Dětský pokoj. Šup sem s fotkami

maximka33
21. zář 2011

Milé maminky, po dvou letech budu synovi měnit pokojíček, a tak hledám inspiraci. pokud máte pokojík, se kterým se chcete pochlubit, šup sem s fotkami. uvítám i popisy, kde se dá koupit nábytek, textil či jiné dekorace. čím víc tím líp 🙂

tomikjoejoe
8. zář 2017

Začínám se pomalu stydět za náš dětský pokojíček, naše demoliční četa dneska tek pečlivě loupala zeď až tam vznikla díra a museli jsme obouchat další kus, aby to nemohli odlupovat dál. Nemá někdo nějaký tip, jak zakrýt díru ve stěně cca 50x50? - není to úplně skrz, ale oškrábali díru až na panel. Kapsář tam pověsit nemůžeme, protože ten by se mladší syn neustále snažil strhnout, v nálepce by byla hned díra a opravovat to nemá cenu, protože se za pár měsíců budemalovat, ale vypdá to strašně, zeď má modrou barvu jako Modrý koník. Děkuji 🙂

byclairecz
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
eva_sajdla
11. zář 2017

@tomikjoejoe Nějaký obrázek v pevném rámu? Aby nešel snadno proděravět...

tomikjoejoe
11. zář 2017

@eva_sajdla teď koukám, že jsem tam nedopsala, že je to cca ve výšce 30 cm od země. Mám obavu, že obrázek by nepřežil řádění mladšího syna. Do všeho teď zkouší vrtat a kdykoliv najde tužku po všem čmára, ale děkuji za tip 🙂

guinea
11. zář 2017

@tomikjoejoe My máme na zdi přivrtanou dřevěnou montesori desku 🙂 Dítko si hraje s okýnkama, a i kdyby chtělo desku urvat ze zdi, tak nemá šanci 😉

guinea
11. zář 2017

@tomikjoejoe A nebo mě napadá plechová tabule na kreslení křídou 🙂

tomikjoejoe
11. zář 2017

@guinea tabuli už máme nalepenou na skříni, ta deska je moc dobrý nápad. Možná dokopu i tatínka, aby sehnal desku a zkusil vyrobit něco na míru, aby to zakrylo díru a zabavilo všechny děti 🙂

shoto77176
Odpověď byla odstraněná
Zobraz