• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dětský pokoj. Šup sem s fotkami

11. září 2016 
Milé maminky, po dvou letech budu synovi měnit pokojíček, a tak hledám inspiraci. pokud máte pokojík, se kterým se chcete pochlubit, šup sem s fotkami. uvítám i popisy, kde se dá koupit nábytek, textil či jiné dekorace. čím víc tím líp :slight_smile:
21. zář 2011 ve 14:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
autor
tady dávám fotky prozatimního pokojíku...
21. zář 2011 ve 21:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
halo halo přidáte se?
14. lis 2011 ve 21:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, taky zařizuju prckovi pokojíček, ještě zdaleka není dodělaný, jsme limitovaní místem.
14. lis 2011 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@majkali myslím,že začátek je pěkný :slight_smile: my zatím místo máme, ale časem, až přibude psací stůl, tak tam nebude k hnutí... pokojík má jen 11 m2...
15. lis 2011 ve 22:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to jsme na tom podobně s metrama, můj synáček je ještě prďola, ale už přemýšlím, jak to tam uspořádám aby měl taky pracovní místo a přemýšlím nad vekou postelí, jestli patrovou s prostorem pod ní, nebo obyčejnou. ... Krom toho už stihnul oloupat nalepovací dekoraci stromu co tam v ruhé části má, lumpik.
16. lis 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
take bych chtela poradit. konecne se snad dockam a budu dceri zarizovat detsky pokoj :dizzy_face:. zatim tedy nevim jaky byt koupime, tak kolik mista budu mit k dispozici. ale zajimalo by me co by v detskem pokoji nemelo chybet, jake vybirate barvicky, nejake vychytavky. pujde o pokoj pro temer 3 letou slecnu :slight_smile:

i rozmyslim jestli postel normalni klasickou nizkou nebo jestli koupim vyvysenou, jakoby patrovou. ale zas mam strach aby z te vysoke nespadla...

dekuju :slight_smile:
16. lis 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@majkali ahoj, tak my měli pár samolepek na zdi a samo, že je jich tam už jen půlka. ale poučila jsem se a už je dávám výš, aby na ně nedosáhl. ale ten náš lumpík si občas přisune stoličku a dosáhne vejš :slight_smile:
18. lis 2011 ve 14:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 - Jo malej rve jenom nálepku stromu, ostatní nálepky, co by mě tak nemrzeli, tak netrhá :slight_smile: Jak máte starého prcka? Už spinká na velké posteli? Tomu našemu jsou dva roky a kousek a v noci se tak mele, že se bojím aby nespadl, tak je pořád v malé. Teď už se přesunul do pokojíčku i na noc, tak jsem zvědavá,jak to odloučení zvládnu.
18. lis 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
my pokojíček celkem ještě měníme, zatím posílám "spací" půlku, druhá je hrací.. foto snad dodám :slight_smile:
18. lis 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
autor
@majkali náš má dva roky a sedm měsíců, má postel 160 cm z Ikea a můžem tam usínat oba, tak si na to zvykl :slight_smile: strom je moc pěkný! jinak náš byl ve svém pokoji už od půl roku, takže postel nebyla zas taková změna.
18. lis 2011 ve 20:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@deyana moc hezké, zvlášť ta stěna s průhlednýma poličkama. jak staré máš děti?
18. lis 2011 ve 20:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 díky, mám dceru skoro 28 měsíců, pokojík je hrozně dlouhý, takže abychom ho tak nějak zútulnili, tak jsme ho takhle "přepažili", a zároveň jsme zanechali denní světlo i na druhé polovině pokojíčku.. tu plánuji zařídit pro mimčo, až nějaké bude.. :wink: Stěna je mobilní, takže se může časem dát jinam a třeba postele k sobě.. dá se k tomu dokoupit i stůl a slouží jako regálo-stůl..
18. lis 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
tak kdo se chce ještě přidat s fotkami pokojíčku?
23. lis 2011 v 17:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame detsky pokoje dva- jeden spinkaci a druhej jako hernu :slight_smile: ale nejsme tu v byte natrvalo, takze je to jen velky provizorium co dum dal :grinning: no ani nevim jestli sem davat fotky :grinning: :grinning: :grinning:

@sayast ja bych asi u T. mela z vysoke postele jeste strach, on v noci cestuje a bala bych se, ze netrefi nejakou sprusli na zebriku :grinning: ale treba by to zvladl uplne v pohode a ja su zbytecne hystericka :slight_smile:
23. lis 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majatob maji, taky z toho mam strach :stuck_out_tongue_closed_eyes:. ale zatim spi s nama, tak treba by pak uz mela rozum :grinning:. no uvidim, zatim je cas a nizka se zabranou to jisti :slight_smile:
ty mas bezva ze mas deti tak blizko sebe, ja vzhledem k okolnostem a to nejen vekovemu rozdilu, musim do budoucna resit pro kazdeho samostatny pokoj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sayast to je fakt, jestli to budou dve holky, tak jeste budiz, , ale holku a kluka s vetsim odstupem bych spolu taky do pokoje nedala... my to mame zatim naplanovany tak, ze pokud budou tri, tak maji kazdy svuj pokoj, pokud ctyri a vic, tak uz budou nejak pospolu po dvou a z jednoho pokoje udelame pracovnu :grinning:
23. lis 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob maji, ti tak zavidim :dizzy_face:. v dobrem samozrejme :wink:
u nas spolu nebudou, i kdyby to byla druha holka. myslim ze i povahove budou jine, tak at se nestekaji :slight_smile:. a stejne minimalni rozestup budou 4 roky, spis delsi, tak nemuzu dat k 6 lete slecne co bude chodit do skoly batole :slight_smile:
23. lis 2011 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme ted delali nový kvůli přirustku do rodiny:slight_smile:
9. pro 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
autor
@majatob a nechceš ukázat pár fotek? smekám, že máte děti tak po sobě, musí to být fuška :slight_smile:
9. pro 2011 ve 21:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 no ukazat muzu, ale kdyz vidim jak tu mate vsechny krasny pokojiky... :sweat_smile: :grinning: my mame jeden jak loznici trpasliku a druhej je taky takovej co dum dal :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2011 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@majatob ty jo, tolik postýlek :slight_smile: obdivuju, jak to zvládáte :slight_smile: spíte všichni v jednom pokoji?
9. pro 2011 ve 22:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 dekuju :slight_smile: deti spi spolu a my s muzem v obyvaku, ale pro jistotu mame jednu postel i u deti kdyz je nejakej problem a musime v noci vstavat :slight_smile:
9. pro 2011 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak kdo nám ještě ukáže pěkný pokojíček?
29. pro 2011 v 19:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kdo se chce pochlubit s pokojíčkem?
4. led 2012 ve 13:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych byla taky pro fotecky nejakeho dalsiho pokojicku :slight_smile:
4. led 2012 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, máte moc hezké pokojíčky. Náš dům je jeden velký pokojík :slight_smile: . V každé místnosti máme totiž nějaké hračky, takže to u nás vypadá nevkusně a kýčovitě, ale mě to nevadí, páč naše holky jsou max. spokojené a chodí k nám i moc rády jiné děti. Pokoje si vkusně zařídím až děti trochu odrostou. U nás to hraje všemi barvami, které k sobě většinou moc neladí, takže většinou lidé , kteří nemají malé děti jsou u nás z toho dost na rozpacích :slight_smile: . Jinak dět. pokoj budeme předělávat, páč za pár měsíců se ke starší dceři přestěhuje její mladší sestřička, takže manžel udělá dvouposch. postel, ale chtěla bych s atyp. rozměry, tedy širší postele, aby je využili i ve starším věku a pokud nebudou být v jednom pokoji, tak se postele rozdělí a dáme je do dvou pokojů. Současně chci , aby rovnou manžel udělal i psací stoly a nábytek , který holkám vydrží i ve star. věku. U první dceři, co jsem objevila mimibazar, tak jsem tam nakupovala , jak šílená, ale převážně použité hračky, takže manžel, jak přišel z práce, tak už se ptal, co nám zase dneska přišlo nového :slight_smile: Naštěstí mě tato mánie přešla v jejich 3 letech, takže pak už jsme kupovali hračky pouze na Vánoce a na narozeniny. Chodí k nám rády i maminy, páč své děti u nás jen vypustí a v klidu si mohou pít kávičku. Takže posílám nějaké fotky - první je hrací koutek v obýváku, páč mám zkušenost, že děti (naše i cizí) si nejraději hrají tam, kde sedí jejich rodiče, takže jsme vytvořili takové hrací centrum v obýv. pokoji, další fotka je část dět. pokoje, třetí fotka je další část dět. pokoje, čtvrtá fotka je dět. kout s novým bazénem, páč ten starý byl už snad 100x lepený a prý už ho nevyrábějí, Nový pokoj pro holky bude už vkusnější a nebude hrát tolika barvami , jako ten současný :slight_smile:
5. led 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (23)
autor
@nikes hezký, holky u vás mají ráj :slight_smile: skoro jako v nějakém dětském centru, mohla bys tam i hlídat děti. dětem se tam musí moc líbit :slight_smile:
5. led 2012 v 16:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@nikes mě se to líbí. Je vidět,že u vás jsou na prvním místě děti a ne naklizený byt,což je dobře. Můžu se zaptat,kdes sehnala to autíčko na míčky?
5. led 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se taky pochlubím, ale je teda holčičí :slight_smile:
A pak máme ještě jeden ten je jako hernička ale nemám ještě foto.
5. led 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (24)
autor
@aajina tak to je pokojíček jako pro víly. je to inspirace i pro mě, protože máme taky podkroví.
holky, mám dotaz, budete nechávat dětem koberec nebo raději plovoučku a kusové koberce? pomalu uvažuji o změně, zvlášť proto, že jak máme střešní okno a pod ním topení, tak to je takový nevyužitý prostor, přisunout k topení stůl mi přijde škoda, to přijdem o teplo. takže bych do plovoučky dala rovnou topení.
5. led 2012 v 18:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 23
Tvůj příspěvek