Dětský pokoj. Šup sem s fotkami

maximka33
21. zář 2011

Milé maminky, po dvou letech budu synovi měnit pokojíček, a tak hledám inspiraci. pokud máte pokojík, se kterým se chcete pochlubit, šup sem s fotkami. uvítám i popisy, kde se dá koupit nábytek, textil či jiné dekorace. čím víc tím líp 🙂

mates22
11. únor 2015

Kdo má hezký pokojíček, pochlubte se!!!!!!!!!!!!!! Trochu nám to tu upadá, u nás nového nic, ale chystáme se na jaře malovat a asi i přestavět, děti mají teď postele daleko od sebe a chtějí je blíž - docela to bude zajímavé je tam dostat 🙂, možnosti jsou prakticky dvě - buď přijdou o celkem značnou hrací plochu a nebo bude jeden spát pod okne, ani jedno není ideální, jsem na sebe zvědavá.

kamilka007
11. únor 2015

Dcerka má po podzimním stěhování ryze holčičí pokojík, veliký tak, aby jí vydržel až do dospělosti. Nábytek je San Michele -Dea, tapety Eijffinger.

numerenka
11. únor 2015

Pokojíček starších holek ( 6,5roku a 5let)...mladší dcerka má pokojíček sama

mates22
11. únor 2015

@kamilka007 to je jako z prospektu na detske pokojicky 🙂

hakunamatata
12. únor 2015

Pokoj našich dětí...

kamilka007
12. únor 2015

@hakunamatata Ty schody nahorní palandu jsou boží, že se dají z druhé strany použít i jako police, skvělý nápad. 🙂

espada
13. únor 2015

@deyana Máte to moc pěkné. Jen ty květináče na skříňce nad postelí mě děsí. Nemáš strach, že se to může zatřást nějakým narazem dítěte a ruchnout mu to na hlavu?

hakunamatata
13. únor 2015

@espada Pokoj maji dva roky a nic takoveho se nestalo 🙂 ta skrin je betelna, kolikrat hodi balon do dvirek skrine a je vse v poradku, to bych musela spekulovat nad dalsimi dvaceti "nebezpecnymi" nalezitostmi pokoje 🙂

hakunamatata
13. únor 2015

@espada omlouvam se, to nebylo na me, jsem byla zas v odpovedi aktivni 🙂

star22
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kristinkristin
28. led 2016

@misa.ottovka. od kud mate prosim ten vysoky mantinel ???

sluneccnicee
28. led 2016

@petanevesta mužu se zeptat co je to za značku postele popř.výrobce??

petanevesta
28. led 2016

@sluneccnicee je to Ikea 😉

mercedesse
28. led 2016

tohle jsme nechali dělat v létě. Postele jsou 90x200, takže na dlouho a dá se to rozložit na samostatná lůžka az budou chtít vlastní pokoj.

milerska
2. únor 2016

@lucieandrlova
Dobrý den, kdybyste někdy prodávala ten nábytek, dejte mi prosím vědět. Děkuji!

konidana
11. dub 2016

My jsme po 3 letech upgrejdovali dětské stoly, neb už budou školáci oba dva, tak to chtělo něco pořádného. Ty co měli dosud chci prodat, tak uvidím zda je udám. (viz.můj bazar)

jiri_dopita
27. črc 2016

Zdravím všechny,

s manželkou chceme pořídit dceři fototapetu, má hrozně ráda pohledy z výšky. Napadlo nás něco takového http://www.postershop.cz/fototapeta-pohled-z-ok..., vypadá to celkem autenticky. Máte někdo zkušenosti s tím, jak to vypadá naživo?

Byla by to první fototapeta, bohužel nikdo z okolí s tím nemá zkušenosti. A přeci jen nechceme vyhodit peníze jen tak, takže bychom rádi, jestli má někdo třeba i fotku u sebe doma, kde je podobná fototapeta.

Děkuji všem, budeme vděčni za každou pomoc 🙂

alenara
27. črc 2016
bbibianca
11. zář 2016

Zdravim,chci se zeptat Vas zkusenejsich. Na Vanoce malemu chceme dat pokojicek a premyslim nad podlahou. Vubec nevim jakou. Chteli jsme detsky koberec s tim ze az bude vetsi udelame plovoucku. Dnes jsem vsak cistila koberec a jsem z toho hotova. Ted uz vim, ze nikam koberec nechci. Maximalne s vodnim vysavacem. Ten ale neni zrovna levny, takze asi nwbude. Jake podlahy davate detem do pokoju. Maly ma rok...

byclairecz
11. zář 2016

🙂 Hlavní část pokojíčku hotová....

eva_sajdla
11. bře 2017

Dcerce je 2,5 a její pokoj je celý náš dům 🙂. Zatím tedy řešíme jen lampičku, kterou by měla u své postele (kterou má přiraženou k naší manželské posteli, tak ani tady nejde mluvit o jejím dětském pokoji). Tahle je přenosná a píší, že zůstává dlouho studená, takže vlastně může sloužit jako baterka. Máte s ní někdo zkušenost? No, a to že je to zrovna Elza je samozřejmě velkým plusem navíc 🙂.

cvachna
21. bře 2017

ahoj,třeba mi poradíte tady 🙂 chceme dělat dětský pokoj,tady rozměry a nábytek stuva a postel ta kovová patrovka s výsuvným lůžkem Ikea.vůbec nevím jak to mám uspořádat aby to bylo pěkný,vzdušný..☹

cvachna
21. bře 2017

děti máme 5,5 a 8,5 a i ten druhý bude v září školák..

cvachna
9. dub 2017

Tak posílám taky fotky dětského pokojíka 🙂 nábytek si vybraly děti 🙂

cvachna
9. dub 2017
kocicinka
7. zář 2017

@majkali
Mohu se zeptat, odkud je ten kobereček?

cvachna
8. zář 2017

tak zabydleno 🙂 ještě teda nějaký ten obrázek na zeď 🙂

kkaminka
8. zář 2017

@mercedesse dobry den,mate to mic pekne😉prosim jska je celkova delka?diky

bru_cka
8. zář 2017

@byclairecz odkud je prosim ta nalepka kralicku? Dekuju

mercedesse
8. zář 2017

@kkaminka děkuju moc. Celková délka je 356cm, obě postele maji klasickou matraci 90x200