Dcera si dává prsty do uší. Nemůže s nimi něco mít?

janab78
11. bře 2009

Potřebovala bych poradit,. Moje 15 měs. dcerka si občas dává prstíky do uší a jakoby si tam chvíli šťourá. Žádný maz tam nevidím.Nemůže mít něco s ušima? Poraďte, prosím.

karotky
11. bře 2009

Mě to Áda dělá po koupání,když se mu tam dostane trochu vody. 😉

jaku
11. bře 2009

Mě to prcek dělá taky a dost často. Taky nepozoruju maz, prakticky nikdy, tak si myslím, jestli ho to tam nesvědí a nedělá se mu v oušku "špuntík". Dceři naopak maz tekl hrozně moc.

janab78
autor
11. bře 2009

tak to jste mě potěšiily, uz jsem začínala mít strach. 🙂

maart
11. bře 2009

Moje skoro 15-ti mesicni dcera si strka prstiky do pusy, do oci, do nosu a do usi 😀 ...ne porad a soucasne, ale obcas a proste vzdycky "zkouma nejaky jiny prostor". Rada to taky cini braskum a vsem ostatnim, kdo je v okoli. Urcite ji ale nikde nic neboli 😉 😀 ! Proste objevuji no.

zuzik.3
11. bře 2009

moje dcera to dělá taky, zřejmě se jí líbí že tak slyší míň, protože když na ni mluvím tak si jich zacpe, odecpe, zacpe,...... 🙂

jaku
11. bře 2009

Maart, jo u nás jede pořadí ucho, nos, pusa 😒 . Hezky pěkně za sebou....

kaculi
11. bře 2009

Tak my to děláme taky, občas mi to přijde jako cílená provokace protože většinou to udělá ve chvíli kdy mu říkám že něco nesmí 😀

skurinka
11. bře 2009

me to malej delal taky ataky jsem maz nevydela a pak jsme sli na usni a mel tam spunt tak mu to vyplachovali .chodime na vyplachovani co 3nebo 4mesice

timbouctou
11. bře 2009

my se šťouráme před spaním, jak už je v polospánku a neví co s ručkama, tak si ty uši někdy prošťourá a někdy sroluje do miniruličky 😀

nikka.vo
12. bře 2009

Mě to dělal syn taky a bylo to určitě tím, že se mu taky líbilo, že slyší ,,jinak,, navíc se u toho usmíval! Občas to dělá i po koupání, když tam má vodu, nebo ho uši svědí, tak mu ho prošmrdlám tyčinkou na uši a je to OK. Můžeš mu zkusit ouško zmáčknout v místě jak jsou ,,kotlety,, (ale blíž k uchu) , jestli mě chápeš 😅 😅 a pokud by ho ucho třeba bolelo, tak po zmáčknutí toho místa by plakal, protože je to tam dost citlivé 😉 Ale nic to nebude 🙂

kubinkov
12. bře 2009

Tim: Náš malý to má moc rád taky při usínání a do oušek si cpe i moje prsty. 😅

marku
16. bře 2009

Kdyby jen prstíky, strká si do oušek kde co( i kokinka-lentilky) 😲 a přijde mu to děsně legrační 😅 ... musím být jak ostříž . a všimla jsem si, že to dělá od té doby, co mu Mudr. vyšetřovala ouška, když v nich měl zánět.