Dětské prstíky v šuplíku. Co s tím?

lucie.krajcarova
7. led 2010

Ahoj, náš Martínek otevírá šuplíky a občas si tam zapomene prstíky a to bolí.. myslím, že na to ani pojistky do šuplíku nepomůžou.nevíte, co s tím????

miksa
9. led 2010

Ahoj Lucie , máme s malým stejný problém pořád otvírá šuplíky a skřínky a pojistky nezabírají , vždy si tam zavře palce , řve , ale stejně to dělá pořád .
Myslím že na to nic není asi to dělají všechny děti . A čím více se to zakazuje tím více to dělá 😠

kutcher
9. led 2010

my odsroubovali uchyty supliku

momin
9. led 2010

Ahoj Luci,tak maly vetsinou stesti,prsty si tam privrel jenom jednou,ale taky tam leze porad...
Taky si ymslim ze to delaji vsechny deti. 😉

andykov
9. led 2010

mně na to kamarádka poradila zalepit šuplíky, skříňky a medostanou se tam a za pár dní, týdnů je to přestane lákat. dobrej tip, ne? já to teda tak udělám 🙂

momin
9. led 2010

Andy a jak se tam dostanes ty?, 😅 To pokazde odlepujes?

andykov
9. led 2010

momin, já to ještě nemám, malá ještě nějak extra nekrámuje, protže teď teprve začíná lízt, ale asi si myslím, že jo, že to vždy odlepila a pak třeba zase přelepila... Tak pořád lepší naž, aby si ublížila 😉

shaula
9. led 2010

Andykov - nepřestane je to lákat 😀 My máme ze šuplíků odmontované pacičky, skříňky zavázané šňůrkou a stejně s nimi pořád lomcují a zkouší to 😠 Osvědčily se nám pojistky z IKEA, ty mám tam, kde to nemůžu zajistit jinak.
A jinak oni brzy přijdou na to, že to bolí a naučí se šuplíky zavírat opatrně (alespoň naši se to naučili brzy 😉 ).

momin
9. led 2010

Andy promin na sem cetla ze to tak delas ne udelas.... 😉

andykov
9. led 2010

momin, v poho 😉
shaula, tak každý dítko je jinak zvědavý 😉

momin
9. led 2010

Ja myslim ze maleho by to taky neprestalo zajimat a hned jak bysme to odlepili byl by tam znovu. 😎
Ale presne tak kazdy prcek je jiny.. 😉

teessa
9. led 2010

tak my máme šuplíky bez úchytek ale stejně tam malá porád lezla..u nás je ted spíš problém ten že si otevře šuple nad sebou a pak se o něj bouchne do hlavy.... jinak máme pojistky - suchej zip ted už nevím jaká je to firma ale sou super nalepí se to zboku na skříňku druhej díl přímo na to šufle a zalepí otevřít malé to nejde nehne se to ani o milimetr ale pro nás v pohodě odlepí se sucháč a pak zas zalepí takže doporučuju tohle

shaula
9. led 2010

Teessa - jen suchý zip? Takovou pojistku jsem sice neviděla, ale z popisu mám pocit, že to nebude pro děti zase tak nepřekonatelná překážka 😕 My máme tyhle: http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/8010... a ty teda fakt neotevřou 🙂

teessa
10. led 2010

jojo jen suchej zip ale ono je to široký a pevný malá to neotevře ale tady těch udělátek je mraky a není to vubec drahý

jé tohodle sem si v ikei vubec nevšimla koupila sem tam na šuplíky jiný "zámky" ale tam mi příde složitý to přidělání a i pak si myslím že to de kousek otevřít takže ty prsty si tam muže přivřít stejně....

bison
10. led 2010

teessa - kde jsi prosím sehnala ty pojistky na suchý zip? Ty z Ikei, o kterých píše shaula, se mi teda zdají dost drahé - 169,- za 2 ks, potřebovala bych jich celkem dost 😨

teessa
10. led 2010

bison mám to z jednoho eshopu ale nevím co to bylo za výrobce ..zítra zjistím a pošlu ale i tak se dají sehnat za 30 kaček 😉

shaula
10. led 2010

Tak naši umělci dokážou i strhat tapetu ze zdi, takže se suchým zipem by si brzy poradili 😀 Ano, ty pojistky z IKEA jsou drahé ☹ Ale většinu jsem si zajistila jiným způsobem a tyhle mám jen tam, kde to jinak nešlo - zatím jsem použila 2 ks a ještě 2 ks budu muset dokoupit, takže mě to nezruinovalo 🙂

schwarzovka
10. led 2010

my jsme nikdy nezabraňovali v otevírání šuplíků a malej si to asi po 150x, co si skřípnul prsty, rozmyslel 😅

mifka82
10. led 2010

taky máme na všech šuplíkách pojistky z Ikei a jsou dobrý, malá je neotevře ani na kousek. Jinak měla fialový nehtíky, myslím , že to nejsou vyhozené peníze.

luthien.k
11. led 2010

teessa, je to tohle, ty sucháče?
http://www.nunynek.cz/katalog/zbozi/bezpecnost-...
Náš malej se začal před pár dny plazit po baráku 🙂 , takže uvažuju, jak to tu lépe zabezpečit...

luthien.k
11. led 2010

Jo a ještě mě napadlo, že nalepovací suchý zip se dá normálně koupit v galanterii, prodává se normálně na metry 😉 Ale těžko říct, jak by to pak z toho nábytku šlo, věřím, že když je to přímo od firmy pro tyto účely, nemělo by to ten nábytek zničit...?

teessa
11. led 2010

jojo luthi to je ono!!!! koukala sem přímo na canpol a nevidělajsem to tam.... jinak sucháč z galanterky by se určitě dal použít, taky pak jaký lepidlo tam tam dát portože tohle se dá přiborovým nožem vklidu sundat ale přiton to drží

schwarzovka my nikdy tak nic nezalepovali a nezadělávali pro staršího syna ani sem nechápala proč bych jako měla zjisstil to (ne teda napoprvé žejo) a nechal to být a bylo to v pohodě ale malá je podstatně větší drak tak je to fakt potřeba 😅

jindri
11. led 2010

téma pro mě 😀 . Díky, suché zipy vypadají dobře. Malá si nepřívírá prsty, ale celou ruku, jednou to otevře, strčí dovnitř ruku a druhou si to zavře 😀

teessa
11. led 2010

jindri 😀 děti osu šikovný co 😀 😀 😀