Dětský pokoj. Šup sem s fotkami

maximka33
21. zář 2011

Milé maminky, po dvou letech budu synovi měnit pokojíček, a tak hledám inspiraci. pokud máte pokojík, se kterým se chcete pochlubit, šup sem s fotkami. uvítám i popisy, kde se dá koupit nábytek, textil či jiné dekorace. čím víc tím líp 🙂

maximka33
autor
12. čer 2012

@mates22 ty jo, to bych vyprala a nevyhazovala 😀 my máme taky novej kobereček a malej ho pokřtil fixama, nevím, jestli to půjde dolů..

holky, přemýšlím o této tapetě na jednu stranu pokojíku, co na ni říkáte? hodí se to k tématu džungle, safari?

mates22
12. čer 2012

@maximka33 to už by snad ani vyprat nešlo🙂, no naštěstí to nebylo až tak drahý a babička hned přivezla akčně novej. Ta tapeta je krásná :-d, fakt

maximka33
autor
13. čer 2012

holky, mám dotaz. kdo máte celoplošný koberec v pokojíčku, jakou má barvu? já bych ráda jen jednobarevný, na nej přijde ještě barevný kobereček se zvířátky. líbili by se mi hnědý koberec - aby zase nebylo tolik zeleně na ostatních doplňcích a stěnách. nebude to ale tmavé? pokoj je malý, ale je tam střešní okno a balkonové okno.

maximka33
autor
13. čer 2012

@marlin3 ahoj, znova jsem koukala na pokojík, fakt krásný. zajímavé, že i pro holčičky je zelená barva přitažlivá. chtěla jsem se zeptat, jaký máte lustr a lampičku?

mates22
14. čer 2012

@maximka33 hm, tak my nemáme celoplošný, jen na půlku pokojíčku, ale jako metráž - ovšem zelenej s tlapičkama, takže moc nepomůžu. Hnědé bych se nebála, pokud bude ta zelená nějak křiklavější, jako je třeba na té tapetě, tak to myslím bude v pohodě. A nebo nějaká taková jakoby písková..........

saronka
14. čer 2012

jak máte řešené pokojíky - kluk- holka, co se barevnosti týká??

deyana
14. čer 2012

@saronka my máme světle modrou + béžovou (béžová stěna je na straně, kde spí malá, modrá stěna je na klučičí stěně), a k té béžové budou růžové doplňky, šije se nám růžový kapsář, a zatím máme pestrobarevné obrázky na zdech, ale chtěla bych právě nějak do barviček.. k té modré bílé rámečky a k té béžové právě růžové, chci si je natřít sama, jen nějak není čas.. a mají tam dřevěné židličky, tak jednu růžovou a jednu modrou, ale kdy to natřu, netuším 😅

reruna
14. čer 2012

@maximka33 my máme hnědý, na něm jsou šedé myšky a žlutý sýr, myslím, že vám by se hodil světle hnědý koberec, když tam chcete dávat ještě barevné koberečky, stěny máme světle zelená, banánová žlutá a bílá

benjik
14. čer 2012

@saronka máme vymalováno světle modrou plus barevné pohádkové postavičky,nabytek bílý,doplnky v zelené,růžové a modré

mates22
14. čer 2012

@saronka vymalováno žlutě pastelově a bíle, nábytek dřevěný plus některé kousky červené a zelené, doplňky a koberec taky v těch barvách a jedna stěna je pestrobarevná, je na ní namalovaná ZOO - neurazí holčičku ani kluka

maximka33
autor
14. čer 2012

@reruna to zní zajímavě, nemáš fotky pokojíku? zajímalo by mě, jak ty barvičky vypadají spolu.

maximka33
autor
14. čer 2012

holky, škoda že nemám holčičku, pustila bych se do tohohle!!!

lucisa
14. čer 2012

@maximka33 mě se líbí, jak jsou ty pokojíčky takové načančané a uklizené, jak je to takhle a pak tam pustím svou divočinu a imrvére bordel. Já to nechápu, jak je uklizeno, hned je binec a jak je binec, tak je konstatní furt. 😠

reruna
14. čer 2012

@maximka33 už jsem je sem sice dávala, ale klidně je dám znovu, už nevím, na které stránce to bylo

maximka33
autor
14. čer 2012

@reruna díky, jo ten koberec máme taky, jen v modrém 🙂 ale teď dáme jednobarevný, ať tam není tolik barev.
@lucisa souhlasím 🙂 včera jsem tady uklízela, a dnes to skoro není poznat. už jsem musela vzít do ruky vysavač. ale co se mi na tom pokojíku líbí je to, že ty barvičky k sobě ladí a opakují se - ta zelenkavá a růžová 🙂

maximka33
autor
19. čer 2012

nějaké nové pokojíčky?

maximka33
autor
30. čer 2012

předělává teď někdo pokojíček?

michaela0
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
maximka33
autor
4. črc 2012

holky, máte někdo v pokojíčku žebřinu? my měli takovou tu dřevěnou. mně se líbí menší z Ikea, jen nevím, jestli se to využije..

ejviska
6. črc 2012

@michaela0 tak se pochlub fotkama pokojicku 😉 Nebo je to jen reklama? 😉

mates22
6. črc 2012

@maximka33 já bych tam žebřiny dala, kdyby bylo místo - teda teď ne, až bude kluk větší, myslím, že se na tom děti vyblbnou

mates22
6. črc 2012

holky, dneska nám mladej v noci přepadnul ve spánku přes zábranu na zem, dneska mu musím na zem šoupnout matraci a MM už přemýšlí, jak tu zábranu zvýšit 😀

jancip
6. črc 2012

Menší inspiraci safari pokojíčků jsem vložila sem: http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/jancip/albu...

malby_dekorace
6. črc 2012

Dobrý večer všem dámám a rodičům,

jsem na stránkách nový a moc mě zaujalo téma na dekorace vašich pokojíčků. V některých příspěvcích jsem četl prosby o rady v oblasti dekorování a maleb vašich pokojíčků a tak vás zvu na svůj profil, kde o mě najdete více informací a co s pokojíčky dělám. .Budu nesmírně rád, když budu moci odpovědět na jakýkoliv dotaz a odpovím všem. 🙂
Shlédnutí mého profilu stojí za to.. 🙂
Hezký večer
Martin

ejviska
7. črc 2012

@maximka33 ja bych s tou zebrinou jeste chvilku pockala, aby jste pak porad nestali v pokojiku u zebriny a "nezachranovali"dite 🙂

@malby_dekorace zajimava vec, aspon clovek vi, co je dneska k mani 🙂

malby_dekorace
7. črc 2012

@ejviska To je pravda, je toho moc. Hvězdné Stropy, jako produkt už začal v Americe v roce 1984, ale zdaleka ne na takovéhle úrovni. Hvězdné stropy se opravdu hodí kamkoliv. 😉

smecka
11. črc 2012

@smardik: nevím, jestli už není pozdě, ale o něčem takovém jste nepřemýšleli?
Mé děti teď mají střední postele (160x70) a až budou školáčci dostane každý postel viz foto a bude mít své místečko. Oba budou koukat z okna. Děstký pokojík máme maličký a tohle řešení se mi líbí.
... na návrhu nevidím druhý pracovní stůl. Špatně koukám nebo je jen jeden? 😕

maximka33
autor
11. črc 2012

@smecka tak my takovou postel mít nemůžeme, kvůli podkroví, nevešla by se tam.. a myslím,že pod postelí je málo světla pro stůl..
jinak žebřinu jsem odpískala, nebude. zato jsme už koupili barvu na stěny, ještě koberec a můžem začít se změnami 🙂

maximka33
autor
18. črc 2012

chce se někdo pochlubit svým pokojíčkem?

mates22
Odpověď byla odstraněná
Zobraz