Dceru bolí bříško. Mám změnit mlíčko?

dibelka7
28. pro 2010

☹ Ahojky,holky prosím Vás mám 5týdenní holčičku. Každej večer mi strašně pláče,krčí jse a moc kope nožičkami. Hrozný masíruju jí bříško,zkoušela jsem sab-simplex i expumisan a nic nezabírá.Dokáže plakat i tři hodiny v kuse. Je kojena ale i dokrmována Hami mlékem,moje mlíčko ji nestačí.Myslíte,že mám změnit mléko? U první dcery jsem s ním byla spokojena...Už teď děkuji za rady každá potěší a pomůže

andyalukasek2008
28. pro 2010

Rozhodně bych jí nedávala espumisan! Když nezabírá Sab simplex, zkus Baby Calm nebo probiotické kapky, poradí Ti v lékárně. Zkus nosit v klubíčku, pomáhalo nám to skvěle. Mléko nemusí sedět, zkus změnit značku, Lukáš po jiných zase zvracel... A hlídej svůj jídelníček.
A ještě výborný je textilní polštářek plněný peckami z třešní (koupíš myslím v DMku) ten nahřeješ a dáš na bříško, pomáhá to. A fenyklový čajík po lžičkách...

dibelka7
autor
28. pro 2010

Jen dodatek ten espumisan mi doporučila dětská doktorka,dala jsem jí ho jen jednou.

andyalukasek2008
28. pro 2010

@dibelka7 Našla jsem:
Espumisan: Pokud neurčí lékař jinak, užívají obvykle dospělí, mladiství a děti starší 6 let 2 tobolky přípravku Espumisan 3-4krát denně.
proto bych to miminku rozhodně nedala... Jednóu se nic nestalo, ale...

dibelka7
autor
28. pro 2010

Právě proto jsem to přestala dávat,našla jsem si na internetu totéž,ale jinak děkuji za rady.

andyalukasek2008
28. pro 2010

Není zač, snad pomohou, prdíky umí pořádně potrápit.

jasminy
29. pro 2010

Nám zabírá Baby calm a hodně houpat v náručí bříškem k sobě (převalovat na sebe). Infacol také není špatný, ale je to sladké a malé se to přejedlo a už ho plivala.

jasminy
29. pro 2010

Ještě s tím mlíčkem. Já taky dokrmuju. Ze začátku pomohl Nutrilon comfort (proti zácpě a kolikám)-trvá 14 dní než zabere. Když se to zklidnilo, vrátila jsem se k Nutrilonu 1.

smolinek
29. pro 2010

ahoj, nám zabíral fenyklový čajík a nebo i nahřátý ručník .Nejvíc se mi syn odfoukl, když jsem s ním cvičila na kyčle. Dávala jsem mu kolínka k bříšku, něco jako když přebaluješ a zvedneš mu zadeček. Určitě je dobrý hlídat si i ten jídelníček 😉 Držim palce

benjik
29. pro 2010

a co pupík gel? Nám pomáhal nejlíp.

shaula
29. pro 2010

Baby Calm (ten jediný u nás trošku zabral), masírovat a nahřívat bříško, cvičit s nožičkami, nosit na tygříka (to taky pomáhalo), můžeš zkusit probiotika (ale jsou drahá a u nás to byly vyhozené peníze, ale jiné maminky si je pochvalují). U nás bohužel plakali neustále, přestalo to až se zavedením příkrmů... (i když dnes zpětně uvažuji, jestli neřvali i hladem 😀 😅 - ovšem dokrm UM odmítali... 😒 ). Hodně štěstí s bříškem 😉

evca82
29. pro 2010

dobre jsou take probioticke kapky bio gai.....v lekarne jsou dost drahe, ale na netu jdou sehnat i o polovinu levneji.....a mliko bych taky zkusila zmenit. 😉 😉

a u nas taky zabiralo, ze jsem mela malou briskem na brise a pohupovala s ni

petasa
29. pro 2010

Zkusila bych baby calm a na doporuceni lekarnice jsme prechodne uzivaly i laktobacilky baby,uklidni nepokoje v brisku a prdiky taky vyzenou.Mala mi predtim delala to same co popisujes.Hlavni je nabat se,baby calm je prirodni,muzes ho davat pred kazdym jidlem a dle potreby i mezi jidli,davala jsem 15 kapicek.

petasa
29. pro 2010

@dibelka7
Kdyz dokrmujes zkus misto hami mleka spis nutrilon comfort ten pomaha pri zacpe a kolikach.

dibelka7
autor
29. pro 2010

Holky moc všem děkuji za rady,zkusím vše. Dnes jsem koupila baby calm tak uvidíme zda to bude lepší.Večer chodíme spát dost pozdě,tak buď máme otočené spaní,nebo je to tím bříškem,že je neklidná. DÉKUJIIIIIIIIIII