• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dcerka vypila zákys, který už někdo pil v obchodě

21. prosince 2011 
Jsem rozzuřená a zároveň mám strach o dcerku.

Včera jsme byli na nákupech a mimo jiné jsme koupili zákys s lesním ovocem. Dnes ráno jsem ho otevřela a dala vypít 1,5 roční dcerce. Až poté jsem si uvědomila, že vlastně byla flaška otevřená a nějaká lehčí než ostatní. Volala jsem manželovi, a ten mi bohužel řekl, že z něho nepil.

Takže jsme koupili zákys, který někdo v obchodě otevřel a napil se z něho a kdoví co ještě s ním dělal. A tenhle sajrajt jsem dala dcerce vypít.

Chce se mi úplně brečet, když si představím, co to mohlo být za člověka, nedejbože nemocného!!!!!

Tak teď budeme dcerku sledovat a doufat, že se ten dotyčný pouze napil a byl zdravý.

Bože můj co to bylo za deb..la..!!!!
21. pro 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je teda hnus. Je mi to velmi líto. A myslím si že pro všechny kdo si tohle přečtou tak už budou kontrolovat své nákupy. Přeji Vám aby se z toho nic nevyklubalo. Asio bych ještě brnkla mudře a řekla jí to. Jen tak pro jistotu. :slight_smile:
21. pro 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanule05 co to bylo za značku, vzpomeneš si ? Mně se totiž jednou stalo úplně to samé a uvědomila jsem si taky až dodatečně, ale pak jsem zjistila, že takto zdánlivě načaté a ne úplně plné byly veškeré krabičky s tím konkrétním zákyse v obchodě, tj. může se jednat např. o chybu výrobce. Což by znamenalo, že se nemusíš stresovat, před tvou dcerkou nikdo z krabičky nepil. taky mi to přijde divné, ale zas uznejte, kdo by v obchodě ochutnal a vrátil zrovna zákys? to bych čekala tak u alkoholu např.bezdomovci, co tam chodí pro krabicáky apod.
21. pro 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky si myslim ze to bude chyba vyrobce, navic ten kdo by se napil by to jiste nevratil na to same misto v regale :slight_smile: pohodi to vsude jinde jen ne tam kde to vzali ...
21. pro 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja myslim, ze je to klidne mozne. Mne se nedavno stalo, ze jsem koupila otevrenou vodu, byla asi ctvrtka upita, pres etiketu to bohuzel nebylo videt...Videla jsem i otevrene lentilky :frowning2: Takze uz se nedivam jen na datum spotreby, ale i na to jestli neni poskozeny obal...
21. pro 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, možné to je, já taky dávám synovi pít koupenou láhev se šťávičkou už v obchodě a kdybych byla mrcha, tak tu otevřenou láhev tam vrátím, vezmu novou a nikdo si ničeho nevšimne. Bohužel taková hovada mezi námi existují, takže vše je lepší kontrolovat :frowning2:
21. pro 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věř kyselině chlorovodíkové :wink: chápu tvoje rozhořčení, ale dcerka bude určitě v pohodě.
21. pro 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek