Dcerka (10 měsíců) si svléká rukavice, jak to řešíte?

paaajuska
7. pro 2012

Maminky prosím poraďte mi...dcerka (10 měsíců) si neustále sundává venku rukavičky, koupila jsem ty na šňůrce, potom připínací k bundičce...
Ale nic na ni neplatí🙂) Pak je celá zmrzlá a brečí...
Jak jste to řešili? Neexistuje nějaká vychytávka🙂)?
Předem moc děkuji

lucinka_jirackova
7. pro 2012

tak to by mě taky zajímalo...u nás to platí i u čepičky ☹

blahova_andrea
7. pro 2012

u nás je čepička schovaná ještě pod kapuckou mikiny i bundy a rukavičky (samozřejmě na gumičce) jsou i s ručičkama ve fusaku, když teda mladej dovolí, když je má venku jak kdy a jak který rukavičky :-/

kalo
7. pro 2012

přilepit 😀 😀 😀

sheinka
7. pro 2012

Také jsem zvědavá na odpovědi. Malá zrovna dneska protestovala, že má rukavice - okamžitě si je sundala. Pak protestovala, že jí zebou ruce. Takže celou procházku venku prořvala 😝 Fakt už nevím co s ní. Já rukavice nosím právě aby si zvykla, že je má i někdo jiný, ale to nepomáhá - alespoň u nás ne. ☹ 😠

xvitk101
7. pro 2012

U nás jsou taky s řevem, ale když je mu jooo zima, tak se nechá přesvědčit. Jinak pomáhá schovat ruce do fusaku 😎 Tak je aspoň chvilku nechá. U čepice by to bylo to samé, ale máme na šňůrky a pod kapucou od bundy.

bledulka
7. pro 2012

moji kluci byli v zimě starší (mám letní děti), ale fungovalo jim nabídnout moje rukavice. Svoje nechtěli,ale moje si vzít chtěli , takže sem u sebe vždycky měla dvoje dospělácké.. nebylo to optimální,ale aspon něco..
čepička byla na šňůrku a pod kapuckou

renlu
7. pro 2012

Taky řeším ten problém.Malej má rok a půl a zrovna jsem přišli z procházky.Nandat si je nechá,chvilku je venku má a pak mu začnou vadit a tak si je sundá,a nutí mě sundat si i ty co mám já.Tak vysvětluju,že ne,že mě je zima.No taky půl procházky probrečel,jelikož pak mu byla zima na prstíky,ale i přesto rukavice si nandat nenechal... ☹

beruska24.9.
7. pro 2012

Neřešila jsem a neřeším.....u obou tak nějak podobné. Před odchodem ven nasadit rukavice, po chvilce venku byly dole, nabízela jsem, ale nenutila, když už zmrzlé ručičky, tak jsem ´´dostala svolení´´ k oblečení rukaviček. 😉 Pro jistotu jsem mazala i ručky (nejen obličej) zimním krémem.
A k sezení ve fusaku - starší v zimě dokázala v kočárku i sedět (používal se jen na dlouhé trasy) a nechat si ručky schovat do fusaku, mladší kočár bojkotuje (beru ho vyjímečně), vydrží tam pár minut a ještě né sedět, takže střídáme sezení/stání v kočárku s chůzí šněčí rychlostí 😀

tamarila
7. pro 2012

U nás rukavice taky neprojdou, řeším to tak, že má u kombinézy delší rukávy a ruce tam má schovaný. Ještě existují i kombinézy, který mají místo rukavic takový přehrnování že se tím ten rukáv uzavře a nejde to oddělat, nevím jak to líp popsat. Kdybych neměla už zimní dvě, tak bych koupila takovou, přijde mi to pro ty prcky co nemají z rukavic ještě rozum nejlepší 🙂

zdenca6
7. pro 2012

AAAAAAAAAA koukam že ten problem neni jen u nas, ale i u vas holky tak čepku už konečně na hlavu vezme ale rukavice nene to je řev no děs, nevim jak na nej zkoušim co se da ale marně, kamaradka mi řekla at mu je nasadim a hned jdu s nim ven ale ja mu je nenasadim protože neš nandam druhou tak mužu zase tu orvni fakt nevim jak to udelat když by nekdo mel figl šup sem s nim dik moc