajíčko nebo už větší sedačku, ale jestli je Ella už větší, možná potřebuje víc prostoru a třeba by jí udělalo dobře koukat po směru jízdy. A jinak jí asi budeš opravdu muset dát čas. I když je to náročný a znám to, špatně se soustředí na cestu s křičícím dítětem.

martas123
autor
23. kvě 2008

maakule - máme sedačku tu pro nejmenší děti. taky jsem ju chtěl dát už do jiné sedačky, máme po dceři, jenže takhle malé děti ještě nemají jezdit po směru jízdy, při případném nárazu by měly problém s hlavičkou, proto jezdí proti směru. ale jinak mi prostě taky přijde, že jí vadí, jak je přikurtovaná a že se nemůže hnout, je dost živá. 😒

georgine
23. kvě 2008

holky v tom vám neproradím ani s jedním synem jsem nemela zádny problem v aute , kdyz uz pobrekávali tak co svet se nezborí, já kvuli tomu zastavovat nebudum, a bud ho to prejde samo, nebo mu tam zahýbu hrackou, nebo dudlik a tak je top stejne jako zabavit ditko doma.. na druhou stranu nikdy jsem neukazovala malým ze jsem schopna, zastavit vytáhnout je ze sedacky, nebo se jim nejak jinak venovat, venuji se výhradne rizeni a obcas si povykládám, nebo necim zarachotím a tak..

jezdím jen jako sofér a mladsí je u me v predu a starsí je za sedadlem ridice, protoze oni na sebe koukaji a pak je hned veseleji... nemuzu radit protoze moje deti nepoznaly ze muzu sedet nekdy v zadu a ze maji tak blizko mámu, museji byt samostatne.. 😉

na delsi trasy treba 3hodinky, je to neco jineho, to uz se male museji provetat nebo protáhnout. ale pojizdeni po meste nebo vyrizování absolvuji jedine se mnou .. božátka 🙂 😉

mkr
23. kvě 2008

ahoj, tak mně malá řve, když je venku teplo a v autě je napadnutí to je s ní k nevydržení a dlouhý cesty ji taky nebaví, protože si s ní nehraju jako když jsme doma