Děti na zahradě, když je ve stínu 33 °C

karot
11. srp 2008

V rámci úspory plen 😀 a vyvětrání prdelky(taky už si od té doby uvědomuje,že umí čůrat),,nechávám Adámka běhat v tričku a k šiltovce na zahradě.Nikdy mi to nepřipadalo divné.
Ale přišla ke mě na návštěvu kamarádka s o měsíc starší holčičkou a byla pohoršená z toho,že mu nedám slipy. 😅
Tak nevím,.........................."Jsem matka úchylačka,nebo ne?!"................... 😀

katren
7. črc 2012

@dana3262 skus pozriet skor ako odpovies zakladatelke, kolko rockov ma diskusia 😉

zeleny_cajik
7. črc 2012

@rah dalsi uchyl .... Admini... Neda sa zablokovat ip adresa? Evidentne ide o jedneho a toho isteho uchyla ako mtej a tbik ci ako sa volali ti dvaja predtym. Urobte prosim nieco, pripadne zmazte celu temu, lebo bude akurat taketo chore mozgy lakat 🙄

awalancha3
7. črc 2012

ja som uchylna v tom, ze kazdeho podozrievam ci nie je uchylny a nepozera na moju malu ako na objekt svojej uchylnosti, takze, ked sme sami doma, len rodina, beha hola, je taka dokonala a roztomila vzdy musim odolavat aby som ju nekusla do zadocku...ale ked pride niekto cudzi, tak jej davam alebo dlhe tricko alebo plienku, pre svoj lepsi pocit.......

zeleny_cajik
7. črc 2012

BABY STE SLEPE? Nepiste do tejto temy a uz vobec nie, ze vam deti behaju kdekolvek nahe!!!!!! ADMINI, kde ste, ked vas naozaj treba? 😠

dana3262
8. črc 2012

@katren když jsou smazány jen ty závadný příspěvky, nepřihlášení tak jak mužů něco vědět.. Nebo teds vůbec nevím, jestli o co jde

berenika39
8. črc 2012

@dana3262 Smazaný jsou prot, že se tu objevil regulerní úchyl, tahle diskuse je jak stvořená pro takové magory. A pořád se sem bude psát, a pořád tu budou fotky, které patří do soukroma a nic nás nepoučí 🙄 🙄 🙄

dana3262
9. črc 2012

@berenika39 chápu, proc jsou smazány, ale pak není divu, že sem furt někdo pise když netuší.. Fotky nahých deti na internet nepatří.

berenika39
9. črc 2012

@dana3262 já vím, proto jsem ti to psala, to je jasný, že nemůžeš vědět, co bylo to, co smazali🙂).
ono totiž bohužel stačí i ty popisy a podrobnosti, viz text awalancha o pár příspěvků výš.

kathy.skal
9. črc 2012

tak k základu tématu - já našim holkám teď koupila plavečky - v tescu měli slevu na 60 Kč, takže ani pro dvojčata žádná velká investice. Nejde ani tak o tu nahotu, ale spíš o to, že stále běhají ve stylu bazén - písek - klouzačka - tráva... a já se jednak trošku bojím, aby jim něco někam nezalezlo... a o klouzačku by si asi holou prdelku spálily 😅

swajerova
28. črc 2012

male deti by mali byt nahe ,ked sa tak dobre citia, oni este sa nevedia hanbit a usetris tym plienky a skor sa naucia na wc a na nocnik a mas po probleme a starostiach. podla mna je vsetko ok, to vobec nevadi 😉 😉 😉 😉 😉

prdka1
5. čer 2022

@mirka755 frnda😂😂😂