Děti na zahradě, když je ve stínu 33 °C

karot
11. srp 2008

V rámci úspory plen 😀 a vyvětrání prdelky(taky už si od té doby uvědomuje,že umí čůrat),,nechávám Adámka běhat v tričku a k šiltovce na zahradě.Nikdy mi to nepřipadalo divné.
Ale přišla ke mě na návštěvu kamarádka s o měsíc starší holčičkou a byla pohoršená z toho,že mu nedám slipy. 😅
Tak nevím,.........................."Jsem matka úchylačka,nebo ne?!"................... 😀

monkula
11. srp 2008

karot, ja zahrádku nemám, ale nič si z toho nerob, bábetku je najlepšie holému...

cermonca
11. srp 2008

😀 Malá teda taky běhá s holou prdkou.Nechat jí zbytečně potit v pleně se mi nechce a taky doufám že jí časem dojde že se jí chce čůrat 😉

scai
11. srp 2008

karot a Tvému Adámkovi je rok a tři měsíce? Tak to je spíš padlá na hlavu kamarádka 😀 Švagorvá nechává běžně běhat po zahradě, když tam mají bazének nahé děti a to jim je 3 a 5 let. Nikdy mě nenapadlo se nad tím nějak pozastavovat...

musko
11. srp 2008

karot, náš malý bude mať 3 roky a tiež behá s holým zadkom 😉 . Ja mu tak najlepšie 🙂

ukana
11. srp 2008

karot 😀 ze uchylacka 😀 podla mna je to super, ze moze maly behat NAHOLO 😅 ,, my sme panelakovi, tak sme si to na sidlisku nemohli dovolit ☹
😅 vsak nie ste na verejnosti, ale na vlastnom dvore, a neviem ako komu, ale mne nic nepride prirodzenejsie, ako nahe babatko...a urcite mu je lepsie bez slipov 🙂

maart
11. srp 2008

...si, Karot, myslim, ze kapku uchylna je ta Tvoje kamoska ne? 😀

majka35
11. srp 2008

aj moje zlato behá doma s holou riťušou ... 😉

mirka755
11. srp 2008

karot: nechávám malou běhat nahou, má jenom tričko. Ať frnda větrá 😀

prochi
11. srp 2008

Ježíš holky, tak teď jsem zhrozila!! Páč jsem teda asi taky úchylačka 😀 Malej je na zahradě v těhle teplech nahatý běžně a co víc, mě teda ani ve snu nenapadlo se nad tím nějak pozastavovat?? 😕 Navíc, já prostě tu jeho prdelku miluju, připadá mi zezadu jak andílek, jak pobíhá sem a tam... 😅

karot
autor
11. srp 2008

Jéééééééééé,............tak to jste mě potěšily. 😵
Já už fakt v týhle době co jsou samí pedofilové,nevím co je považováno za normální. 😀
Maart,..................no nevím.Asi si na ní dám bacha 😀

maart
11. srp 2008

Vzdyt ano, nahaty deti jsou k sezrani, fakt - ty uzasny baculaty prdelky 🙂 ....

karot
autor
11. srp 2008

Já mám taky ráda dětské prdelky,faldíčky,....................ale s mírou. 😀

andelka
11. srp 2008

Pamatujete na pohádku Byl jednou jeden král? Tam ta rázná ženská měla na ruce děcko a to mělo jen košilku a jinak nic. A bylo to ve filmu. Tak co by ne na zahradě, a když jsou takové hice.

anney
11. srp 2008

Karot, tak v tom případě, jsme úchylačky dvě.Malej je porád pouze v tílku, větrajíc pindíka a prdelku.
Jelikož ještě neumí sám na nočník, tak je to někdy záhul, chytnou to jinam než pod sebe. 😀 😀
Názor , nebo postoj tvé kamarádky bych nebrala tak vážně.Pro mě je důležitý , jak se malej cítí a ostatní to hold budou muset nějak vydejchat...... 😉 😉 😉

maart
11. srp 2008

Jojo Karot, davala bych si fakt bacha 😀 ...ale ne, to byla sranda, asi je kamoska kapku prepjata no, protoze nahate ditko je naprosto, ale uplne normalni....moji kluci litali na zahrade s holyma prdkama jeste loni (to jim bylo 3 a 5 a pul)...Letos uz jsem na ne ty plavky narvala, ale nechtelo se jim 😉 😀! Az mi bude pristi rok mala chodit, tak to hola prdka jisti!!! 🙂

danu
11. srp 2008

my sme tiez panelakovi ale keby sme mali zahradku tak bez problemov nech sa jej prdelka vetra 😉 nic uchylneho na tom nevidim

karot
autor
11. srp 2008

Anney,.................Adam chodí rozkročmo,takže se mu ještě nestalo,že by si je podójil. 😀
Většinou chodí zvídovat k sousedům,opře se jednou rukou o plot a vyčůra se tam jak nějaký drsňák. 😀

jabber
11. srp 2008

Já jí nechávám běhat buď nahatou úplně nebo má max tričko, aby se nespálila 😉 . Taky myslím, že je kamarádka nějaká divná 😀 . Nám po zahradě běhají nahatý ještě i 4letý neteře a 6letý synovec, nevidím v tom žádný problém 😉 . Myslím, že kdyby se někdo zastavil na chodníku a čuměl, tak bysme si toho všimli 😀 , už proto, že by musel mít dalekohled 😀

sirinka
11. srp 2008

nasa beha naha aj s plienkou, ako prave vybehne...maximalne sa zaujimam o to, aby ju mala natretu opalovakom...s manzelom sa uz nevieme dockat, kedy dorastu tuje a budeme tam behat nahati aj my.... 😅

titkovamiriam
11. srp 2008

tak doma je naholo s tricenkom,a ked ma vanicku tak holo uplne.no ak ideme na jazero davam plavocky prave koly uchylom. 😲

trixi
11. srp 2008

ahoj karot, asi zijete v Amerike, ked sa kamaratka divila. Tam som to zazila, ze nahate dieta nemoze byt ani na vlastnej zahrade. Tiez sa maminy - americanky pohorsovali. Ale u nas? A na vlastnej zahrade? Nas maly este sam nebeha, ale chodi za ruky, a nahaty je skoro stale. Ved nech si vetra "ferdika" 😀 .

marorlinko
11. srp 2008

ked bolo teplo, moj maly behal vonku iba v tricku a zadocek mal nahy, naco sa bude zbytocne potit, maly sa tesi,ked nema nic na sebe a navyse spoznava svoje telicko,lebo vie kde ma pipika a naco sa pouziva,ze snim cika.takze nevidim nic zle natom,nech si kazdy mysli, a vravi co chce,ale kazda matka vie co je pre jeho babo najlepsie v talichto horucavach.

lelou
11. srp 2008

ahojky,
ja holou dupku nenechavam, mam strach at si na neco nesedne a podobne

lelou
11. srp 2008

v bazene je samozrejme na ostro 😉

lelou
11. srp 2008

mozna to resim, ze mam holky, u kluka to je asi jedno 😉

majina
11. srp 2008

No já teda nevím jestli by dítěti ty plavečky uškodily???? 😅

milhaus
11. srp 2008

v tilku či tričku s kr. rukavom, nohavičkach, klobučiku ked je silne slnko a v sandalkach

kristi
11. srp 2008

v tricku nebo v satech, povetsinou bez plinky

anatanka
11. srp 2008

Na zahrade Miri nechavam taky vetsinou bez plinky jenom v tricku nebo tilku.

frog
11. srp 2008

Mě to taky přijde normálka..navíc tím dřív se naučí čůrat do nočníku.Já jsem vyrůstala na vesnici a už v roce jsem to uměla,páč mě mamka nechávala od prvního teplýho sluníčka jen v šatkách na holo a párkrát jsem si prý počůrala nožky a to se mi nelíbilo,takže jsem se naučila během pár dní na nočník..ale moje malá to tak rychle nezvládne,bydlím v paneláku ☹ ..