Dětský pokoj - džungle. Co by se do něj mohlo hodit?

maximka33
19. kvě 2012

milé maminky, našemu tříletákovi budu předělávat pokojík. bude trochu víc do zelena, hněda a žluta, aby to nebylo moc studené a tmavé. tak mě napadlo, že by to mohlo být jako v džungli. Našla jsem nějaký kobereček i tapetu se zvířátky v džungli. ale žádné další doplńky mě nenapadají. máte podobný pokojíček? poradíte, co by se tam mohlo hodit?

natalie77
19. kvě 2012

posláno - IP 😉

tymothy
19. kvě 2012

Osobně bych namalovala na stěnu a část stropu strom a pověsila z něj lana jako liány na šplhání a houpání. 🙂 i když je to spíš asi až pro starší děcko, než je tříleťák.

maximka33
autor
20. kvě 2012

@tymothy jj nějaká lana by se mi líbila, chtělo by to vymyslet tak, aby to bylo i trochu funkční

tymothy
20. kvě 2012

No tak napadá mě splést dvě lana do sebe jako žebřík na šplhání, potom třeba jedno pověsit jen tak a vespodu udělat buďto velký uzel nebo nějaké sedátko, aby to sloužilo i k houpání. A chytit je do stropu kotvama - to pak unese i dospělého. A okolo potom dát hóóódně molitanu. 😀

vilma25
21. kvě 2012

lana se mi taky líbí, zní to velice zajímavě, daly by se také nainstalovat Žirafí žebřiny, které mohou sloužit i jako interiérová prolejzačka

http://www.trihorse.eu/zirafi-zebriny-pro-deti/...

veruska007
21. kvě 2012

@maximka33 Pro tříleťáka jsem taky dělala dětský pokojíček, na zeď jsem namalovala zvířátka, koberec máme z Brena a vypadá jako tráva. Závěsy máme se stejnými zvířátky a kapsář za postel také.

Lana ani žebřiny a nic podobného bych teda do našeho pokojíčku nedala, protože náš malý je hrozně živý a je v pokojíčku sám, vstává v pět a já se kolikrát vzbudím až za hodinu... bych se bála, že se mi tam zabije 😉.

Spíš bych byla pro sedací vak ve tvaru nějakého zvířátka.

maximka33
autor
21. kvě 2012

@vilma25 tohle je fakt krásné!!

jennyska
12. srp 2013

Ahoj Maminky,

na MK máme takovou společnou knihovničku, kterou si tady s maminkama tvoříme a každý se může přidat. Jsou v ní jak obecné informace o věcech týkajících se těhotenství, mateřství, tak hlavně Vaše cenné zkušenosti. 🙂

Já jsem právě vytvořila články na téma Dětský pokoj a ráda bych Vás poprosila, kdybyste mohly k tomuto článku napsat svou zkušenost s dětským pokojem a vložit ji zde https://www.modrykonik.cz/detsky-pokoj/. Kde jste do něj kupovaly zařízení, na co jste se soustředily, co jste využily/nevyužily atd.

Pokud byste mohly, bylo by to skvělé a pomohlo by to i ostatním maminkám, které právě svým dětem pokojíčky zařizují a shánějí takové zboží, jaké je vhodné a IN do dětských pokojů. 🙂

Děkuji Ti a přeji Vám krásný den!
Jennyska
Asmira team - Modrý koník

tapetadekorace
Odpověď byla odstraněná
Zobraz