Dětský pokoj. Šup sem s fotkami

maximka33
21. zář 2011

Milé maminky, po dvou letech budu synovi měnit pokojíček, a tak hledám inspiraci. pokud máte pokojík, se kterým se chcete pochlubit, šup sem s fotkami. uvítám i popisy, kde se dá koupit nábytek, textil či jiné dekorace. čím víc tím líp 🙂

ejviska
13. únor 2012

holky, a nebojite se, ze se vam za tech 5-6 let bude libit uplne neco jineho??
Mne treba prijde super nechat udelat nejaky univerzal nabytek ( korpus) a docasne tam dat barevna dvirka, ktera se pak vymeni, az uz to neni predskolak, ale skolak.

deyana
13. únor 2012

@ejviska bojím nebojím, já vím že na to nebudou prachy 😀 😀 takže nevymejšlet kraviny a používat to co máme 😀 😀 Hlavně ať je na čem spát, na čem psát, a kde mít hadry 😅 😅

ejviska
13. únor 2012

@deyana je fakt, ze pokud se koupi nejaky kvalitni nabytek, nebarevny, tak se to pak doladi textilem a doplnky.

deyana
13. únor 2012

@ejviska tak já nevím, jestli toto je kvalitní, postel snad ano, je na ni 5let záruka.. a ostatní, většinou ikea, uvidíme časem, ale bohužel nejsme v situaci, kdy bych si mohla nějak extra vybírat, a asi ani nikdy nebudu 😅 😅 Určitě ale jsem pro kvalitní nábytek, pokud jsou na něj finance, o tom žádná.

mates22
13. únor 2012

@deyana Ikea není na věky, ale je většinou v pohodě, já po zkušenosti s truhlářem, kdy jsem na kuchyň čekala 3/4 roku a nakonec jí dodělal kamarád, už jinde nenakupuju.......... vyzvednu ve skladu, smontuju a mám. A poměr cena/kvalita je odpovídající 🙂

deyana
13. únor 2012

@mates22 no my máme většinu nábytku ikea 😀 je fakt, že skříň, která byla drahá, tak kdybychom ji 5x nestěhovali, tak by byla pořád jako nová. Tu předělovací polici máme rok a je pořád stejná, a to malá řádí. Obývák, kromě pohovky, celý ikea 🙂 pohoda. Sem-tam nějaký stolek, komoda ikea, doplňky.. jako za mě spokojenost, je pravda že poměr ceny a kvality je odpovídající. A když se s tím nábytkem dobře zachází a nestěhuje se to pořád, tak to vydrží.
Kuchyň mám obyč.polskou, mě to zatím stačí. Neměli jsme peníze, museli zrekonstruovat byt, tak taková ta první startovací kuchyň stačí. Mám třeba Ikea závěsný systém na lince, spoustu doplňků za pár korun.. Až budeme dělat malé stav.úpravy, bude jiná, ale měla jsem i kuchyň ikea a byla teda super. Jen se nám pak nevešla do jiného bytu, tak musela z domu. Občas člověka životní situace prostě donutí leccos oželet. Koupelnové skříňky+umyvadlo ikea. Co mi trošku začíná vadit, že kam se podívám, všude mají nábytek z Ikey 🙂

jck
13. únor 2012

@deyana jj souhlasím, že ikei je všude hodně, ale je to o korunkách, co si budeme povídat 😉 mě se to líbí,ale má drahá polovička je dost proti, tak u nás jsou jen doplňky a malý dětský nábytek. U nás "platí"..."co je laciný je podezdřelý" 😀

deyana
13. únor 2012

@jck ano, nejsme tak bohatí abychom kupovali levné věci, že 😅 já třeba bych se bála postelí odtamtud, a sedačku jsme měli a nic moc.. jídelní stůl a židle máme, z fin.důvodů, jako stačí, ale kvalita taky jinde ☹

lusyy
14. únor 2012

My máme taky kuchyň Ikea- a naprostá spokojenost 🙂

mates22
14. únor 2012

@deyana my máme i postel Ikea a nejsme žádný tintítka, jedinej problém byl, že vrzala, ale koupili sme rošty jinde, mají na koncích takové gumové návleky a bylo po vrzání - máme jí 5 let, kupovali jsme narychlo v akci, aby bylo na čem spát a zatím furt drží, takže ta je spíš nad očekávání. A dětským sice postele ne, ale jinak taky IKEA- masiv a dětičky jsou divoké a dobrý

zdenka33
14. únor 2012

Ahojky taky máme pokojíček,který teprve začneme zařizovat.máme zatím postel od domestavu.

zdenka33
14. únor 2012

Tet taky uvažujeme o Ikee 🙂 ale tet se tatínek zamiloval do jiného pokojíku....takže váháme !!!!

ejviska
14. únor 2012

@zdenka33 tak z takove postele s ukrytem musi byt dite nadsene! Dcera ma 7 let a ukryt buduje porad

Ad Ikea
Ja pouzivala nekolik let kuchyn ikea a byla super. Ale treba bracha ma gauc a hruza.
V koupelne mam ikea skrinku a dobry, to same komody.

Ja bych se tam bala koupit neco, co je extramne namahane. Zname se treba prolezela matrace, ale mela velkou zaruku, takze se to vyreklamovalo.

zdenka33
14. únor 2012

@ejviska jjo na dělání bungru jak dělané 🙂

mates22
14. únor 2012

@ejviska no my teda dceři k pátým narozkám koupili vyvýšenou postel a já udělala domek, s dveřma a okýnkama........... z vysoké postele je nadšená, ale domek slouží pouze na zametení hraček, aby nebyly na očích ☹

@zdenka33 ten nábytek je hezký a ta zelená by k té růžové vyloženě pasovala...do toho bych šla, pokud to teda není nehorázně drahé, zase je to opravdu takový dětský nábytek, tak nevydrží věčně...i když koukám, pak se vymění asi dvířka za tlumenější a může to být i studentský 😉

jck
14. únor 2012

@zdenka33 krásný pokojíček, já na domestav taky hodně koukala na postel, ale nakonec jsem se "zamilovala" od gazelu 😀
a nábytek super, mužu se zeptat kde ho mají? děkuji

zdenka33
14. únor 2012

@jck pokojíček jsme našli ve Sconto nábytek a jmenuje se ,,Renato".Zaujala nás nádherná paleta barev.Je to slovenská výroba.

zdenka33
14. únor 2012

@mates22 jo o té zelené jsem právě uvažovala.... 🙂

zdenka33
14. únor 2012

přdávám jaké mají barvičky

zdenka33
14. únor 2012

Jen dodací lhůta je 2 měsíce 😖

zdenka33
14. únor 2012

Jéééé tet jsem si všimla,že už jsem vám barvičky ukazovala 😉

ejviska
14. únor 2012

@mates22 fakt? u nas je vecne rozhrabany gauc a za pomoci dek vybudovana skrys!
Mozna do toho doroste 😉
@jck ten gazel je taky super, ale ja nema rada masiv. To je divne, co? 🙂
Mne se proste libi lamino, nelibi se mi ta kresba dreva ☹

ejviska
14. únor 2012

@zdenka33 ty barvy jsou jen na dvirkach? tak to se pak da fakt vymenit a je to prakticke. My mame nabytek v kominavi se zlutou a uz se mi to ani nelibi, ani nehodi a co s tim, ze??? Leda vymenit cele. ☹

zdenka33
14. únor 2012

@ejviska jo jo barvičky jenom na zásuvkách,jinak lamino si můžeš vybrat břízu nebo buk 😉 ....no nic není navěky tak když se mi přestane líbit zelená dá se vyměnit za nějakou jinou barvičku..... 😀 😀 😀 ..jen mít pořád penízky 😉

zdenka33
14. únor 2012

tet jsem se dívala na ten Gazel a je to hodně podobné domestavu 😉

jck
14. únor 2012

@ejviska ta kresba dřeva, to jako ty suky? tak to mě se taky nelíbí, ale postel jsem chtěla kvalitní masivní, tak postel máme gazel a ostatní jsem hledala, aby to ladilo a myslím, že se nám to povedlo 😅
@zdenka33 tak to bude něco jako máme my (je to sestava Ordo) a je to taky ze Sconta, ale pak to prodávala i Jena nábytek a na netu jsem to taky našla i u jiných obchodů s nábytkem, ale je to moc hezký 😉

ejviska
14. únor 2012

@jck ano, ty suky, mne to drevo evokuuje chatu 😕
A mne se to treba u jinych libi, ale proste domu to nechci. A lamino je uzasne prakticke, nevadi mu voda, zadne fleky na stolecku, vsechno se vycisti a rozhodne vydrzi, kdyz do toho decko necim rypne a nemeni barvu.

jck
14. únor 2012

@ejviska mě osobně se to líbí taky někde na chatě 😀 a oni tam ty suky dávají ještě jako bonus navíc a pak je to úplná hrůza 😅 ale postel jsem chtěla holt pořádnou 😉

ffiinnkkaa
14. únor 2012

Tak manžel dokázal udělat malému toto 🙂

pamal
14. únor 2012

Holky, nemáte někdo v dětském pokoji vestavěnou skříň? Zajímali by mě vaše zkušenosti. Nám by se tam prostorově dost hodila. Přemýšlím ale, zda je pro děti vhodná - z hlediska běžného otvírání a ukládání do ní. Jasně, že by vevnitř musela být organizačně uzpůsobena jinak než pro dospělé. Díky za vaše náměty.