Dcera snědla cibuli. Nestane se jí nic?

kordulky
28. říj 2009

Ahoj maminky dnes jsem zůstala v šoku dělala jsem oběd a měla jsem připravené olupané cibule a najednou koukám moje malá chroupe jednu jako jabko chtěla jsem ji to vzít ale už ji měla skoro snědenou nemuže se ji nic stát? Když snědla stroužek česneku bála jsem se ale manža mi řekl že je zdravý a že on ho přece jí taky ale on je zvyklý.Co si o tom myslíte? díky

amira55
28. říj 2009

maximálně jí trošku bude bolet bříško a bude mít větry protože cibule nadýmá, ale je už velká takže já si myslím že se jí rozhodně nemůže nic stát🙂

tomasek06
28. říj 2009

Taky si myslím, že se nic nemůže stát, je to zdravé a když jí to tak chutnalo 😀

lenkavano
28. říj 2009

taky si myslím ,že není důvod k obavám,dojde asi na ty prdíky 🙂 .ale ta cibulka musela být asi moooc dobrá 😀 😀

soanpe
28. říj 2009

ani by mě nenapadlo,že se dítěti ve dvou a půl letech může něco stát.cibule má vysoký obsah vit.C, takže posílila imunitu 😉

petja
28. říj 2009

Ježiš,co by se mělo stát?Zajímavé chutě 😀

kristi
28. říj 2009

spis ji to prospeje, nez aby uskodilo

kordulky
autor
28. říj 2009

ona ta naše malá má opravdu zvláštní chutě 😀 uvidíme zatím ješte žádná odezva 😀 ale díky

aajina
28. říj 2009

NAše malá 20 měs jak může tak mi jí čorne při vaření a hrozně si pochutnává 😉 jen pak teda hrozně smrdííííí 😀 , stejně ujíždí na citronu.Šklebí se u toho ale prohlásí mňam a zbouchá celý kolečko co bylo nachystaný do čaje. 😀

lenkavano
28. říj 2009

naše malá zase s chutí baští vše ostré a kyselé rybky v nálevu.brrr 😝 😀 ani se neošklíbne.

schwarzovka
28. říj 2009

jj, cibule ta u nás taky vede 😀 😀

evi3
28. říj 2009

cibula je dobrá, minule mi jednu chmatla, odniesla si ju pod sušiak do bunkra, tam ju dokladne ošúpala a asi 2x chrupla. Aspoň prečistilo dutiny 😉

kutcher
28. říj 2009

Nas rocni syn spolu s nasim psem chodi krast cibule do spajzu, mam dokonce natoceny, jak mu ji pes loupe a pak ji bastej, jako kdyz se neleni!

berenika39
28. říj 2009

To se jí teda něco stát může!!!

Bude jí cítit z pusinky🙂)))))

power700
29. říj 2009

berenika39- ha,ha, ha 😀

kordulky
autor
29. říj 2009

Ahoj tak dobrý jenom prděla 😀 a puch to byl pořádný 😀 Dnes jsem dělala k obědu bůček a tak jsem doufala že si nevšimne že loupu cibuli a česnek a ona mrška přišla dej tak jsem kousek dala a pak snědla celý stroužek česneku 😖 a jak byl obed tak nectěla libové ale jako táta to tlustý,mastný fuj já to hejbací maso nemám ráda ani česnek cibuli jenom opravdu trochu a ona si v tom libuje.Až bude sedět na záchodě tak otevřu okno dokořán 😀 .Toho tlustýho jsem ji dala málo ale kdybyste ji viděli jak si libovala jsem z toho byla hotová 😀 .Uklidnilo mě že nejsme sami 😀 .kutcher u nás zase když začala lézt tak jedla s naší čubinou granule 😀 ted už sláva bohu to nejí 😀 ty děti mají stejně chutě.když jste byli malé měli jste taky takové?

kubaka
29. říj 2009

však ona ví, co je zdravé - náš gurmán se zase nacpává kyselými okurkami a ani nemrkne. A dokonce si pochutnal na krmení pro morče - chroupal jako bombony.

já jako malá lízala sůl - nezřízeně, vycucala celý citron, milovala vše kysené a taky křen.

kutcher
29. říj 2009

Tak je pravda, ze do misky psoj vlezl taky, ale sahl po takove ty zvykaci granuli, takze zacal prskat okolo sebe a uz to nechtel! MM byl jako malej to samy... furt cibule, cibule, cibule a ted mam problem udelat jidlo s cibuli, ale uz si docela zvyka, fakt ji zacal nenavidet, jak ji furt dlabal.

jandalinka
29. říj 2009

ta bude zdravá 😉

schwarzovka
29. říj 2009

cibule je dobrá...moje máma jako malá snědla naposezení celou kostku másla...samotnýho 😝 teď ho nemůže ani vidět 😀 😀

kutcher
29. říj 2009

Smarja fuj to bych se s prominutim zeblila!

muminek
29. říj 2009

Já když jsem byla malá tak jsem taky jedla máslo a kmín a teď nejím ani jedno

nikka.vo
29. říj 2009

já se divim, že jí to nepálilo do očíček 😕 Syn jednou stál vedle mě na židli, když jsem krájela cibuli, vůbec jsem si to neuvědomila a to bylo řevu, že ho pálí očíčka 😅

kordulky
autor
29. říj 2009

jandalinka nevím nevím skoro celý rok jsme zapasily s nemocema zatím ted na podzim měla jenom rýmu tak doufám že ta zelenina 😀 bude nějak pomáhát.Já jsem odmalička upijela lak s okurek a to mi zustalo dotet a když jsem byla s malou těhotná tak jsem si do toho namáčela rohlík to byla mnamka manžovi bylo ze mně zle 😀 ale jinak nevím nemám se už nikoho zeptat

timbouctou
30. říj 2009

Já bych to neviděla nijak špatně, já mám cibuli ráda a když si ji dávám na chleba se šunkou, tak musím mít aspoň čtvrtku vedle připravenou pro malýho, jinak nedá pokoj 😀 😀 Kyselý okurky jsou u nás taky v oblibě, hlavně domácí co dělá sousedka. Akorát s kysaným zelím je trochu potíž, sice mu strašně chutná, ale za 20 minut to z něj lítá.