Dětský pokoj. Šup sem s fotkami

maximka33
21. zář 2011

Milé maminky, po dvou letech budu synovi měnit pokojíček, a tak hledám inspiraci. pokud máte pokojík, se kterým se chcete pochlubit, šup sem s fotkami. uvítám i popisy, kde se dá koupit nábytek, textil či jiné dekorace. čím víc tím líp 🙂

mates22
15. únor 2012

@jck
@ejviska já teda suky taky nemusím, ale do toho dětského pokojíku mi to přišlo celkem OK, vlastně tam maj jen ty postele a pak tedy trofast z ikei, ale to je jen korpus, víc stejně vyniknou ty barevný boxíky. A postele máme taky Gazel, vyhovuje mi ta variabilita - Domestav je super, ale zase cenově trochu jinde............

mates22
15. únor 2012

@ffiinnkkaa je fakt šikovnej 🙂

adenka84
15. únor 2012

Ahoj holky,
také přídávám fotečky pokojíčků naší Marunky..jsou tam dva pokoje jeden je zatím jako přípravna, kde malou koupu a přebaluji, v budoucnu tam bude hernička a v druhém pokoji je už vše hotové..má tam nábytek, skříň, knihovnu , postel a psací stůl..

ffiinnkkaa
15. únor 2012

@mates22 v rámci možností 🙂

ejviska
15. únor 2012

@adenka84 teda, ta to ma hezky prichystane. 🙂
Mate tu skrin, jak jsou plysaci nejak uchycenou ve zdi? Dcera ma takovou podobne sirokou knihovnicku a jednou tak hezky visela a drzela se rukama za horni policku. A to neni zadny horolezec, je spis klidna.
Nastesti to privrtane do zdi bylo. 🙂

kacinenka
15. únor 2012

Ahoj nejdřív přidávám pár fotek pro inspiraci

kacinenka
15. únor 2012
kacinenka
15. únor 2012

A takhle zatím vypadá náš pokojíček https://www.modrykonik.cz/fotoblog/kacinenka/al...

kamilka007
15. únor 2012

Tady je jedna fotka z pokojíku naší trpaslinky. Je skoro rok stará, když byla Sofinka ještě u mě, teď je tam daleko větší nepořádek. 🙂

mates22
15. únor 2012

@kacinenka
@kamilka007
@adenka84
@ejviska

já se vždycky kochám těma pokojíčkama z katalogů, jaký jsou hezký, když se tam všude neválí halda věcí a člověk projde, aniž by zakopnul o plyšáka nebo auto nebo cokoli jiného 🙂 ....a u miminek to evidentně platí ještě taky 😉 , to já už ani nepamatuju 😝

ejviska
15. únor 2012

@mates22 ja vetsinou ani nevidim koberec 🙂
A ty pokojicky z katalogu jsou focene ve studiu, ve vetsim prostoru, takze to mnohem lip z dalky vypada. Doma to tak vyfotit nejde.

bachovyesence
15. únor 2012

Holky krásný fotky, krásný pokojíky. Jako Pro na MK nemůžu olikovat, tak to alespoň píšu a zároveň díky i za vaše liky🙂

maxi.smile
15. únor 2012

tak zač. března se stěhujeme a malá vyráží s babí a dědou na hory a já snad ještě rodit nebudu a budu tvořit pokojíček..takže pak se pochlubím, pokud to dopadne tak nějak podle představ 😀

lusyy
16. únor 2012

Taky přidávám foto pokojíčku,akorát my to tam máme strašně složité,páč to je podkroví a málo místa,uvidím jak budu řešit skříně ,hračky atp. teda 3skříně tam jsou,to dá ale tak na oblečení apod. ne na hračky.

ejviska
17. únor 2012

stahla jsem si ten program Sweet Home, a je to vyborne, ac ja jsem spis pocitacovy antitalent, tak jsem to zvladla. Doporucuju, je to zdarma

@lusyy jak jste to nakreslili? nebo to jsou samolepky?

ejviska
17. únor 2012

ja mam vybranou tuto samolepku, daji se tam i zmenit barvy, podle vlastniho vyberu

lusyy
17. únor 2012

@ejviska kreslila to tchýně temperkama,ona kreslit umí,já bych to nezvládla. 😉

reruna
17. únor 2012

Ahoj, krásné pokojíčky máte🙂 s dovolením přidám pokojíček našich kluků, máme nábytek gazel, kapsáře z chráněné dílny z Uh. Hradiště. S postelemi gazel jsem velice spokojená, nábytek ale nic moc, předražený a strašně měkké dřevo - je vidět každé ťuknutí a škrábaneček nehtíkem...

reruna
17. únor 2012

@emaatom ten Blesk na stěně je úplně super, z toho by naši kluci byli nadšení!🙂

ejviska
17. únor 2012

@reruna jeee, ja jsem od uherskeho hradiste 🙂 Prosim te, jak je vysokA ta skrinka otevrena na posledni fotce ( 9 policek co ma)? diky
Ten nabytek Gazel byval na miste, kam jsme jezdili na dovcu a presne si pamatuju, ze decka tam tukly lzickou do stolu a byla ryha. Ale pekny je, proste drevo je mekke.

reruna
17. únor 2012

@ejviska ten policový regál je vysoký 130 cm, no fakt je tam vidět každý škrábanec a ťuknutí☹jinak to vypadá pěkně, je to dřevo, všechno ekologické, těžba v ČR a zdravotně nezávadné nátěry atd. ceny teda vysoké...dneska bych asi tady ty policové regály koupila za babku v ikei...ale teda postele jsou kvalitní, to zase jo .
A ty kapsáře -jeden jsem kupovala v Brně na veletrhu a druhý přes net, jinak bydlíme u Přerova 🙂

ejviska
17. únor 2012

@reruna diky 🙂

dendisa
17. únor 2012

ahoj, sama jsem před časem hledala inspiraci na nerůžový pokoj pro dvě holky. Nakonec jsem došla ke kombinaci šedé stěny, bílý nábytek plus červená s puntíkem. Mladší je ještě mimino, starší má 4,5 roku - než půjde do školy, budou mít každá svou cimru. Zatím jsme to museli nějak zkombinovat, takže na 13 m2 pod šikminou přebalovák a zároveň herna pro předškolačku.
Kuchyňka a stoleček už nesou stopy dvouletého užívání, chystám se na rekonstrukci 🙂. A vyšívané obrázky na poličce plánuju někam pověsit, asi nad polici. Plus je teď ve výrobě police na knížky, na tom okně je to tragédie.

miminkopodruhe
17. únor 2012

@lusyy Ta kolébka je nádherná...mohu se zeptat, kdo jí vyrábí, anebo kde ji sehnat? Děkuji 🙂

reruna
17. únor 2012

@dendisa tak kuchyňka je nádherná, to se dá koupit, nebo vlastní výroba?

dendisa
17. únor 2012

@reruna děkuju, vyráběl manžel, protože před pár lety byly k sehnání akorát plastové za šílené sumy. Asi to teď nebude na trhu lepší, páč už ho úkolujou známí pro svoje děti. Ta naše je takový chudáček bez vodovodní baterie, i ty úchytky už bych dneska dala jiné 🙂.

mates22
17. únor 2012

@dendisa hezká kuchyňka, taky jsme vyráběli ze zcela stejného důvodu (byly buď hnusný malý plastový nebo zas nehorázně drahý dřevěný) a máme tam dokonce stejné umyvado=misku, baterie tam je stará naše z koupelny 🙂 , no ale musím říct, že u nás ta kuchyňka slouží spíše jako odkládací plocha, moc si s ní nikdo nehraje, takže MM už vyhrožuje, že jí vyhodí.... no asi fakt brzo poputuje 🙂 někam dál..........

mates22
17. únor 2012

@reruna my máme právě jen postele gazel, chtěla jsem i nějakou komodu a už v tom krámě to bylo děsně poškrábaný, takže sem jí radši oželela. Ale postele super, dokonce ani ta zvýšená nijak nevrže. ovšem už nějaké otisky zoubků a škrábance taky mají 😀

dendisa
17. únor 2012

@mates22 třeba to ještě přijde, jsem si uvědomila, že jsme jí ju dávali na druhé narozeniny a taky měla období, kdy si s ní nehrála a bylo to skladiště bordelu, teď ji to akorát znova chytlo a dokupuju nádobíčko.
Pákovku jsem měla v plánu taky nějakou starou, ale nějak jsem ještě nenatrefila - doma jsme měnili dávno před dětmi, a jak jsme se stěhovali, nechali jsme to novým majitelům. Možná si to spíš sežene sama ;)

lusyy
17. únor 2012

@miminkopodruhe Tak tu kolébku vyráběl tchán 🙂 Chtěla jsem klasickou,bez malůvek. Akorát škoda,že je to tak do cca 4 měsíců.

Holky chtěla bych se zeptat,od kdy vaše dětičky spaly ve velké posteli-tudíž šly z postýlky.