Dětská stolice. Zkušenosti? Návrh na úpravu stravy?

sister05
4. čer 2020

Ahoj ve spolek. Po dnešní večerní "koupeli v hounech" mne zajímá názor x dalších lidí. Dítě, 10m, Sunar AR a příkrmy. Již nějakou dobu jsou hovínka zelená a kysele to smrdí. Bylo to víceméně měkké, normál, dvakrát denně. Stupňujeme frekvenci na 4-5x denně včetně prima zážitku s hounem až na ramenou. Konzistence začíná být kašovitá. Barva a zápach dtto. Běžně si poradím sama,ale vzhledem k mé migréně jsem se rozhodla zatížit cizí hlavy a né svou. Stravuje se normálně, zuby trápí tak normálně, neklidná je, v žaludku to občas bublá. Dnes tedy odpol teplota 37.5 a celý den s ní nic nebylo včetně nechuti k jídlu. Ale to už je zas v pořádku. Tak dámy, potažmo pánové. Zkušenosti? Nehodlám hned zatěžovat doktorku. Předpokládám,že koupím nějaké lactobacily. Návrhy na úpravu stravy? Nebo jiné? Díky

ivis_b
4. čer 2020

@sister05 a to já bych doktorku zatěžovala, ať udělá výtěr, protože to může být nějaká bakterie. Třeba ne, ale je dobré to vyloučit, protože jinak se bude dítě zbytečně trápit. Příznaky by taky mohly napovídat alergii na mlíko, ale jestli je dítěti už 10 m, tak to by se to projevilo asi dřív.

miba10
4. čer 2020

@sister05 může to dělat i ten AR Sunar. On přeci jen napomáhá kadeni. My ho měli také, ale kolen 3 měsíců jsem odbouravala.
Každopádně by možná bylo lepší se zkusit zeptat dr. Kadeni 4x-5x si myslím že je dost 🤔 syn mi kadil skoro každé prebaleni (v té době mu bylo cca 5-6mesicu)a měl teplotu. Šla jsem k dr, udělali vyter a výsledek? Campilobakterie

sister05
autor
5. čer 2020

@miba10 AR sunar má od narození, tedy již skoro rok a nikdy to takhle nebylo. Odbourat ho zatim nemuzu nebot hned pak zacina zvracet 🙂

miba10
5. čer 2020

@sister05 tak to raději zavolej dr.

katkatomaskova
5. čer 2020

Taky bych to viděla na výtěr, zelená stolice může značit Salmonelu. Stolice 5x denně už je hodně na tak malého prcka, tím spíš, když už to trvá pár dní

jednaholkaa
5. čer 2020

@sister05 Taky bych sla k doktorce. Laktobacily jsou jenom doplnek stravy.. tohle uz zni jako problem.