Dceru TV nezajímá. Má to tak ještě někdo?

korduna1
11. únor 2009

Moje 21 měs. dcera na o tv vůbec nemá zájem. Když jí tam pustím nějakou pohádku kouká tak 5 minut a jde si dělat něco jiného. Vím, že je to možná dobře, ale všude tady čtu, jak vám dítka na pohádky koukají, tak mi to přijde divné. Máte to někdo taky tak?

zdenallicka
11. únor 2009

Ahoj, moji neteri jsou skoro tri roky a na telku se zacala divat az ted.. A to jenom tak deset minut (nekdy ani to ne) a mizi pryc... Proste ji to nechytlo... Prijde to asi az poradne ve skolce, kdy si deti budou vypravet o pohadkach a ona bude jaksi "mimo".. Je jedine dobre, ze nemas doma maniaka... 😉

MOje druha neter TV vyzaduje zase porad...

Segra je z ni nestastna... 😀 Si holt nevyberes... 😉

vojtisek2007
11. únor 2009

korduna - Vojta se taky na telku nevydrží dívat - ani krtek, nebo takový ty vyloženě dětský kravinky - kouká třeba na znělku od TV novin na nově v půl osmý - o úplně upřeně zírá celou tu půlminutu co běží - myslím, že v tomhle věku ta soustředěnost na něco - např. TV je akorát tak těch 5 min....ale když to nechám běžet, tak občas ho něco zaujme a koukne - zas tu půl minutku a pak si zase jde po svých 😉

kacka.va
11. únor 2009

korduna: to bych spíš byla ráda, že nevyžaduje koukání na televizi.

poupe
11. únor 2009

my taky koukame minimalne

korduna1
autor
11. únor 2009

Díky holky,jste mě uklidnily. V mém okolí se skoro všechny děti dívaj i mladší. Taky ji zaujme sem tam nějaké reklama, ale opravdu jen tak max. 3 minutky a dost..

kalo
11. únor 2009

U nás zaujme max.znělka Večerníčku...televize vůbec nezajímá....A ani mě to nevadí 😉

schwarzovka
11. únor 2009

holky já vám zavidím, malej čumí na bednu furt a nejhorší je že si jí i umí zapnout...no celej táta 😀

lenka1982
11. únor 2009

Ahojky,ta menší na tv vůbec nekouká jenom se sekne když je reklama na Hami se smějícíma dětma,a ta větší tak tu zajímá všechno a vydrží u toho furt. 😉

slunicko552
11. únor 2009

Ahoj tak prcek ráno vstane,jde zkontrolovat dveře,jestli jsou zamknuté 😕 a pustí televizi 😀 ,pak mě jde vzbudit.Ale nekouká se zaujme ho akorát reklama na calgonit 😅 a když začíná kouzelná školka,ale musí tam být František 😉

frufrunka
12. únor 2009

Kordu kliiid! 🙂 Náš prcek se dívá jen na losování sportky (na ty míčky)... 🙂 Jinak ho taky nic nebere. Ale je fakt, že je ještě malý. Ale co jsem tak slyšela po kamarádkách, tak o televizi nemají zájem ty děti, kde je doma televize puštěná pořád, jako kulisa. Asi jí pak vnímají podobně, jako my vrnící ledničku.. Nevím, není to zatím moje zkušenost, jen postřeh pár kamarádek.

margot80
12. únor 2009

U nas je taky televize pustena cely den a holka si ji vubec nevsima jen semtam naka reklama s miminkama a kouzelna skolka to sedne a kouka nic s ni nehne 🙂

alterna
18. únor 2009

Bud preci ráda že ji televize nezajíma. 🙂 🙂

ina.b
18. únor 2009

My máme opačný problém. Malá si jí sama zapne, když vstane. Miluje snídani s Novou 😀 Pak se dívá na kouzelnou školku, na znělku Ulice, veškeré reklamy, znělka večerníčku, znělky na zprávy, sport a počasí, ale nejvíc ji bere "Borec na konec"-sportovních zpráv 😀
A to když běží reklama, tak nemůže ani jíst, ani nereaguje, pokud na ní mluvíme, něco jí dáváme, voláme... Prostě jako by nikdo a nic kolem ní nebylo 😅