Dětský pokoj. Šup sem s fotkami

maximka33
21. zář 2011

Milé maminky, po dvou letech budu synovi měnit pokojíček, a tak hledám inspiraci. pokud máte pokojík, se kterým se chcete pochlubit, šup sem s fotkami. uvítám i popisy, kde se dá koupit nábytek, textil či jiné dekorace. čím víc tím líp 🙂

sayast
5. led 2012

@aajina krasny pokojicek 😵
@maximka33 ja nad tim uz nejakou dobu taky premysli, ted v byte co mame mame lino-to jde a v druhe mistnosti plovoucku a to je teda strasne studeny, ze az jsem diky tomu spis pro koberec..

cikilik
5. led 2012

@nikes Nádhera jako v dětském koutku 😀

eriska
5. led 2012

tak u nás je pokojíček ještě po mamince, nový předěláme až malý půjdu do školy a přibude prcek🙂 přesto, fotečku přihodím, je to nová postýlka z ikey a bohatě stačí..taky jsem se bála nechat malého spát poprvé v pokojíčku a zrovna v nové postýlce, ale jakmile ji s taťkou sestavili, byla to láska na první pohled, chce tam spát pořád, v noci dokonce pláče, když ho chci přenést k nám..tahle postýlka je i celkem nízká, pro jistotu pod ní dávám ještě matraci z malé postýlky..spadl asi třikrát, ale nic se mu nestalo..

maximka33
autor
11. led 2012

@eriska máme stejnou postýlku, Ikea je suprová 🙂

maximka33
autor
11. led 2012

máte někdo na postýlkou baldachýn? já to koupila, jen nevím, jestli se to bude hodit , když máme zkosený strop.

lenka5731
11. led 2012

@maximka33
@eriska my taky máme tuhle postýlku 🙂 a nadáváme na ni od prvního dne, co ji máme doma 😀
dceři teda naprosto vyhovuje, ale když jí čteme před spaním a máme si k ní vlézt a nebo když se něco děje a musíme tam s ní chvilku ležet, je to za trest. je umění se do ní naskládat. kdybych se mohla znovu rozhodnout, koupila bych rovnou velkou. ale byla hodně levná, tak aspoň že tak.

maximka33
autor
11. led 2012

jéé tak koukám, že nemáme stejnou, máme tam ještě obrázek pejska a kočky. ale s tou ohrádkou je to stejné. taky mám problém z ní vylézt. ale beru to tak, že chlapeček z ní ještě nevypadl, tak to má svůj smysl. a možná už bude na čase tu zábranu schovat 🙂

lenka5731
11. led 2012

@maximka33 já spíš lituju, že jsme nekoupili normální velkou a nedali jsme zábranu na ni. mohla bych si tam pohodlně lehnout a natáhnout si nohy. jak je dcera velká a já jsem velká, tak se tam spolu vejdem fakt blbě.

camelinka
11. led 2012

ahojky, pridavam pro inspiraci Sarcin pokojik,jeste tam toho spousta chybi,chtela bych doprostred nejaky hezky koberec,ale zatim ho nepotrebuje protoze stejne spi v postylce v loznici 🙂

eriska
11. led 2012

@lenka5731 my s postýlkou spokojeni jsme, já bych neměnila, pod nohy si dávám velký míč, když ho třeba uspávám, lšžím na boku a on se s plyšáky rozvaluje vedle😉 zítra nafotím zbytek pokojíku, my máme vyřešené dřevěné patro, ještě po mně, tak pro nás by bylo vyhazování peněz kupovat velkou postel, protože stejně půjde spinkat nahoru, až na to bude dost velký😉
@maximka33 taky jsme chtěli s obrázkem, ale když jsme viděli, že je cena vyšší jen kvůli obrázku, jinak rozměry a vše odpovídá, nebyl důvod kvůli pejskovi kupovat dražší postýlku..máme doma živýho😉

mates22
12. led 2012

Tak přispěji se svou troškou do mlýna - náš pokojíček je zvířátkovej, protože jsem nevěděla, zda budem mít holku nebo kluka. takže i barevnost odpovídá- prostě pro děti. Nábytek je dřevěný, lamino sem nechtěla a spousta věcí je vlastní výroby (kuchyň, knihovnička domeček, obrázky, polštáře na posteli...). Ale každej pokojíček je hezkej, když je uklizenej - u nás se to ale moc nedaří 😀

maximka33
autor
14. led 2012

@mates22 Moc hezký pokojíček, je vidět, kdo přiložil ruku k dílu. hlavně se mi líbí, jak je velikej, že člověk nemusí počítat každý cm, jestli se to tam vejde. my chtěli malému koupit postel - auto, ale o pár cm bychom neotevřeli dveře na balkon, tak bylo jasno. moc se mi líbí ten systém kontejnerů na věci, to je z ikea? viděla jsem něco podobného v časopisu, bylo to ze dřeva. už jsem manžela připravila na to, že asi bude vyrábět. protože ten nábytek byl na míru a stál 40 tisíc, to fakt za skří%nky a police na hračky nedám 😉

mates22
15. led 2012

@maximka33 díky, trochu sem se vyřádila, já mívala pidipokojík spolu s bráchou, bíle vymalovanej a zařízenej vyřazenou obývákovou sestavou - tenkrát se na to tak moc nehrálo 🙂 . Kontejnery jsou z Ikea, je to Trofast systém, mají ty korpusy buď dřevěný, nebo bílé lamino. Celkem děti do toho uklízej, jen systematicky moc ne, takže když se pak něco hledá, musí se projít všechny bedny. Ale to by asi za ně nezvládl žádný systém 🙂 .

ivuu
15. led 2012

ahoj my zatim dělame na něm..ještě musim koupit jeen kus nabytku a pak mam lustr lampičky z ikea a ramečky a pěnove dekorace ale jaksi ted neni čas..

maximka33
autor
16. led 2012

@ivuu moc pěkné!

maxi.smile
17. led 2012

@mates22 můžu se zeptat, jak velký (kolik metrů čtverečních) mají Vaše děti pokojíček? Jinak teda smekám, je fakt nádhernej..barevnej, detskej..paráda!!!! Myslím že děti, co přijdou na návštěvu, nechtějí ani odejít...Nás čeká zařizování v následujících týdnech - měsících, teprve se v březnu stěhujeme, tak pátrám na netu jak divá...tak se pak taky pochlubím...Mít pro děti dětský pokoj byl můj sen (bydlíme teď v pidi bytě)..takže se fakt vyřádím 😀

mates22
18. led 2012

@maxi.smile pokojík má zhruba 5,5*3,20 m, je to ten nejsvětlejší a asi nejlepší pokoj v domě. Problémem jsou ty dvoje dveře (je to rekonstuovanej starší barák, prostě to bylo daný a dveře do ložnice se zatím hodí, později je třeba zrušíme), takže třeba vysoká postel by byla určo lepší dát za dveře, kde není okno, ale prostě se nevejde ☹ . Jak děti rostou, furt šoupáme nábytkem, klika je, že tam nemusí mít šatní skříně, šatnu máme zvlášť. Přeju hodně zábavy a úspěchu - já se fakt vyřádila, seděla sem při tom furt na zemi uprostřed prázdný místnosti, abych měla tu jejich perspektivu - akorát koukám, že vzhledem k očekávanému přírůstku by možná už to vstávání z podlahy u Vás bylo krapet problematičtější 😉

cikilik
22. led 2012

Synův pokojík

misa.ottovka
22. led 2012

Ahoj, tak já přidám foto pokojíku jak z našeho starého podkrovního bytu, tak z domu kam jsme se přestěhovali. Je to série Leksvik Ikea. Jelikož jsme se přestěhovali tak se nám starý nábytek moc nehodí, navíc jsou malé skoro 3 roky a skřín už praská ve švech a postýlka je malá, dostane nový pokoj v kombinaci bílého nábytku ze série Kritter a Aspelund z Ikea. Bohužel, jsme limitováni pouhými 10m2. 🙄

jck
22. led 2012

Ahoj...tak se taky přidávám... (na první a druhé ještě chybí stoleček a židličky, pod poličkou) žádné jiné foto nemáme

anysek85
22. led 2012

@jck Opravdu nádherné! Dělali jste si sami? Takhle si to taky představuji! 😵
Ještě jednou, krása s velkým K 🙂.

berinka1
22. led 2012

Emiccin pokojik🙂

jck
23. led 2012

ahoj všem...MOOOC DĚKUJI ZA POCHVALU, pokojíček jsme dělali samy, kytičky jsem malovala podle šablony (myslím predlohy.sk), představa trochu byla, ale většinou to vznikalo postupně. Šablony na kytičky na zeď jsem objednala a koberec prodávali v neckermanu, tak to byl základ a nábytek to přiznávám, že byla dost náhoda, prostě jsem ho našla na netu a kupovaný je ve Scontu, ale mají ho i jinde. (dětský nábytek-pokoj ORDO).
Ještě musíme dokoupit další rohovou skříň pro druhou cácorku a psací stůl, aby mi to náhodou nepřestali vyrábět 😉 JEŠTĚ JEDNOU DĚKUJI
Taky jsem hledala inspiraci na netu, tak velké díky zakladatelce tématu 😉

bertica.h
23. led 2012

Taky jsem vložila fotečky pokojíčku.Ješte nebylo všechno dokončené,když sjem fotila.

maximka33
autor
23. led 2012

jéé to mám takovou radost, že se tohle téma tak krásně rozjelo 🙂
holky, máte někdo za postýlkou takový kus látky, aby se nešpinila zeď? nevím, kde se to prodává.
@misa.ottovka ahoj Míšo, pamatuju si tě z dubňátek 🙂

misa.ottovka
24. led 2012

@maximka33 ju tak zdravíme🙂 Letí to co? 😎
jck: nádhera!!!!!!!!!!!

mates22
24. led 2012

@maximka33 my tedy nemáme, máme pelest obalenou chráničem, v obchodech tedy taky nevím, ale myslím, že na mimibazaru to některé maminky ušijou i na přání, ale i jinak je tam velikej výběr - bývá to většinou i jako kapsář, takže do vyhledávání zadat kapsář a vybrat..... 🙂

vojtisek2007
24. led 2012

ahoj holky mám dotaz - dětem budeme pořizovat nový postele a nemají na tý dlouhý straně u zdi žádný chránění - jednak mi vadí, že by je to mohlo studit a druhak, že se bude špinit zeď - jak to řešíte vy ???? dáváte něco za postel na zeď ? a co ? pamatuju si, že my jako malý jsme tam měli takovej "rákos" či co to bylo,ale to fakt nechci.....potele budou ty jako na fotce

petronelie
24. led 2012

Ahoj vojtisku,,Davídek ma postel taky takhle u zdi uz rok a špinava není a ani nijak studena,přestože je to zeď venkovni.ale ten rakos z dětství si taky pamatuju,teď se prodávají takové pekne délky a Kašpárek za postel,mají je na mimibazaru,šíjí to šikovne maminky.

vojtisek2007
24. led 2012

@petronelie my máme postele taky u venkovní zdi a bohužel teda studená je ☹ dřív jsem tam měla postel já, tak to vím, že to bylo nepříjemný, když jsem na to nohou nebo rukou v noci hmátla....já myslela třeba něco jako omyvatelnou dětskou /ozdobnou tapetu nebo ttak něco....zkusím pohledat....nebo tam nechám holt dát prkno - postele bude dělat manžel, tak by to nebbyl problém, jen že se mi to moc nelíbí ☹