Dcera se znovu se počůrává. Říká si tím o pozornost?

sandra81
14. srp 2009

Mame 2,5 letou holcicku, je uz skoro rok bez plen, i vnoci a ted najednou se zacla zase pocuravat. Kdyz se nezeptam nebo ji rovnou spis neposadim na nocnik tak je vetsinou mokra a ani to nerekne. Nekdy ano ale dost casto ne. A to uz pritom chodila na zachod nocnik uplne bez problemu a sama si hlavne rikala a vcas. Ted se pocura ja to zjistim a posadim na nocnik tak jeste cura dal, ale nechapu proc si sama nerekne.
Mame taky 6ti tydenni miminko, nevim zda by to nemohlo byt tim, ze si tak rika o pozornost??? JInak ale vubec nezarli, je to skvela velka sestricka. Co myslite, urcite s tim mate nekdo zkusennosti.
Me tim kolikrat uz tak vytoci ze ji i placnu pres zadek ale to asi nemam co? Jenze furt ji prevlikat to me fakt nebavi a s plenama taky zas zacinat nechci....

pepibubu
14. srp 2009

Sandro, to víš že to je tím mimčem.... vidí - mimi se počurává, máma se mu věnuje víc, takže se budu počurávat taky...... Dej tomu čas....

megee
14. srp 2009

sandro určitě to bude miminkem...je to nová událost...malej mi to tenhle týden začal dělat taky a je fakt, že jsme tu ted 14 dní měli návštěvu tak se mi zdá, že je to tím jelikož začal mít i problémy s jídlem což do ted bylo v pohodě

samik2008
14. srp 2009

sandra určitě to bude miminkem,k nám do rodinky přibilo miminko když měla Julinka 3,5roku,od 1 roku byla bez plen přes den od 2 let i přes noc.Když sem ještě byla těhotná bylo vše v pořádku,ale jakmile se malý narodil a já jsem přijela domů,přihodilo se že se v noci počůrala,což se předtím nestávalo.A když už to bylo povícekrát,tak sem se ptala dr.co to může být,a ona hned odpověděla že novým členem rodiny.Trvalo to skoro půl roku kdy se občas počůrala a pak to najednou utlo a je to zase všechno v pořádku.Uvidíš brzy to přejde a Laura si zvykne na sestřičku.Je to nový člen domácnosti a už se netočí jen všechno kolem ní

milik75
14. srp 2009

Taky bych to tipla miminkem a nechala bych tomu cas. Urcite zadne zakazy, prikazy a uz vubec ne tresty!

daluri
16. srp 2009

Připojuji se k holkám, že to bude mimiškem, prostě ikdyž se určitě snažíš věnovat oběma, přece jem mimi se věnuješ více. Asi to chce čas a jak se píše, když něco děláš, věnuj se nejdřív Lauře a pak Helence..nebo, že "jako" potřebuješ pomoc od Laury atd..

Já to řeším taky, ale máme míň ročků..
Kadíme do nočníku od 10m, čůráme zhruba od 14m...a byli jsme bez plen. Jen na noc a na procházky jsme měli.
Pěkně volala, prostě šikula. Jenže před 3týdny jsme byli v kině, byla poprvé na 4hodky na hlídání u babi, jindy byla na kratší dobu, no a od té doby se počůrává a počůrává, už jsem taky z toho zoufalá. Ještě, že mám po neteřích spoustu oblečení, jinak nevím...
No ale teď už dva dny zase začíná volat, tak snad to je na dobré cestě..Asi měla citový šok, protože to je malý závisláček na mamce 😉

terry23
6. srp 2013

Máme to taky a nevím, co s tím. Starší dceři jsou 3 roky a mladší 10 měsíců. Starší se stává, že si ve dne "krupne" a pak zjistí, že se jí chce čurat a jde na záchod. Neustále měním kalhotky, příp. tepláky. Ve školce se jí to ale nestává (pochybuju, že by si toho učitelka nevšimla). Možná to bude druhým mimčem, ale už to trvá docela dlouho. Noci máme suché od 2 let, ale vždy ji teda 1x vzbudím a posadím na nočník.