Dcerka vypila zákys, který už někdo pil v obchodě

hanule05
21. pro 2011

Jsem rozzuřená a zároveň mám strach o dcerku.

Včera jsme byli na nákupech a mimo jiné jsme koupili zákys s lesním ovocem. Dnes ráno jsem ho otevřela a dala vypít 1,5 roční dcerce. Až poté jsem si uvědomila, že vlastně byla flaška otevřená a nějaká lehčí než ostatní. Volala jsem manželovi, a ten mi bohužel řekl, že z něho nepil.

Takže jsme koupili zákys, který někdo v obchodě otevřel a napil se z něho a kdoví co ještě s ním dělal. A tenhle sajrajt jsem dala dcerce vypít.

Chce se mi úplně brečet, když si představím, co to mohlo být za člověka, nedejbože nemocného!!!!!

Tak teď budeme dcerku sledovat a doufat, že se ten dotyčný pouze napil a byl zdravý.

Bože můj co to bylo za deb..la..!!!!

milin
21. pro 2011

To je teda hnus. Je mi to velmi líto. A myslím si že pro všechny kdo si tohle přečtou tak už budou kontrolovat své nákupy. Přeji Vám aby se z toho nic nevyklubalo. Asio bych ještě brnkla mudře a řekla jí to. Jen tak pro jistotu. 🙂

sonia79
21. pro 2011

@hanule05 co to bylo za značku, vzpomeneš si ? Mně se totiž jednou stalo úplně to samé a uvědomila jsem si taky až dodatečně, ale pak jsem zjistila, že takto zdánlivě načaté a ne úplně plné byly veškeré krabičky s tím konkrétním zákyse v obchodě, tj. může se jednat např. o chybu výrobce. Což by znamenalo, že se nemusíš stresovat, před tvou dcerkou nikdo z krabičky nepil. taky mi to přijde divné, ale zas uznejte, kdo by v obchodě ochutnal a vrátil zrovna zákys? to bych čekala tak u alkoholu např.bezdomovci, co tam chodí pro krabicáky apod.

adec
21. pro 2011

taky si myslim ze to bude chyba vyrobce, navic ten kdo by se napil by to jiste nevratil na to same misto v regale 🙂 pohodi to vsude jinde jen ne tam kde to vzali ...

terkaz
21. pro 2011

Holky ja myslim, ze je to klidne mozne. Mne se nedavno stalo, ze jsem koupila otevrenou vodu, byla asi ctvrtka upita, pres etiketu to bohuzel nebylo videt...Videla jsem i otevrene lentilky ☹ Takze uz se nedivam jen na datum spotreby, ale i na to jestli neni poskozeny obal...

jop
21. pro 2011

jj, možné to je, já taky dávám synovi pít koupenou láhev se šťávičkou už v obchodě a kdybych byla mrcha, tak tu otevřenou láhev tam vrátím, vezmu novou a nikdo si ničeho nevšimne. Bohužel taková hovada mezi námi existují, takže vše je lepší kontrolovat ☹

cervena_vila
21. pro 2011

Věř kyselině chlorovodíkové 😉 chápu tvoje rozhořčení, ale dcerka bude určitě v pohodě.